Right Power, a.s., organizační složka


Českobratrská 3321/46, Ostrava – Moravská Ostrava 702 00

Společnost Right Power, a.s., organizační složka působí od roku 2007 jako specialista v oblasti prodeje a dodávek elektřiny a plynu, a to včetně široké nabídky bezplatných asistenčních služeb. Naše společnost patří mezi stabilní a spolehlivé dodavatele pro domácnosti, firmy, organizace i veřejný sektor.

Elektřina, zemní plyn

- spolehlivá dodávka levné elektřiny
- komplexní servis s individuálním přístupem
- k dispozici služba Technická asistence (zajištění řemeslníka, zjištění příčiny havárie, oprava) vztahující se na
- technické havárie
- zablokování dveří
- poruchy elektrospotřebičů

Změna dodavatele energie

- úspora finančních prostředků
- na základě elektronického formuláře poradíme, jak ušetřit
- návrh ceny pro vybrané období

IČ: 28626818
DIČ: CZ28626818
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Recepce

Elektřina bez omezení - levná dodávka energie s osobním přístupem

Elektřina bez omezení - levná dodávka energie s osobním přístupem

Elektřinu bez omezení vám garantuje společnost Right Power a.s., která dodává levnou energii, díky které ušetříte a to vše s osobním přístupem, který vás přesvědčí o kvalitách této firmy.


Dlouhodobý dodavatel plynu s lidským přístupem a programy na míru

Dlouhodobý dodavatel plynu s lidským přístupem a programy na míru

Dlouhodobým dodavatelem plynu, který má navíc lidský přístup a nabízí spoustu různých programů na míru je společnost Right Power a.s. organizační složky.


Dodavatel elektřiny a plynu – výhodná cena pro firmu i domácnost

Dodavatel elektřiny a plynu – výhodná cena pro firmu i domácnost

Dodavatelem elektřiny a plynu, u kterého máte jistotu výhodné ceny pro firmy i domácnosti, je společnost RIGHT POWER, a.s., organizační složka nabízející také široký sortiment asistenčních služeb.


Vysoká úspora při změně dodavatele energie, plynu elektřiny za spolehlivého

Vysoká úspora při změně dodavatele energie, plynu elektřiny za spolehlivého

Při změně dodavatele energie můžete dosáhnout vysoké úspory díky spolehlivému dodavateli elektřiny a plynu - společnost Right power a.s., organizační složka, která v této oblasti dlouhodobě působí.


Dodávka zemního plynu pro domácnosti a firmy

Dodávka zemního plynu pro domácnosti a firmy

Nabízíme spolehlivou dodávku zemního plynu. Poskytujeme dodávky do domácnosti, pro maloodběratelé i velkoodběratelé po celé ČR. Výhodou je roční úspora za plyn, bezplatný převod a vyřízení veškerých formalit za zákazníka.


Dodávka levné elektřiny, elektrické energie do celé ČR

Dodávka levné elektřiny, elektrické energie do celé ČR

Dodávka levné elektřiny, elektrické energie pro domácnosti i firmy v celé ČR. Nabízíme spolehlivé dodávky elektrické energie za výhodné ceny do domácností, pro maloodběratele, střední odběratele i velkoodběratele. Výhodou je nízká cena, bezplatný převod a komplexní služby. Kalkulátor Vaší úspory najdete na RIGHT POWER ENERGY, a. s. organizační složka. Smlouvu můžete uzavřít prostřednictvím infolinky (844 44 55 66) nebo našich obchodních zástupců. Zajistíme dodávky elektrické energie v regionech: - Střední, Západní, Severní, Jižní a Východní Čechy - Praha a okolí - Severní a Jižní Morava Nabízíme: - vždy minimálně o 2% nižší cenu silové elektřiny oproti dominantním dodavatelům - optimalizaci distribuční sazby – abyste mohli ušetřit ještě více - garanci levnější elektřiny minimálně po dobu tří let - zvýhodněné prodejní akce - ještě výraznější úspora pro Vás - benefiční programy pro zaměstnance partnerských firem Naše hlavní benefity: - levná energie - vysoká roční úspora za energii - komfort při sjednání smlouvy - bezplatný převod - vyřízení všech formalit za zákazníka - podpora infolinky - srozumitelné poskytování informací - žádné skryté poplatky Samozřejmostí je vysoce sofistikovaný systém pro správu, fakturaci a komunikaci s odběrateli, díky kterému jsme schopni obsluhovat neomezený počet zákazníků a jejich odběrných míst.


Spolehlivá dodávka levného zemního plynu pro domácnosti a firmy

Spolehlivá dodávka levného zemního plynu pro domácnosti a firmy

Spolehlivá dodávka levného zemního plynu pro domácnosti a firmy Nabízíme spolehlivé dodávky levného zemního plynu do domácností, pro maloodběratele, střední odběratele i velkoodběratele. Výhodou je nízká cena, bezplatný převod a komplexní služby. Smlouvu můžete uzavřít prostřednictvím infolinky (844 44 55 66) nebo našich obchodních zástupců. Zajistíme dodávky plynu v regionech: - Střední, Západní, Severní, Jižní a Východní Čechy - Severní a Jižní Morava Nabízíme: - Vždy minimálně o 2% výhodnější cenu komodity oproti dominantním dodavatelům - Zvýhodněné prodejní akce - ještě výraznější úspora pro Vás - Benefiční programy pro zaměstnance partnerských firem Naše hlavní benefity: - levný plyn - vysoká roční úspora za plyn - komfort při sjednání smlouvy - bezplatný převod - vyřízení všech formalit za zákazníka - podpora infolinky - srozumitelné poskytování informací - žádné skryté poplatky Samozřejmostí je vysoce sofistikovaný systém pro správu, fakturaci a komunikaci s odběrateli, díky kterému jsme schopni obsluhovat neomezený počet zákazníků a jejich odběrných míst.


Dodávka elektřiny, elektrické energie pro domácnosti i firmy

Dodávka elektřiny, elektrické energie pro domácnosti i firmy

Zajišťujeme spolehlivé dodávky elektrické energie. Poskytujeme dodávky elektřiny do domácností, živnostníkům, malým, středním i velkým firmám v regionech: - Střední, Západní, Severní, Jižní, Východní Čechy, Praha a okolí, Severní a Jižní Morava. Nabízíme: - výhodnější cenovou nabídku oproti dominantním dodavatelů - roční úspora za elektřinu až několïka tisíc korun v závislosti na spotřebě a distribuční sazbě - zvýhodněné prodejní akce - ještě výraznější úspora - benefiční programy pro zaměstnance partnerských firem - bezplatný převod a vyřízení všech formalit za zákazníka.


Dodávka elektřiny, elektrické energie pro domácnosti i firmy

Dodávka elektřiny, elektrické energie pro domácnosti i firmy

Zajišťujeme spolehlivé dodávky elektrické energie. Poskytujeme dodávky elektřiny do domácností, živnostníkům, malým, středním i velkým firmám v regionech: - Střední, Západní, Severní, Jižní, Východní Čechy, Praha a okolí, Severní a Jižní Morava. Nabízíme: - výhodnější cenovou nabídku oproti dominantním dodavatelů - roční úspora za elektřinu až několïka tisíc korun v závislosti na spotřebě a distribuční sazbě - zvýhodněné prodejní akce - ještě výraznější úspora - benefiční programy pro zaměstnance partnerských firem - bezplatný převod a vyřízení všech formalit za zákazníka.Další produkty a služby
  • provoz elektrické přípojky, údržba energetických zařízení, montáž tepelných zařízení, dodávky energie
  • dodávky zemního plynu, výstavba plynové přepravní soustavy, montáž plynové přípojky, servis plynových zařízení


Související články
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů
Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.


Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy
Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Chcete ušetřit na plynu nebo elektřině? V tom případě můžete využít služeb PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. - společnosti, která nabízí neuvěřitelné slevy, bonusy a akce jak pro nové, tak také pro stávající zákazníky. Navíc má na českém trhu mnohaletou tradici.


LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.