Salon Angelina


Jurečkova 2561/39, Opava 746 01
Nabízené služby:
Kosmetika, kosmetické služby.
Manikúra - gelové nehty.
Depilace - voskem, brazilská depilace.
Permanentní make-up.
Shellak
Kadeřnictví, kadeřnické služby:
- dámské, pánské a dětské stříhání.
Lymfoven, lymfatická masáž.
- přístroj pro sekvenční tlakovou drenáž (masáž) lymfatického systému dolních a horních končetin.
Určeno:
- k odstranění nebo zmírnění celulitidy
- zpevnění pokožky
- detoxikace organismu
- zmenšení objemu masírovaných partií.
Nabídka kosmetických přípravků a ošetření:
- JUVENA:
- luxusní švýcarská kosmetika pro náročnější
- 3LAB
- LARENC
-NOBILIS TILIA
VLASOVÁ KOSMETIKA:
- TIGI:
- stylingová, vlasová kosmetika pro ženy a muže
- BES:
- italské barvy.
www.tukykledu.cz
Prodej:
- kosmetika Dr. Nona složená se solí Mrtvého moře a Archeabakterie.
Bílkovinová dieta ketózou, čtyřfázový dietní program snížení hmotnosti až o 8 kg za měsíc. Výpočet BMI, analýza tělesného tuku, svalů, kostí a vody.

Další telefony:
- kadeřnictví:
- tel.: 776669711, 777627698.

Další produkty a služby
  • kosmetické služby, salony krásy, ošetření pleti, přípravky dekorativní kosmetiky, pěsticí krémy, masáže obličeje
  • péče o nohy, péče o nehty na rukou, gelové a akrylové nehty, úprava nehtů, kosmetické procedury rukou, lakování nehtů, zábal na ruce
  • stříhání bez objednání, pánské střihy, dámské střihy, prodej profesionální kadeřnické kosmetiky, barvení a melírování vlasů

Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti.

Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti

Hydroizolace plochých střech Trutnov, izolace balkonů a teras, jezírka a bazény, zateplování.

Hydroizolace plochých střech Trutnov, izolace balkonů a teras, jezírka a bazény, zateplování

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

5R Studio

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Ambulance estetické medicíny

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Ambulance estetické medicíny

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Esthetic Medical Clinic

Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Další produkty a služby
Permanentní make-up technikou vláskování, dokreslení chloupků obočí Opava

Permanentní make-up technikou vláskování, dokreslení chloupků obočí Opava

Připadá Vám Vaše tvář mdlá a nevýrazná? Máte pocit, že bez nalíčení nemůžete vyjít mezi lidi?Odpíráte si kvůli nalíčení bazén, či saunu? Zdržuje Vás každodenní líčení? Nebylo Vám dáno do vínku pěkně tvarované obočí? Pak právě pro Vás je permanentní make-up výborným řešením! Buďte krásná a upravená 24 hodin denně! Nabízíme také permanentní make-up technikou vláskování – dokreslení jednotlivých chloupků obočí,díky této metodě vypadá obočí naprosto přirozeně. Můžeme se pochlubit praxí cca 10 klientek denně po dobu již 17 let. Snažíme se o individuální přístup ke každé klientce tak, abychom naplnili její představu a očekávání. Cena v rozmezí od 1850,-Kč do 2400,-Kč.


Nádherné, dlouhé řasy jsou snem každé ženy. Růstové sérum na řasy

Nádherné, dlouhé řasy jsou snem každé ženy. Růstové sérum na řasy

Nejste spokojená s délkou svých řas ČI hustotou obočí? Pak zavítejte do našeho salonu Angelina, kde Vám ukážeme nové možnosti. Získejte u nás efektivní HAIRPLUS – růstové sérum pro řasy a obočí a to za cenu levnější než najdete na internetu. Máme odzkoušeno, opravdu funguje, přijďte si i Vy pro své sérum! S námi vypadáte lépe! Nádherné dlouhé řasy už nemusí být jen snem, ale skutečností! Úžasná NOVINKA Skin So Hair plus


Smyslné rty bez injekce, zvětšení objemu rtů Opava

Smyslné rty bez injekce, zvětšení objemu rtů Opava

Chcete mít smyslné rty jako Angelina Jolie nebo Scarlett Johansson nebo jen příjemný pocit z Vašich krásných rtů a to vše bez drastických zásahů chirurgů a injekcí!? Pak využijte naší absolutní novinku pro zvětšení objemu rtů Pretex Prout. Krém je neinvazivní – neinjekční alternativa na zvětšení objemu rtů bez vedlejších účinků. Krém je určen pro všechny typy pleti, muže i ženy, bez věkového omezení.K dostání v našem salonu Angelina.


Detoxikujte své tělo pomocí lymfatické masáže

Detoxikujte své tělo pomocí lymfatické masáže

Chcete, aby Vaše únava, otoky, celulitida patřily minulosti! Přijďte si k nám v tento podzimní čas odpočinout, odbourat otoky, detoxikovat organismus, načerpat novou energii s pomocí lymfatické masáže! Podzimní akce právě začíná. Využijte nejlevnější lymfatickou masáž v Opavě! Možnost permanentního vstupu za zvýhodněných podmínek.


Manikúra Shellac vydrží neporušená až 3 týdny

Manikúra Shellac vydrží neporušená až 3 týdny

Krásné pěstěné nehty jsou naší vizitkou. Jak to ale udělat, abychom si nemusely nehty lakovat každé čtyři dny? Nyní se nabízí skvělé řešení – mnohem kvalitnější a šetrnější než je Gel-lak - revoluční permanentní lak CND Shellac. CND Shellac je unikátní nová technologie, která umožňuje tu nejšetrnější aplikaci i odstranění. Skvělé je, že před jeho nanesením ani po jeho odstranění není nutné nehty brousit či pilovat. Nemusíte se proto bát, že po odstranění Shellacu budete mít nehty zničené či oslabené. Ve své podstatě se Shellac neliší od laku klasického. Jen na rozdíl od něj vydrží až tři týdny díky zatvrzení UV lampou. Pak jej stačí jen doplnit, což je i finančně velmi nenákladné. Proč je CND Shellac nejlepším řešením pro ženy, které občas musí umýt nádobí, a přesto chtějí mít krásné nehty, ale bez poškození jejich kvality? - Shellac neztrácí lesk - nehty se před nanášením, ani po odstranění Shellacu nemusí pilovat - Nanášení Shellacu je rychlé - Shellac chrání a zpevňuje nehty, které jsou pak odolnější vůči lámání a třepení - běžné domácí práce tak můžete dělat bez strachu, že by se vám Shellac zničil, neolupuje se - odstraňuje se stejně jako obyčejný lak – acetonem - Shellac je naprosto hypoalergenní Shellac je ideální pro ženy, které nelákají umělé nehty, chtějí, aby jejich ruce vypadaly přirozeně a aby nijak nebyla snížena jejich kvalita. I ženy, které nenakupují u Diora nebo nenosí Chanel, mohou mít nyní krásné ruce. Shellac je ideální manikúra pro pracující ženy, které nemají času ani peněz nazbyt, a přesto se za své nehty nechtějí stydět. Aplikace Shellac trvá přibližně 20 min., s manikúrou a s odstraněním staré vrstvy pak 45 - 60 min. Cena je 350,-Kč, v ceně je vždy základní úprava nehtů.


Ošetření vlasů SMOOTHING technologie, melírování a tónování vlasů kartáčem TANGLE TREEZER, stažení tmavé barvy vlasů Opava

Ošetření vlasů SMOOTHING technologie, melírování a tónování vlasů kartáčem TANGLE TREEZER, stažení tmavé barvy vlasů Opava

Ošetření pomocí nové technologie SMOOTHING!! Nechte své vlasy hýčkat pomocí zcela nové SMOOTHING technologie, která je založena na čistě přírodní bázi, bohatá na cukry, vitamíny A, B, C, D, minerální soli, mastné kyseliny a olej ze semínek mučenky.Bez formaldehydu a parabenu. A co toto úžasné ošetření Vašim vlasům poskytne? Zbaví je krepatosti, vlasový stvol bude restrukturalizován zvenčí i zevnitř a bude celkově zesílen a vyživen. Vlasy získají pevnost, sílu a hebkost na několik týdnů. Dále nabízíme novou techniku melírování a tónování kartáčem TANGLE TREEZER, která docílí stažení tmavé barvy barvou do světlejšího, přirozeného odstínu bez nutnosti následného barvení.


Konec, zabránění, odstranění pocení přístrojem IDROSTAR Opava

Konec, zabránění, odstranění pocení přístrojem IDROSTAR Opava

! KONEC POCENÍ ! Také maskujete propocené podpaží tmavými barvami oblečení a běžné antiperspiranty nepomáhají? Dlaně máte stále vlhké a bráníte se podání ruky? Vaše nohy jsou neustále mokré a pokožka podrážděná? Všech těchto problémů se můžete nyní rychle, bezbolestně, levně a hlavně účinně zbavit pomocí zdravotnického přístroje IDROSTAR, který funguje na bázi zavádění mírného, velmi precizně kontrolovaného elektrického proudu do končetin trpících hyperhidrózou. Vědecký základ iontoforézy potvrzuje i její registrace na Ministerstvu zdravotnictví v kategorii zdravotnických prostředků. Tyto zdravotnické prostředky podléhají řízenému schvalovacímu procesu a představují plnohodnotnou formu terapeutické péče. Nohy 2000,- Kč, NYNÍ AKCE 1000,-Kč Ruce 1600,-Kč, NYNÍ AKCE 800,-Kč Podpaží 1600,-kč, NYNÍ AKCE 800,-Kč


Kryolipolýza - liposukce zmražením Opava, Ostrava, Brno, Zlín

Kryolipolýza - liposukce zmražením Opava, Ostrava, Brno, Zlín

Liposukce zmražením KRYOLIPOLÝZA přístrojem Zeltiq: - jedná se o technologii, která je vyvinutá k redukci podkožního tuku zmražováním tukových buněk - bezbolestná liposukce - trvalý výsledek - zaváděcí ceny 35% sleva.


Bílkovinová dieta MUDr. Rýce – dieta ketózou, Opava

Bílkovinová dieta MUDr. Rýce – dieta ketózou, Opava

Chcete být zdraví a štíhlí? Vyzkoušejte hubnutí ketózou. Čtyřfázový program – úbytek tukové tkáně. Akce měsíce dubna a května – 50% sleva na služby výživového poradce. Dieta bez pocitu hladu. Snížení hmotnosti 4-8 kg za měsíc! Bílkovinová strava k dispozici celou dobu dodržování diety. MUDr. Rýc – 9 let praxe, bioimpedanční váha - měření hmotnosti + analýza tělesného tuku, svalů, kostí a vody, výpočet BMI


Permanentní make-up, akce, dárek omlazující kůra zdarma Opava

Permanentní make-up, akce, dárek omlazující kůra zdarma Opava

Salon Angelina v Opavě Vám provede permanentní make-up a nyní má pro Vás dárek. Podzimní akce na 4-denní omlazující kůru zdarma! Díky permanentnímu make-upu zůstáváte neustále krásná!!


Kosmetika Dr. Nona, složená ze solí Mrtvého moře a Archeabakterie Opava

Kosmetika Dr. Nona, složená ze solí Mrtvého moře a Archeabakterie Opava

Nabízíme kosmetiku Dr. Nona vyvinutou na základě spojení vlastností solí Mrtvého moře a Archeabakterie. Vyzkoušejte unikátní Bioorganominerální komplex přípravků této jedinečné kosmetiky. Zaváděcí ceny. Přípravky Dr. Nona omladí Vaše tělo a ochrání Vaše zdraví.


Bezbolestná liposukce, kryolipolýza Opava, Dobříš, Brno, Zlín

Bezbolestná liposukce, kryolipolýza Opava, Dobříš, Brno, Zlín

Není kryolipolýza jako kryolipolýza! Poskytujeme liposukci zmražením a to přístrojem Zeltiq. Jedná se o bezbolestnou, medicínsky ověřenou a hlavně trvalou liposukci. Tato ojedinělá technologie byla vyvinuta ve Spojených státech a slouží k redukci podkožního tuku, k ochlazování tukových buněk. Neutrácejte zbytečně peníze, nenechávejte se okrást falešnými kryolipolýzami. Cílem je přeci trvale poslat TUKY K LEDU. Využijte 35% slevu - zaváděcí ceny.


Kadeřnictví, kadeřnické služby, stříhání, barvení vlasů Opava

Kadeřnictví, kadeřnické služby, stříhání, barvení vlasů Opava

Salon Angelina Opava nabízí kadeřnické služby: - dámské, pánské, dětské stříhání vlasů - trvalá na vlasy - barvení, melírování vlasů - známe nové trendy v účesech - vlasy barvíme italskou značkou BES, která vyživuje, regeneruje, obsahuje včelí vosk, liposomy, obilné proteiny a dokonale kryje šediny.


Kryolipolýza, liposukce zmražením, bezbolestná liposukce Brno

Kryolipolýza, liposukce zmražením, bezbolestná liposukce Brno

Máme pro Vás bezbolestnou liposukci, která se provádí za pomocí přístroje ZELTIQ: - zmražení a následné odumření tukové buňky - garantujeme úbytek 25% tuku - bezbolestná liposukce zmražením Kryolipolýza - bez operace a rekonvalescence - podložena klinickými studiemi a zaškolení MUDr. Zuzanou Vykutilovou - zaváděcí ceny 35% sleva - nově v Evropě i v České republice.


Liposukce zmražením, kryolipolýza Ostrava

Liposukce zmražením, kryolipolýza Ostrava

Novinka na trhu - bezbolestná liposukce formou zmražení Kryolipolýza: - liposukce zmražením - zmražení se provádí přístrojem ZELTIQ - bez operace, bez bolesti - trvalý výsledek - garance 25% úbytku tuku - účinek srovnatelný s klasickou liposukcí.


Bezbolestná liposukce - tuky k ledu Ostrava, Opava, Zlín, Brno

Bezbolestná liposukce - tuky k ledu Ostrava, Opava, Zlín, Brno

Jednou pro vždy pošlete tuky k ledu! Nabízíme bezbolestnou liposukci: - liposukce zmražením Kryolipolýza za pomocí přístroje Zeltiq - dosud nejúčinější bezbolestná liposukce, která má trvalý výsledek - bez operace, bez rekonvalescence - garance úbytku 25% tuku po jediné aplikaci.


Zdobení těla - piercing - mikrodermální implantáty, Opava

Zdobení těla - piercing - mikrodermální implantáty, Opava

Salon Angelina nyní nabízí novinku v oblasti piercingu - Mikrodermální implantáty - novinka bez vpichů! Jedná se o relativně novou techniku, která rozšiřuje možnosti, kam všude si lze šperk na těle umístit. Tato technika je podkožní, bezpečná, efektivní a málo bolestná.


Zeštíhlující kalhoty Sveltesse, zeštíhlující prádlo, Opava

Zeštíhlující kalhoty Sveltesse, zeštíhlující prádlo, Opava

Nabízíme stahující a zeštíhlující textilní kalhoty Sveltesse. Textilie jsou tkané tak, že zajišťují neustálou mikromasáž vašich problematických partií, jsou napuštěné zeštíhlujícími aktivními látkami, které pronikají do pokožky a působí tak nepřetržitě celý den. Obsahují kofein, který aktivuje rozpad tukových zásob, břečťan stimuluje mikrocirkulaci a vitamín E, který má hydratační účinky, vyhlazuje pokožku, zpomaluje stárnutí pokožky. Tyto aktivní látky neustále doplňujeme pomocí speciálních náplní, které se přidávají ke každému třetímu praní. Kalhoty jsou velmi příjemné, diskrétní, pohodlné a vyrýsují siluetu.


Švýcarská kosmetika La Prairie Opava

Švýcarská kosmetika La Prairie Opava

Luxusní švýcarská kosmetika. Zlepšuje všechny přirozené funkce pleti, stimuluje obnovu buněk a buněčný metabolismus, zvyšuje okysličení, podporuje vlastní obranný mechanismus pleti, urychluje přirozený mechanismus regenerace pleti, zlepšuje schopnost pleti udržovat vlhkost a zajišťuje vlastní ochranu pleti. La Prairie přináší kaviárovou kolekci - nadčasový luxus v péči o pleť s okamžitými výsledky. Vysoká koncentrace výtažků nejkvalitnějšího kaviáru a jedinečných mořských proteinů doslova promění vaši pleť.


Permanentní make-up, Opava

Permanentní make-up, Opava

Stále krásná!!!! Zvýraznění zejména obočí, kontur rtů a jejich barvy a očních linek. Jde o mikroimplantaci pigmentu do horní vrstvy pokožky.


Lymfoven, lymfatická masáž, Opava

Lymfoven, lymfatická masáž, Opava

Akce - 2 procedury zdarma!!! Lymfatické masáže přístrojem Lymfoven. Přístroj je určen pro tlakovou kompresi dolních končetin, vyhlazení celulitidy, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou. Tato masáž odvádí zplodiny - toxické látky z metabolismu, je důležitá z hlediska prevence křečových žil a otoků. Lymfoven způsobí, že již po první aplikaci se budete cítit lépe a budete dobře prokrvené a bez otoků.


Regenerace a léčba vlasů Opava

Regenerace a léčba vlasů Opava

Novinka našeho salónu pro dokonalost vašich vlasů - Ultra repairing system! Revoluce v péči o vlasy a pokožku. Jedinečná novinka na našem trhu! Dokonale podporuje hloubkovou léčbu vlasové struktury. Posiluje a opravuje vlasové vlákno. Dokonale vyhlazuje vlasové kutikuly a dodává vlasům pružnost. Stimuluje regeneraci pokožky.