MACRO KOMPRESORY, s.r.o.


Šťovíková 537, Květnice 250 84
Společnost „MACRO KOMPRESORY, s.r.o.“ působí na českém a slovenském trhu od roku 1997 (dříve pod označením „Ing. Roman Macurek – MACRO“) jako obchodní, projekční, montážní, dodavatelská a servisní firma v oboru stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení. Zařídíme pro Vás vše od návrhu řešení, dodávky a odborné montáže, až po kvalitní zákaznický servis. Na základě realizovaných zakázek a spokojenosti zákazníků s naším servisem se postupem času stala společnost MACRO KOMPRESORY výhradním distributorem renomovaných zahraničních firem jako jsou GD BELLISS & MORCOM Ltd., BLITZ ROTARY GmbH. a OMEGA AIR d.o.o. Provádíme dodávky a instalace všech kompresorů i průmyslových chlazení na klíč, to znamená nastěhování, rozmístění, potrubní propojení v nerezi, mědi, plastu či černé oceli vč. kvalitních izolací a oplechování. Tlakové a provozní zkoušky vč. zaškolení obsluhy jsou samozřejmostí.
Jsme připraveni s Vámi vyřešit všechny Vaše požadavky, přání či potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení v oblasti kompresorů a průmyslového chlazení.

Produkty, služby:
- šroubové kompresory (bezolejové, přimazávané olejem)
- pístové kompresory (bezmasé, vysokotlaké, dotlačovací)
- kompresorové chladiče vody
- atmosferické chladiče a výměníky
- chladicí věže
- projekce
- dodávka a montáž
- servisní služby
- konzultace a poradenství

Jsme kdykoliv připraveni vyvinout maximální úsilí při realizaci Vašich požadavků, které povedou k Vaší spokojenosti s našimi službami.
Naši společnost můžete navštívit na adrese Šťovíková 537, Květnice, Praha - východ.

Produkty
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory

Komplexní tiskové služby, grafické studio, knihařské práce Přerov, rotační, offsetový, digitální tisk.

Komplexní tiskové služby, grafické studio, knihařské práce Přerov, rotační, offsetový, digitální tisk

Geodetické práce Zlín, zeměměřická činnost, 3D model terénu, inženýrská geodézie, vytyčování hranic.

Geodetické práce Zlín, zeměměřická činnost, 3D model terénu, inženýrská geodézie, vytyčování hranic

Související články
Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

HELÍSEK stavební s.r.o.

Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

Při nákupu nového čerpadla se může vyskytnout celá řada otazníků. Jeho výběr je složitější, než se na první pohled zdá. Na trhu je velké množství čerpadel různých typů, lišící se svými parametry i účelem využití. Při výběru čerpadla si musíte položit zásadní otázku – k jakému účelu bude sloužit? V domácích podmínkách se čerpadla používají nejčastěji k zásobování rodinných domů pitnou vodou (tlakový systém) nebo k zavlažování zahrady (volný výtlak).


Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Firemní články
Kvalitní kompresory i průmyslové chlazení na klíč, projekce, dodávka, montáž i servis

Kvalitní kompresory i průmyslové chlazení na klíč, projekce, dodávka, montáž i servis

Výkonné kompresory a průmyslové chlazení na míru Vám zajistí společnost MACRO KOMPRESORY, s.r.o. z Květnice u Prahy. Zpracujeme projekt a poté dodáme a nainstalujeme kompresor i chlazení.


Průmyslové chlazení Praha

Průmyslové chlazení Praha

Společnost MACRO KOMPRESORY, s.r.o. se zabývá: - dodávkou, montáží a servisem zařízení v oboru stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení. Výhradní distributor renomovaných zahraničních firem jako jsou: - GD BELLISS & MORCOM Ltd., - BLITZROTARY GmbH. a OMEGA AIR d.o.o. Zajišťujeme pro naše zákazníky kompletní služby na klíč. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže