CSP PLUS s.r.o.


Rudoleckého 910/6, Znojmo 669 02

Jsme rodinná firmu s dlouholetou tradicí, která funguje na trhu právě pod jménem CSP+ se sídlem ve Znojmě a zabývá se nejen digitálními grafickými tisky, ale i další spoustou produktů ve světě reklamy, nejen v České republice, ale rozšiřuje své služby na okruh klientů do sousedního Rakouska, či na Slovensko. Hlavní předností je osobní a zcela individuální přístup k zákazníkům, který si může dovolit právě s ohledem na absolutní spolupráci a soudržnost, která ve společnosti panuje, což ocení zejména zákazník spokojený s lidským přístupem, který je v dnešní době velmi ojedinělý.

Potisk triček, sportovních dresů, sportovní poháry, medaile, plakety, knihařství, dárky s potiskem, kalendáře

- vizitky, obálky, prospekty, plakáty, knihy, vstupenky, katalogy

ofsetový tisk :
Tisk vizitek, kartiček, karet, visaček, samolepek, letáků, prospektů, plakátů, formulářů, ceníků, hlavičkových papírů, katalogových listů, bookletů, pozvánek, blahopřání, pohlednic, wobblerů, prezentačních desek, stojánků, paspart, voucherů, stíracích losů, obalů, tašek, brožur, katalogů, bloků, samopropisovacích materiálů, programů, jídelních lístků, výročních zpráv, manuálů, stolních kalendářů, visacích kalendářů, kalendáříků, krabiček a krabic, časopisů, novin, šanonů, publikací, knih, učebnic.

grafické studio :
- venkovní reklama - orientační systémy, nápisy, poutače, výlohy, cedule, šíty, bannery, vývěsky
- vnitřní reklama
- polepy automobilů

velkoplošný tisk :
- bannery - billboardy, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule
- samolepící PVC fólie - samolepky, polepy automobilů, polepy výloh, veletržní expozice
- fólie pro okenní grafiku - polep automobilů, polepy výloh, prodejen, dopravní prostředky
- speciální plasty - prezentační systémy, promo stolky, PopUp systémy
billboardový papír - billboardy, plakáty
-síťoviny - MESH - poutače, plachty,
-fotopapír - fotky, obrazy, prezentace, ...
-přímý tisk na PVC desky, hliník, atd. ...
- možnost tvarového ořezu

knihařství :
- diplomové a absolventské práce, sbírky zákonů

dárky s potiskem :
- z vlastními fotografiemi - hrníčky, polštáře, fotoplátna, spodní prádlo, misky, klíčenky, fotoobrazy

kalendáře
-školní, firemní, osobní

Jednatelka společnosti Radka Caklová je si dobře vědoma tvrdé konkurence a někdy zcela bezohledného jednání, se kterým se bohužel potýká každý den, což ji každodenně utvrzuje v přesvědčení, že směr, kterým se vydala je správný a v této branži stále ještě potřebný. A právě v tomto duchu přišly na svět jejich vlastní projekty, které jsou pochopitelně spjaty s obchodem a nabídkou služeb, ale které jsou založeny na systému pokud dostanu, rád dám a to tím způsobem, že z velkých zakázek podporuje něco, či někoho dál.
Jako příklad můžeme uvést spolupráci se znojemskou Nadací Phoenix dětem od srdce, podporu znojemských mateřských a základních škol projektem Školní kalendáře.
V takovém duchu bychom mohli pokračovat dál a dál, ale důležitá je podstata věci. Každý máme za úkol uplatnit se ve společnosti, uživit sebe a své rodiny, ale to neznamená, že se budeme bezhlavě hnát a bezohledně rvát sami za sebe. Stačí jen trocha lidského přístupu, snahy a ochoty a každý z nás může i s málem pomoci něčemu velkému.

IČ: 28303911
DIČ: CZ28303911
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radka Caklová

Digitální tisk, potisk triček a sportovních dresů

Digitální tisk, potisk triček a sportovních dresů

Hledáte originální a praktický dárek? Sháníte originální sportovní dres pro Váš tým? Tričko s potiskem je ta správná volba pro Vás! Specializujeme se na digitální tisk, potisk triček a ostatního materiálu novou injektovou technologií umožňující potisk triček již od 1 kusu. Potiskneme bílá, barevná a černá trička i sportovní dresy a to ve fotografické kvalitě! Nabízíme vysokou kvalitu tisku a možnost vytištění vzorku k odsouhlasení zákazníkem již do 1 hodiny od dodání podkladů. Potisknout lze jednobarevné i složité motivy a to v jakémkoli množství. Navštivte naše webové stránky, věříme že si z naší nabídky vyberete!


Ofsetový tisk, firemní tiskoviny-vizitky, prospekty, letáky Znojmo

Ofsetový tisk, firemní tiskoviny-vizitky, prospekty, letáky Znojmo

Potřebujete vytisknout vizitky, prospekty, letáky, katalogy a další firemní tiskoviny? Pak neváhejte a obraťte se na nás! V současné době je ofsetový tisk stále nejrozšířenější používanou technologií tisku a je vhodný přibližně od 500 ks. Z firemních tiskovin Vám natiskneme vizitky, prospekty, letáky, plakáty, formuláře, ceníky, hlavičkové papíry, katalogové listy, booklety, pozvánky, blahopřání, pohlednice, wobblery a mnoho dalších. Kompletní nabídku služeb včetně ukázek prací znojemské společnosti CSP PLUS s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Školní nástěnné kalendáře, kalendář z fotografií-grafické studio

Školní nástěnné kalendáře, kalendář z fotografií-grafické studio

Rádi byste měli originální vzpomínku na školní léta? Neváhejte, kontaktujte naše grafické studio a nechte si od nás vyrobit stolní nebo nástěnný kalendář z fotografií Vaší třídy a doprovázejte se nejhezčími okamžiky, které jste se svými spolužáky a učiteli prožili. Vybrat si z různých druhů a podkladů. Z každého prodaného kalendáře vracíme škole i školce 30,-Kč zpět. Navštivte naše webové stránky a nechte se inspirovat.


Reklamní předměty, originální dárky pro muže, ženy

Reklamní předměty, originální dárky pro muže, ženy

Chcete své přátele potěšit a pobavit originálním dárkem? Vyzkoušejte náš e-shop darkyspotiskem.cz s originálními dárky pro muže, ženy i děti! Tiskneme různé druhy plakátů v různých velikostech z Vašich fotografií, vyrobíme kalendáře, fotoknihy, polštářky, hrnečky, puzzle, klíčenky, spodní prádlo, podložky pod myš a mnoho dalšího. Najděte originální dárek pro muže, ženy i děti. Darujte dárek, který potěší a je zároveň i jedinečnou připomínkou skvělých zážitků. Součástí našich služeb je také výroba reklamních předmětů, jako jsou karty, visačky, propisky, plakáty, samolepky, trička a další.


Grafické studio, pořízení a úprava fotografií Znojmo

Grafické studio, pořízení a úprava fotografií Znojmo

Potřebujete služby grafického studia? Grafické návrhy zpracujeme dle Vašich přání a požadavků. Grafické studio - vnitřní a venkovní reklama - orientační systémy, nápisy, poutače, výlohy, cedule, šíty, bannery, vývěsky - polepy automobilů. Provádíme: -sazby s důrazem na kvalitu, kreativitu a rychlost zpracování-vycházíme z navržených nebo dodaných grafických návrhů. -scan-pomocí špičkových technologií -pořízení a úprava fotografií-zajistíme pořízení a úpravu fotografií, pracujeme s klasickou i digitální fotografií -všechny zakázky jsou zálohovány. Neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku grafického studia CSP PLUS s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Reklamní polepy, venkovní-exteriérová-reklama Znojmo

Reklamní polepy, venkovní-exteriérová-reklama Znojmo

Chcete být vidět? Která společnost by nechtěla? Dejte o sobě světu vědět! Dle místa užití, podkladového materiálu a požadováné životnosti Vám dle Vašich požadavků a potřeb navrhneme ekonomicky a technicky vhodnou variantu reklamního polepu. Naše znojemská společnost provádí kompletní realizace reklamních polepů od grafického návrhu až po dopravu a montáž. Venkovní exteriérová reklama - orientační systémy, nápisy, poutače, výlohy, cedule, štíty, bannery, vývěsky. Polepy automobilů, magnetické folie, fotosamolepky, jedno i více barevné textové polepy. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si ukázky našich prací.


Ofsetový tisk, digitální tisk Znojmo

Ofsetový tisk, digitální tisk Znojmo

CSP PLUS s.r.o., je firma zabývající se také mimo jiné i ofsetovým tiskem a digitálním tiskem. Ofsetový tisk je v dnešní době nejvíce žádaný. Je vhodný na tisk od 500 kusů, pokud jsou náklady nižší je nejlepší využívat digitálního tisku. Nejvíce tiskneme ofsetem materiály, tiskoviny pro firmy. Ať už jsou to různé vizitky, visačky, letáčky, prospekty, tak i pozvánky, ceníky, plakáty, vouchery, tašky, katalogy, kalendáře, časopisy, brožury a spousty dalších věcí. Můžeme také doporučit již zmíněný digitální tisk – například pokud vám stačí prozatím například několik desítek kusů tiskovin ve vyšší kvalitě. Pokud je potřeba dotisknout menší množství.Tisk na požádání. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací najdete na webových stránkách.


Reklamní předměty, potisk triček, sportovních dresů

Reklamní předměty, potisk triček, sportovních dresů

CSP PLUS s.r.o., nabízí potisk triček, sportovních dresů, reklamních předmětů ve Znojmě. Potiskneme Vám jakékoliv reklamní materiály, trička, a to vše novou objektovou technologií. Lehce potiskneme bílé, černé a barevné textilie ve fotografické kvalitě. Kvalita tisku je velmi vysoká, potiskneme jakékoliv množství, tiskneme rychle. Potiskneme různé reklamní předměty. Více informací najdete na webových stránkách.


Digitální, ofsetový tisk, reklamní polepy

Digitální, ofsetový tisk, reklamní polepy

Společnost CSP PLUS s.r.o., najdete ve Znojmě. Nabízí digitální tisk, ofsetový tisk, reklamní polepy a další služby. Tiskneme a připravujeme tiskoviny, vizitky, kalendáře, katalogy, hospodářské tiskopisy. Ofsetový tisk - vytiskneme Vám různé letáky, časopisy, vizitky, kartičky, samolepky, plakáty, vouchery, katalogy, jídelní lístky, učebnice, kalendáře, šanony, krabice, knihy, publikace a další. Ofsetový tisk je velice kvalitní, nejlepší tisková technika. Nabízíme také reklamní polepy – venkovní reklama, polepíme Vám poutače, bannery, cedule…, vnitřní reklamu – různé nápisy, štítky, vývěsky, a polepíme také Vaše automobily, fotosamolepky, magnetické folie a další. Více informací na webových stránkách.


Velkoplošný tisk, grafické studio

Velkoplošný tisk, grafické studio

Naše firma CSP PLUS s.r.o., sídlí ve Znojmě a nabízí velkoplošný tisk, grafické studio a další činnost. Velkoplošný tisk musí dosahovat vysoké kvality. Nabízíme kvalitní práci, a zvýšenou odolnost venkovních vlivů. Vyrobíme bannery, billboardy, plachty, reklamní tabule, plachty, speciální plasty, promo stolky, plakáty, polepy výloh, aut, prodejen, poutače a další. Vytvoříme grafický návrh, nabízíme realizaci, montáž a dopravu. Využijte také našeho grafického studia, kde Vám zpracujeme grafické návrhy. Tiskneme, zálohujeme. Scan – zde využíváme moderní nejlepší technologie. Sazba – kvalitní práce, rychlé zpracování.Velkoplošný tisk, grafické studio. Více informací na webových stránkách.


Digitální tisk, dárky s potiskem

Digitální tisk, dárky s potiskem

CSP PLUS s.r.o., je firma, která se nachází ve Znojmě a nabízí Vám mimo jiné také digitální tisk. Naše hlavní činnost je tisk a příprava tiskovin, vizitek, kalendářů, katalogů, hospodářských tiskopisů. Tiskneme na požádání, vytiskneme Vám jen to, co je potřeba. Vytiskneme také plakáty z fotografií, vyrobíme fotoknihu, potiskneme hrnek, polštářek, podložku pod myš a další. Různé dárky s potiskem. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • grafické návrhy a zpracování, sazba tiskovin, výroba firemních logotypů, předtisková příprava, skenování a retuše
  • promo dárky, usb flash disky, soutěžní a sponzorské předměty, reklamní hodiny s budíkem, čepice a trička s logem, reklamní kreslicí potřeby
  • výroba tištěné reklamy, příprava internetové reklamy, výroba rádiové reklamy, výroba velkoplošné reklamy, výroba televizní reklamy
  • ofsetový tisk, digitální tisk, polygrafická výroba, tisk katalogu, tisk novin a časopisů, tisk etiket, tiskárna
  • odborné knihy, cizojazyčné slovníky, učebnice pro středoškoláky, studentské slevy, učebnice pro základní školy, vysokoškolská skripta, beletristická literatura, literatura faktu, knihy o vaření, detektivní příběhy


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.


Šaty dělají reklamu
Šaty dělají reklamu

Chodící reklama jistě není nic nového. Vy ji ale můžete pomocí zkušené a uznávané agentury dovést k dokonalosti. Obchodní a reklamní agentura Karel Šubrt je vyhledávaným tvůrcem propagačních předmětů. Přidejte se i vy k jeho spokojeným zákazníkům.