Hotel Celnice
Anna Nešporová


Hraniční 1214, Břeclav 691 41
Služby:
Hotel Celnice
Ubytování, hotel.
-kongresový sál
-vinárna
-nekuřácký salonek.
-Wi-Fi
-ubytování
-stravování
-restaurace.

Veškeré služby jsou dostupné nejen pro klienty hotelu.

Pokoje: 34 pokojů vysoké kvality.
-3 apartmánů
-1 pokoj pro tělesně postižené
-27 dvoulůžkových pokojů
-1 polo-apartmán.
-vlastní koupelna, telefon, stereo minivěž, televizor LCD, zamykání na elektronickou kartou, připojení Wi-fi zdarma i zásuvka pro RJ-45.
Snídaně jsou v ceně pobytu.


Rodinná dovolená, relaxační, sportovní pobyt, seniorské pobyty, firemní akce, společenská párty, rodinná oslava, seminář, konference, školení, cykloturistika, služební cesta, svatební hostina, křtiny.

Další produkty a služby
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce
  • výroba a distribuce vín, degustace vín, prodej archivních vín, prodej sudových vín, vinařská turistika
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.

****Spa Resort Lednice

Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.

Obec Lednice získala lázeňský statut až v roce 2009, takže se jedná o nejmladší lázeňské středisko. Základem léčebných zdrojů, které zde velice rádi uvítáte, je jodobromová voda, která je jednou z nejkvalitnějších v Evropě.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Další produkty a služby
Ubytování Břeclav, ubytování Břeclavsko

Ubytování Břeclav, ubytování Břeclavsko

Hotel Celnice nabízí několik zajímavých pobytových balíčků pro jednotlivce, pro dva, pro rodiny s dětmi i prom firmy. Aktuálně nabízíme Velikonoční pobytový balíček v Hotelu Celnice. Pobyt zahrnuje: -ubytování pro 2 osoby -na 2 noci se snídaní -kvalitní víno na pokoj -večeře v hotelové vinárně -welcome drink -wellness služby - vstup do saunového světa a do barevné vířivé koupele. Možnost prodloužení pobytu nebo dokoupení přistýlky. Dítě do 15-ti let v doprovodu dvou dospělých osob. ----------------------------------------------------------- GOLFOVÉ POBYTY - TÝDENNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI PRO 1 OSOBU NA 3 NOCI 3 x Snídaně formou rautu 1 x vstup do barevné vířivé koupele 2 x Greenfee pro 1 osobu Akční cena balíčku: 5700,-Kč UBYTOVÁNÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI PRO 2 OSOBY NA 3 NOCI 3 x snídaně formou rautu 1 x vstup do barevné vířivé koupele 1 x vstup do saunového světa 2 x Greenfee pro 2 osoby Akční cena balíčku: 9360,-Kč Sleva 10 % na ostatní hotelové služby (manikúra, pedikúra, kadeřnictví, kosmetika, masáže) UBYTOVÁNÍ VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI PRO 2 OSOBY NA 3 NOCI 3 x snídaně formou rautu 1 x vstup do barevné vířivé koupele 1 x vstup do saunového světa 2 x Greenfee pro 1 osobu Akční cena balíčku: 7160,-Kč Sleva 10 % na ostatní hotelové služby (manikúra, pedikúra, kadeřnictví, kosmetika, masáže) Platnost nabídky: dle otevření Golfového klubu Více v sekci Golfové balíčky Informace, rezervace – recepce hotelu: +420 519 330 930 Více na našich www stránkách. www.hotelcelnice.cz


Wellness pobyty

Wellness pobyty

Hotel Celnice aktuálně nabízí wellness pobyty: Romantická noc pro 2 osoby -1 noc -1 x ubytování pro 2 osoby v apartmánu -1 x snídaně formou rautu -1 x večeře pro 2 osoby v restauraci při svíčkách v hodnotě 500,- Kč -1 x vstup do barevné vířivé koupele -1 x láhev sektu ručníky, župany - součást zapůjčení Akční cena balíčku:3.180,-Kč Cena je platná za 2 osoby v apartmánu. Wellness pobyt pro 2 osoby: -2 noci (3 dny) -2 x ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoj -snídaně formou rautu -2 x večeře pro 2 osoby v restauraci při svíčkách v hodnotě 500,- Kč -2 x vstup do barevné vířivé koupele pro 2 osoby (45 minut) -1 x základní pedikúra pro 2 osoby -1 x klasická ruční masáž 30 min. pro 2 osoby Akční cena balíčku: 5.980,-Kč Cena je platná za 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji. Hotel se nachází v Lednickovaltickém areálu. V hotelu je k dispozici půjčovna kol, půjčovna nordic walking holí. Blízké turistické cíle: Valtice, Lednice. Více informací na webových stránkách.


Velikonoční pobyt v Hotelu Celnice

Velikonoční pobyt v Hotelu Celnice

Velikonoční pobytový balíček v Hotelu Celnice**** Termín: 29. 03. - 01. 04. 2013 Pobyt zahrnuje: Ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na 3 noci se snídaní 1 x 0,7 l kvalitního vína na pokoji 1 x welcome drink pro 2 osoby 1 x tříchodové menu pro 2 osoby Wellness služby: 1 x vstup do saunového světa (finská a parní sauna) pro 2 osoby (105 minut) 1 x vstup do barevné vířivé koupele pro 2 osoby (45 minut) + láhev sektu Cena zvýhodněného balíčku 5.990,- Kč Možnost dokoupení přistýlky pro dítě do 15-ti let Dítě do 15-ti let v doprovodu dvou dospělých osob.


Wellness hotel, wellness pobyty, Hotel Celnice **** Břeclav

Wellness hotel, wellness pobyty, Hotel Celnice **** Břeclav

Hledáte ubytování s wellness v blízkosti Lednicko valtického areálu? Hotel Celnice Břeclav se nachází přímo v Lednicko valtickém areálu, který je zařazený mezi památky UNESCO. Náš wellness hotel má širokou nabídku pro vaši rodinnou dovolenou, relaxační nebo sportovní pobyt, služební cestu, romantický víkend pro dva, seniorský pobyt, odpočinek ...... U nás si užijete příjemný wellness pobyt. Nechejte se hýčkat ve vířivce, finské a parní sauně, solné a bylinné parní lázni, masáži. Nabízíme celkem 34 pokojů, 5 apartmánů, 1 pokoj pro tělesně postižené, 27 dvoulůžkových pokojů a 1 poloapartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, fénem, telefonem, stereo minivěž, televizorem LCD, zamykáním na elektronickou kartu, minibarem, připojením Wi-fi i zásuvkou pro RJ-45. Snídaně jsou v ceně pobytu - formou bohaté nabídky švédských stolů. Využijte našich komplexních služeb pod jednou střechou: ubytování, stravování, wellness centrum, kongresové centrum, vinárna). Lednicko valtický areál (památka UNESCO) a Podyjí láká k projížďkám po překrásném okolí. Cyklistické stezky jsou vhodné pro cykloturistiku a nordic walking. Ať se rozhodnete poznat tuto památku na kolech nebo pěšky, budete okouzleni nespočtem historických památek i přírodních zajímavostí. Projeďte se krajem vína u státní hranice mezi ČR a Rakouskem. Poznejte Jižní Moravu i pohraniční Rakousko na kole. Hraniční přechod Poštorná - Reintal se nachází přímo u našeho hotelu a je křižovatkou několika cyklistických tras, včetně mezinárodních, a moravská část Lichtenštejnských stezek zde navazuje na část rakouskou. Těšíme se na vaši návštěvu.


Valentýnský balíček v Hotelu Celnice****

Valentýnský balíček v Hotelu Celnice****

Nabízíme Vám Valentýnský pobyt v našem hotelu Celnice. Náš Valentýnský balíček obsahuje: -Ubytování pro 2 osoby na dvoulůžkovém pokoji se snídaní -1 x láhev sektu -1 x vstup do barevné vířivé koupele pro 2 osoby -Večeře pro 2 osoby v restauraci při svíčkách. Cena našeho zvýhodněného Valentýnského balíčku je 2.490,- Kč Nabídka je platná v období 11. – 18. 2. 2013. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si pobyt u nás maximálně užijete a budete spokojeni.


Posezení ve stylové vinárně

Posezení ve stylové vinárně

Hotel Celnice Vás v měsíci červenci a srpnu srdečně zve k posezení ve stylové hotelové vinárně. Každou středu a pátek od 20:00 hod. do 01:00 hod. Teplá kuchyně.Informace (rezervace) na recepci hotelu: 519 330 930


Silvestr 2010

Silvestr 2010

Využijte zvýhodněné nabídky a rezervujte si již nyní Silvestrovský pobyt. Užijte si poslední dny v roce v Hotelu Celnice. Více v sekci NABÍDKA WELLNESS POBYTŮ


Léto v Hotelu Celnice

Léto v Hotelu Celnice

1.7.-31.8.2010 Léto v Hotelu Celnice Využijte akční nabídky letních pobytů pro celou rodinu. Pri počtu dvou dospělých osob je dítě do 8 let na přistýlce zdarma.Cena czk 945,-/1osoba/1den. Více na www.hotelcelnice.cz v sekci NABÍDKA WELLNESS POBYTŮ


Wellness pobyty

Wellness pobyty

Využijte Naší nabídky na "Velikonoční Wellness pobyt" v termínu 02.04.-05.04.2010 (4 dny/ 3 noci) ubytování v dvoulůžkovém pokoji na 3 noci snídaně formou švédských stolů 3 x večeře (3 chody s výberem hlavního chodu z 5-ti altermativ) (přípitek, předkrm, hlavní menu, dezert) 2 x vstup do sauny (finská sauna, parní bylinná sauna) 120 min. 1 hod. whirlpool, každý den (nutno upřesnit čas) ručníky, župany - součást zapůjčení 1 x Hot chocholate masáž (horkou čokoládou) 60 min. pro 2 osoby