Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Zima je za dveřmi a je potřeba se na ni řádně připravit! S tím Vám pomůže společnost BOŠ spol. s r. o., která dodává tuhá paliva. Objednejte si palivové dříví - listnaté i jehličnaté, nebo černé a hnědé uhlí, koks a brikety. Využívání pevných paliv je cenově výhodné a navíc velice efektivní.

Společnost BOŠ spol. s r.o. nabízí pevná paliva ve formě briket

Palivové dřevo jako levný a efektivní zdroj tepla, který šetří životní prostředí

Ceny energií rostou, ale pevná paliva jsou stále výhodným a efektivním zdrojem tepla. Nakupte je u nás ve formě palivového dříví, a to buď tvrdého listnatého, nebo měkkého jehličnatého. Dřevo jehličnatých stromů díky svému složení hoří rychleji, tvrdé listnaté dřevo naopak zase pomaleji. Dřevo dodáváme krácené i štípané a vybrat si můžete z několika délek a to: 25cm, 33cm, 50cm a 100cm. Dřevo dovezeme naskládané v nákladním autě do Vámi zvoleného počtu prostorových metrů /prsm. Dřevo je navíc ekologické palivo – jeho topením šetříte životní prostředí.

Nabídka palivového dřeva


Nabídka černého a hnědého uhlí, briket a koksu, tuhá paliva v prvotřídní kvalitě

V našem sortimentu tuhých paliv najdete také uhlí, které nabízíme v prvotřídní kvalitě za skvělé ceny. Vyberte si například hnědé uhlí, které dodáváme ve formě kostky (40 - 100 mm) a ořechu (20 - 40 mm, nebo 10 - 20 mm). Oba tyto typy hnědého uhlí mají výhřevnost 17,60 MJ/kg. Černé uhlí dodáváme ve formě kostky ( 40 - 80 mm). Se skvělými 29,00 MJ/kg vykazují největší výhřevnost ze všech druhů uhlí. Dále máme v nabídce koks, také ve formě ořechu ( 40 - 60 mm a 20 - 40 mm) s výhřevností okolo 27,50 MJ/kg. Posledním nabízeným typem jsou brikety, které dovážíme z Německa s výhřevností 19 MJ/kg. Vámi objednané palivo jsme schopni dopravit až na místo určení i s možností úklidu pásem. Čas dodání Vám přizpůsobíme na míru.

Nabídka uhlí, briket a koksu


PODSTRÁNKY

Pevná paliva

Pevná paliva
Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava
Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice
Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BOŠ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOŠ spol. s r.o.
palivovedrivi-znojmo.cz
Adresa

Adresa

Olbramkostel – u nádraží
Olbramkostel 671 51

bos.znojmo@worldonline.cz
+420 602 745 011


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha