Knihařství Sequensová


Rybalkova 1147/10, Praha 2 - Vinohrady 120 00
Vazba diplomek i do 1 hodiny na počkání.

Nabízíme:
- vazba diplomových prací
- vazba knih i do kůže
- umělecká vazba a vazba bibliofilií
- pasparty, krabice, etue.

Prodej:
- knihařské materiály a výrobky.

Kopírování na formáty A4 a A5 jak oboustranně, tak i jednostranně.

Pořádání knihařských seminářů a kurzů.

Produkty
  • odborné knihy, cizojazyčné slovníky, učebnice pro středoškoláky, studentské slevy, učebnice pro základní školy, vysokoškolská skripta, beletristická literatura, literatura faktu, knihy o vaření, detektivní příběhy

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup.

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup

Instalatérské práce Praha, rozvody vody, vodovodní přípojky, topenářské práce, vodoinstalace.

Instalatérské práce Praha, rozvody vody, vodovodní přípojky, topenářské práce, vodoinstalace

Související články
Ofsetový tisk, vazba diplomových prací a další knihařské práce od Tomos Praha

Tomos Praha a.s.

Ofsetový tisk, vazba diplomových prací a další knihařské práce od Tomos Praha

Každý je jednou potřeboval nebo potřebovat bude - odpovědi na otázky typu "kde si nechat svázat diplomovou práci", "kde vytisknout svatební oznámení" nebo "kam pro kvalitní vizitky". Nejen v Praze a okolí už si s podobnými odpověďmi dávno hlavu lámat nemusíte. Tomos Praha se totiž profesionálním tiskem a knihařskými pracemi zabývá již dlouhá léta, a díky tomu může svým zákazníkům nabídnout výborné zázemí své tiskárny a knihařství.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

IV-Nakladatelství, s.r.o.

První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

MIKO Office s.r.o.

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.


Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Firemní články
Pasparty, paspartování a rámování obrazů, plakátů a fotografií Praha -  pro výzdobu Vašeho interiéru

Pasparty, paspartování a rámování obrazů, plakátů a fotografií Praha - pro výzdobu Vašeho interiéru

Pasparty obrazů, fotografií a plakátů z kvalitních materiálů zhotovíme dle Vašeho výběru ve firmě Jarmila Sequensová – knihařství v Praze.


Knihařské práce - od vazby diplomových prací až po šití starých knih

Knihařské práce - od vazby diplomových prací až po šití starých knih

Proč v digitální době využívat knihařské práce a služby knihařství? Tištěný materiál jednoduše bude mít vždy větší kouzlo než ten digitální - například když si necháte vytisknout a svázat do knihy nejoblíbenější rodinné fotografie nebo snímky z dovolené. Stejně tak zůstává i řada dokumentů, které se bez tištěné formy a tím pádem knihařských prací neobejdou. A srovnat požitek ze čtení klasické knihy a souboru ve čtečce také nelze - obzvlášť velké kouzlo mají staré knihy, které se však postupem času rozpadají. Proto v našem Knihařství Jarmila Sequensová nabízíme službu šití knih, kdy vám staré knihy rádi sešijeme a opravíme. Knihařské práce provádíme již řadu let. Zabýváme se vazbami knih a časopisů, paspartováním a rámováním obrazů i vazbou diplomových prací, včetně kopírovacích a tiskařských služeb. V našem knihařství najdete také široký sortiment zboží ve špičkové kvalitě, které v žádném supermarketu neseženete. Nabízíme zápisníky a deníky, obaly na knihy s tiskem jména na počkání, fotoalba, dárkové krabičky, kožené náramky a měšce s možností přítisku a řadu dalších výrobků. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našeho knihařství, kde vám rádi představíme veškeré knihařské práce. Knihařské práce z nabídky Knihařství Jarmila Sequensová vám tedy ve zkratce nabízí: - vazba diplomových prací, vazba knih i do kůže, - umělecká knižní vazba, vazba bibliofolií - kopírování - kroužková vazba - šití knih, které již mají špatnou vazbu - paspartování a rámování obrazů, plakátů a fotografií


Knihařské služby, vazba diplomových prací na počkání Praha

Knihařské služby, vazba diplomových prací na počkání Praha

Tištěné materiály mají i v dnešní technologické době velikou hodnotu. Knihařství Sequensová zajišťuje veškeré knihařské služby včetně vazby knih a diplomových prací. Mnoholeté zkušenosti zajistí kvalitu provedených služeb. Knihařské práce zahrnují: - Vazba diplomových prací (možné i do jedné hodiny, tedy na počkání) - Vazba klasických knih do kožených obalů - Jednostranné i dvoustranné kopírování na formáty A3, A4 - Prodej knihařských výrobků, materiálů - Vazba bibliofilií a umělecká knižní vazba - Rámování (obrazy, fotografie, plakáty), paspartování Firma sídlí v Praze 2 na Vinohradech. Možnost kontaktu a domluvení se na službách na telefonním čísle 603 486 954 anebo přímo na místě – ve všední dny od 9 do 18 hodin.


Vazba diplomových prací a knih Praha

Vazba diplomových prací a knih Praha

Knihařství Jarmila Sequensová je tradiční rodinná firma s bohatými zkušenostmi v oboru knihařských prací. Naše knihařství nabízí tyto knihařské služby a výrobky: vazba diplomových prací vazba diplomových prací i o víkendech kopírování černobílé A4, A3 jednostranné, oboustranné vazba knih i do kůže, umělecká knižní vazba, vazba bibliofolií kroužková vazba pasparty a paspartování knihařské výrobky - krabice, pouzdra, etue


Knihařství, vazba diplomových pracích a knih Praha 2

Knihařství, vazba diplomových pracích a knih Praha 2

Knihařství Jarmila Sequensová poskytuje knihařské služby a práce. Knihařství zajišťuje vazby knih a vazby časopisů, vazby diplomových prací, pasparty, paspartování a rámování obrazů. Knihařství dále zajišťuje kopírovací služby a tiskařské služby. Pro vysokoškolské studenty zajišťujeme vazby diplomových prací, dále vazby knih, kroužkovou vazbu a další knihařské práce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.