Elektro Kroměříž a.s.


Kaplanova 2066/2b, Kroměříž 767 01
Společnost Elektro Kroměříž a.s. působí na českém trhu v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí do 6300A již od roku 1992. V našem výrobním programu naleznete rozváděče NN pro výrobu a distribuci elektrické energie, vybraná elektrická zařízení pro jaderné elektrárny, rozváděče pro průmyslové rozvodny, kontejnerové rozvodny, kompenzační rozváděče ale i rozvaděče pro pracovní stroje. Sídlo firmy naleznete ve městě Kroměříž na adrese Kaplanova 2066/2b.

Konstrukce, výroba, dodávka:
- rozvaděče nízkého napětí do 6300A
- rozváděče NN pro výrobu a distribuci elektrické energie (dlouhodobě se podílíme na realizaci staveb a rekonstrukcí zdrojů v oblasti jaderných, klasických a vodních elektráren a na výstavbě solárních elektráren)
- vybraná elektrická zařízení nízkého napětí pro jaderné elektrárny typu VVER 440 a VVER 1000
- rozváděče pro výrobu energie v atomových elektrárnách
- rozváděče pro rozvodny nízkého napět (určeno pro pro lehký i těžký průmysl, zpracování kovů, chemii, důlní společnosti, energetiku, obchodní řetězce....atd)
- kontejnerové rozvodny
- kompenzační rozváděče, kompenzátory (klasické stykačové, chráněné, bezkontaktní chráněné, dekompenzátory)
- rozvádeče s oddělenými prostory
- rozváděče pro automatizaci
- rozváděče MaR
- jednoúčelové rozvaděče pro stroje a zařízení
- komerční stavby.

Hledáte opravdového odborníka na výrobu rozváděčů nízkého napětí? Potom neváhejte oslovit společnost Elektro Kroměříž a.s. Jsme profesionály ve svém oboru a naše firma disponuje požadovanými oprávněními, protokoly a zkouškami, včetně kvalifikace dodávek pro jadernou energetiku.

Další produkty a služby
  • elektronické součástky, měřicí přístroje, navigační technika, napájecí zdroje, transformátory a tranzistory, elektroinstalační materiál
  • průmyslové roboty, kamerové systémy, elektrické spínací přístroje, elektrotechnické přístroje, elektrické pohony
  • prodej elektroinstalačního materiálu, ventilátory, prodlužovací přívody a zásuvkové bloky, kabely a vodiče, instalační trubky a lišty

METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha

Související články
Společnost Blumenbecker Prag má novou specializaci, zaměřuje se na off-line simulaci robotických pracovišť

Blumenbecker Prag s.r.o.

Společnost Blumenbecker Prag má novou specializaci, zaměřuje se na off-line simulaci robotických pracovišť

Každým dnem se zvyšuje nasazování průmyslových robotů a robotických linek do nejrůznějších průmyslových odvětví a proto roste i poptávka po off-line simulacích. Vypracují návrh automatizačního projektu, vytvoří projekci, zaručují záruční i pozáruční servis.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

MANEL, spol. s r.o.

Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Elma

Ekologická led svítidla do domácností, firem i továren

Většina domácností a dalších objektů postupně přechází z klasických žárovek na modernější, ekonomicky výhodnější a mnohem více ekologičtější led svítidla. Ta jsou výhodnější z mnoha důvodů, největším aspektem je ale nejspíše dlouhá životnost a z ní plynoucí výrazná finanční úspora. Vybavte svou domácnost či firmu tím nejlepším osvětlením i Vy.


Výroba rozvaděčů je nová činnost firmy DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS s.r.o.

Výroba rozvaděčů je nová činnost firmy DK-ELVIS s.r.o.

Vyrábíme distribuční rozvaděče pro všechna odvětví hospodářství a průmyslu, například rozvodny nízkého napětí, rozvaděče pro průmyslové haly, rozvaděče pro přímé i nepřímé měření spotřeby elektrické energie, repase rozvoden nn, zásuvkové a napájecí skříně.


Další produkty a služby
Výroba rozvaděčů nízkého napětí - rozváděče pro průmyslové, kontejnerové rozvodny

Výroba rozvaděčů nízkého napětí - rozváděče pro průmyslové, kontejnerové rozvodny

Společnost Elektro Kroměříž a.s. se zaměřuje na výrobu rozvaděčů nízkého napětí. Působí po celé ČR. Ve výrobním programu jsou mimo jiné rozváděče pro průmyslové, kontejnerové rozvodny.


Rozváděče nízkého napětí NN pro výrobu a distribuci elektrické energie

Rozváděče nízkého napětí NN pro výrobu a distribuci elektrické energie

Rozváděče nízkého napětí pro výrobu a distribuci elektrické energie v jaderných,vodních i solárních elektrárnách Vám zajistí společnost Elektro Kroměříž a.s., konstruktér i výrobce.