STK Na Přerovské, s.r.o. Olomouc


Týnecká 833/39, Olomouc - Holice 779 00
STK Na Přerovské, s.r.o. Olomouc se zaměřuje na kompexní služby technické kontroly pro motocykly, osobní i nákladní automobily a jejich přívěsy.

Stanice technické kontroly Olomouc:
- stk Olomouc
- technická kontrola vozidla
- technické kontroly pro osobní vozidla kategorie M1 do 3, 5t
- technické kontroly pro motocykly
- technické kontroly pro přívěsy O1, O2
- technické kontroly pro nákladní vozidla kategorie N1 do 3, 5t
- evidenční kontroly
- měření emisí - benzínové (zážehové) motory, naftové (vznětové) motory, měření emisí vozidel upravených na LPG
- registrace vozidel, registr vozidel, veškeré změny v registru vozidel po celé ČR
- přepis vozidla
- dovoz vozidla
- prodej eko plaket, ekoplaketa, ekologická plaketa do nízkoemisních zón v Německu, ekoplakety pro osobní automobily, nákladní automobily včetně tahačů, autobusy
- zákonné a havarijní pojištění vozidel.

Produkty
  • realizace technické prohlídky vozidla, emisní kontrola vozidel, měření emisí, přihlašování vozidel, dovozová prohlídka vozidel
  • pojištění povinného ručení, havarijní pojištění, pojištění řidiče, pojištění skel, pojištění střetu se zvěří


Související články
Měření emisí vznětových motorů: řízené i neřízené systémy všech značek a kategorií

Petr Florian

Měření emisí vznětových motorů: řízené i neřízené systémy všech značek a kategorií

Pan Petr Florian se svým týmem zajišťuje měření emisí vznětových motorů všech značek a kategorií. Sídlo v areálu ČSAD v Rychnově nad Kněžnou je vybaveno moderní technikou pro poskytování drobných oprav, sváření autoplastů a diagnostiky řídicích jednotek. To umožňuje rychle identifikovat závady a udržovat vozidla v souladu s ekologickými normami.


Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

Máte automobil? Pak určitě víte, že zákon ukládá všem řidičům povinnost vykonat jednou za dva roky prohlídku STK. Proto je dobré mít svůj servis, kam se můžete vždy bez problémů obrátit. Jeden takový najdete v Opavě – OP Kontrol je tu pro vás.


STK Jablonec nad Nisou

STK-stanice technické kontroly

STK Jablonec nad Nisou

Zkratka STK vám jistě něco říká, pokud ne, tak jde o stanici technické kontroly pro motorová vozidla. Mezi takové firmy se řadí i společnost STK-stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou. Pro někoho běžná kontrola pro jiné vznikající problém, kterého se velice často obáváme.


Prodej a servis vozů Hyundai a Mazda u Autolaros Speed s.r.o. Ostrava

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Prodej a servis vozů Hyundai a Mazda u Autolaros Speed s.r.o. Ostrava

Jsme ostravským specialistou na prodej a servis automobilů značek Hyundai a Mazda. Na trhu působíme již více jak 20 let a v našem komplexně vybaveném autocentru vám pomohou certifikování prodejci nejen s nákupem nového vozu, ale zajistí pro vás také kompletní financování. O záruční a pozáruční servis včetně STK, přestavby na LPG a mnoho dalšího se postará vybavené servisní oddělení.


Firemní články
Technické prohlídky, kontroly vozidel, technická stanice Olomouc

Technické prohlídky, kontroly vozidel, technická stanice Olomouc

Hlavní činností společnosti STK Na Přerovské s.r.o. je provoz stanice technické kontroly a stanice měření emisí. Zajistí vám kompletní technické prohlídky motocyklů, osobních, užitkových a nákladních vozidel do 3,5t a jejich přívěsů. Provádí také kontrolu vozidel, měření emisí, přepis vozidla i registr vozidel. Pokud vám končí technickáa nechcete nikde zbytečně dlouho čekat, tak výhodou firmy STK Na Přerovské je její rychlost. STK Na Přerovské má dvě kontrolní linky k provádění technických prohlídek a tím se sníží čekací doba. Naše služby: - vaše vozidlo si převezmeme kdekoliv - provedeme technickou prohlídku - provedeme měření emisí nebo evidenční kontrolu - a poté vám odvezeme váš vůz k vám domů, do práce - v rámci Olomouce je jednotné dopravné - 200,- s DPH a mimo Olomouc - dopravné - 5,-/km s DPH Prohlídky aut u nás provádí zkušení technici. Poskytujeme kvalitní a profesionální služby v oblasti technických prohlídek a měření emisí.


Prodej ekologické plakety do nízkoemisních zón, ekoplakety Olomouc

Prodej ekologické plakety do nízkoemisních zón, ekoplakety Olomouc

Společnost STK Na Přerovské, s.r.o. v Olomouci se zaměřuje na prodej ekologických plaket do nízkoemisních zón v Německu. Německá města vytváří ekologcké zóny, do kterých smí vjíždět pouze vozidla, která jsou vybavená ekologickou plaketou. Zakoupíte u nás ekoplakety pro autobusy, osobní a nákladní automobily včetně tahačů. Rozdělení ekoplaket dle emisních stupňů: 1. bez plakety 2. červená plaketa 3. žlutá plaketa 4. zelená plaketa Platnost ekoplaket je neomezená, ale je na ní uvedení registrační značka vozidla. Na našich webových stránkách nabízíme seznam oblastí ekologických zón v Německu.


Měření emisí, přepis vozidla, registr vozidel Olomouc

Měření emisí, přepis vozidla, registr vozidel Olomouc

STK Na Přerovské s.r.o. provozuje stanici technické kontroly pro motocykly, osobní a nákladní vozidla do 3,5t a jejich přívěsů. Provádí měření emisí, přepis vozidla i registr vozidel. Pravidelná technická prohlídka bez zbytečného čekání? STK Na Přerovské je vybavena 2 kontrolními linkami k provádění technických prohlídek a to vede k plynulému provozu. Nabízí: - měření emisí - přepis vozidla - registr vozidel - technická kontrola vozidla - evidenční kontroly - přepis vozidla - dovoz vozidla - zákonné a havarijní pojištění vozidel. Poskytujeme svým zákazníkům komplexní služby. Naši zkušení technici a mechanici s dlouholetou praxí se o vaše auto postarají.


STK, měření emisí, registrace SPZ, Olomouc

STK, měření emisí, registrace SPZ, Olomouc

Automobily jsou naší radostí, ale i starostí. Slouží nám k přepravě, ale jejich škodlivé emise můžou znečišťovat planetu. Proto nesmíte nic podcenit. Navštěvujte pravidelně stanici technické kontroly a měření emisí. Nemusíte už tápat, kde najít kvalitní a rychlý servis – zajeďte do STK Na Přerovské v Olomouci! Největší výhodou STK Na Přerovské je jeho rychlost. Běžné stanice mají jednu kontrolní linku a vy se tak kvůli kontrole vašeho auta musíte zapsat do pořadníku a čekat, až na vás v průběhu dnů až týdnů dojde řada. To vám ale v naší stanici v Olomouci nehrozí! STK Na Přerovské má totiž hned dvě kontrolní linky k provádění technických prohlídek, čímž se rapidně sníží čekací doba. Naši mechanici jsou navíc profesionálové, kteří svou práci provádí kvalitně a rychle. Tím ale výčet výhod STK Na Přerovské nekončí. Záleží nám na vašem maximální pohodlí a snažíme se vám ušetřit co nejvíce starostí spojených s pravidelnými technickými kontrolami. Samozřejmostí je, že termín prohlídky hlídáme za vás a včas vás upozorníme. Tím ale nekončíme! Nově jsme pro vás zřídili službu dovozu i odvozu vašeho auta. Je tedy jedno, kde se zrovna nacházíte, pro vaše auto přijedeme, zkontrolujeme ho v naší stanici technické kontroly a poté vám ho zase přivezeme zpět. Co z toho pro vás plyne? Žádné starosti a ještě vám zbytde čas na jiné činnosti! V STK Na Přerovské provádíme také měření emisí řízených i neřízených zážehových a vznětových systémů mnoha značek. Myslete zeleně – pravidelně měřte emise! Provádíme také registraci SPZ a další činnosti na úřadě, ale také sjednání zákonného nebo havarijního pojištění. Nemusíte si tak brát v práci dovolenou jen kvůli tomu, abyste vyřídili potřebné papírování ohledně vašeho auta. STK Na Přerovské – jsme tu pro vás.


Stanice technické kontroly, STK Olomouc

Stanice technické kontroly, STK Olomouc

STK Na Přerovské, s.r.o., stanice technické kontroly, STK v Olomouci nabízí od 1.3.2013 novou službu: - Vaše vozidlo si převezmeme kdekoliv - provedeme technickou prohlídku - měření emisí nebo evidenční kontrolu u nás na STK - a poté zase odvezeme k vám domů, do práce apod. - v rámci Olomouce - jednotné dopravné - 200,- s dph, mimo Olomouc - dopravné - 5,-/km s dph


...s námi bezpečně

...s námi bezpečně

Stanice technické kontroly 2 kontrolní linky 2 měření emisí


Evidenční kontroly, technické prohlídky, nemrznoucí směs Olomouc

Evidenční kontroly, technické prohlídky, nemrznoucí směs Olomouc

STK " Na Přerovské ", s.r.o. Vám nabízí služby stanice technické kontroly: - evidenční kontroly - technické prohlídky - pro osobní vozidla kategorie M1 do 3, 5t - motocykly - přívěsy O1, O2 - nákladní vozidla kategorie N1 do 3, 5t - měření emisí - benzín, nafta, LPG. - registrace vozidel - změny v registru vozidel po celé ČR - havarijní pojištění vozidel - zákonné pojištění - odhlášení vozidel - zdarma hlídání platnosti technické kontroly - prodej eko plaket do nízkoemisních zón v Německu. Akce od 01.10.2010 do 31.12.2010 - - zdarma Vám zkontrolujeme vozidlo před zimou - zkontrolujeme technický stav vozidla - zkontrolujeme nemrznoucí směs a akumulátor vozidla zdarma.