AMTECO spol. s r.o.


Křídlovická 465/2a, Brno-Staré Brno 603 00
Hlavním zaměřením společnosti AMTECO spol. s r.o. jsou dodávky ucelených technologických uzlů pro dopravu, průmyslové vážení a dávkování sypkých materiálů. Zabývá se dodávkou zařízení pro průmyslové vážení a dávkování, automatické kontinuální navažování, automatické linky, skluzové váhy.

Jednotlivé prvky jsou variabilní a je možno je přizpůsobit požadavkům zákazníka.
Vážící zařízení jsou vybavena snímači a řídící elektronikou vlastní konstrukce a výroby.

Společnost AMTECO spol. s r.o. má projekční a konstrukční kapacity včetně vývojových dílen pro elektronické systémy a speciální stroje.
Disponuje odborníky z různých průmyslových oborů od specialistů pro vývoj elektronických systémů, speciálních strojů, stavebních hmot a konstrukcí až po požární posuzování staveb.

Průmyslové váhy, průmyslové vážení a dávkování
Navažovací a dávkovací systém barvítek AVDBp – 4/10-20:
- systém pro navažování práškových aditiv do betonových směsí v betonárnách
- pro navažování barevných pigmentů při výrobě barevného betonového zboží, pro navažování komponent pro mísiče při výrobě stavebních hmot (např.tmely, spárovací hmoty apod.), pro navažování směsí libovolných sypkých, práškových, nelepivých medií, např. krmivových směsí, potravinářských směsí (verze v nerez provedení)
- systém je dodáván v rozloženém stavu a montuje se na místě instalace u zákazníka

Navažovací a dávkovací systém barvítek AVDBp – X – 20:
- navažovací a dávkovací systém je určen pro navažování a pneumatickou dopravu jednotlivých dávek práškových barev
- navažovací systém je možno doplnit zařízením pro čistění dopravního potrubí od případných nálepů
- systém je dodáván jako kompaktní celek přizpůsobený pro připojení tlakového vzduchu, elektrické energie a případného kabelu pro komunikaci s nadřazeným řídícím systémem

Elektromechanická skluzová váha ASV xx P:
- pro kontinuální vážení a dávkování zrnitých materiálů v uzavřených technologických systémech, automatické kontinuální navažování
- vážení a dávkování práškových a granulovaných materiálů, plnění vagonů, autocisteren, mezioperační kontrola toku materiálu, určující zařízení při kontinuálním vytváření směsných produktů apod.

Technologické celky:
- systém plnění cisteren se skluzovou váhou je soubor zařízení vyvinutý pro kontinuální vážení. Je určen pro dávkování jednotlivých složek při nepřetržité výrobě, jako je dávkování přísad při výrobě cementů.

Dávkovací systémy:
- zařízení pro jemné dávkování je složen z několika násypek umístěných na nosné konstrukci. Každá násypka má svého dávkovacího šneka se speciální konstrukcí. Systém je řízený elektronickou jednotkou s možností nastavení hmotnostních dávek. Slouží k navažování různých práškových materiálů do přenosných nádob.

Pneumatické dopravy:
- vysokotlaký komorový podavač AKPV 1000 – 0, 6 je složen z válcové tlakové nádoby s kuželovou spodní částí osazenou 18 kusy speciálních fluidizačních trysek, kdy komorový podavač pracuje v cyklech. Slouží k přepravě suchých práškových materiálů s maximální zrnitostí do 4 mm.

Speciální zařízení:
- dvojitá oddělovací klapka s pohonem
- stírací filtr ASF 1200
- mobilní posunovací zařízení MPZ-40
- dvojitá oddělovací klapka ADKP
- zvonový uzávěr AZU 200 V1
- zařízení pro plnění autocisteren s plnící hubicí APAC 40.

Produkty
  • testovací linky pro průmysl, automatické montážní linky, ruční pracoviště pro průmysl, výroba jednoúčelových zařízení
  • kompletní technologické linky, linky pro zpracování hliníku, linky pro spalovny, recyklační technologické linky
  • pneumatické pohony, pneumatické systémy, pneumatické hřebíkovačky, ofukovací pistole, stříkací a ofukovací technika
  • termoelektrické snímače teploty, odporové snímače teploty, revizní měřicí přístroje, servomotory a čidla, tlakové senzory a manometry


Související články
DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Dodavatel řešení pro průmysl zpracování potravin na míru

SKANEKO

Dodavatel řešení pro průmysl zpracování potravin na míru

Společnost Ing. Václav Kroupa SKANEKO rozumí, že každý podnik v potravinářském průmyslu má své specifické potřeby. Vyvíjí a dodává individuální řešení, která nejen odpovídají současným potřebám, ale jsou také připravena na budoucí výzvy. Spolupráce se špičkovými světovými výrobci strojů a technologických linek pro zpracování potravin umožňuje firmě poskytovat široký sortiment kvalitních zařízení pro zpracování potravin.


Výroba rozvaděčů je nová činnost firmy DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS s.r.o.

Výroba rozvaděčů je nová činnost firmy DK-ELVIS s.r.o.

Vyrábíme distribuční rozvaděče pro všechna odvětví hospodářství a průmyslu, například rozvodny nízkého napětí, rozvaděče pro průmyslové haly, rozvaděče pro přímé i nepřímé měření spotřeby elektrické energie, repase rozvoden nn, zásuvkové a napájecí skříně.


Stroje na zpracování potravin od předních světových výrobců

SKANEKO

Stroje na zpracování potravin od předních světových výrobců

Hledáte spolehlivého partnera pro dodávku kvalitních strojů a technologických linek na zpracování potravin? Společnost SKANEKO vám nabízí širokou škálu produktů od předních světových výrobců, se kterými spolupracuje jako oficiální zástupce.


Firemní články
Vysokotlaký komorový podavač, navažovací a dávkovací systém - pneumatická doprava

Vysokotlaký komorový podavač, navažovací a dávkovací systém - pneumatická doprava

Spolehlivý dodavatel průmyslového zařízení je firma Amteco spol. s r. o., která dodává vysokotlaký komorový podavač a také navažovací a dávkovací systém určený pro navažování a pneumatickou dopravu.


Vážení sypkých materiálů a směsí – průmyslové váhy, navažovací systémy na míru

Vážení sypkých materiálů a směsí – průmyslové váhy, navažovací systémy na míru

O správný výběr nejvhodnější průmyslové váhy se postará firma Amteco s.r.o., která zajišťuje dodávky technologií pro vážení sypkých materiálů a směsí.


Technologické celky - navažování a dávkování sypkých materiálů

Technologické celky - navažování a dávkování sypkých materiálů

O odbornou dodávku systémů pro navažování a dávkování sypkých materiálů se postará firma AMTECO spol. s r.o., která zajišťuje technologické celky pro dopravu a průmysl.