HBH odpady s.r.o.


Havířská 1124, Havlíčkův Brod 580 01
Společnost HBH odpady s.r.o. se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti odpadového hospodářství.

Zabýváme se především výkupem, sběrem a úpravou druhotných surovin jako je papír, plasty, sklo, železný šrot a barevné kovy.

Pro obce a město Havlíčkův Brod společnost provozuje sběrný dvůr a také zajišťuje zpětný odběr elektrozařízení.

Mezi další činnosti které naše firma provozuje, patří přistavování, odvoz a odstraňování odpadů pomocí kontejnerů či svoz nebezpečných odpadů.

Pracoviště firmy jsou vybavena moderními technickými zařízeními používanými v oblasti nakládání s odpady. K nejvýznamnějším patří moderní linka na třídění odpadů tvořená lisem a soustavou dopravníků s automatickým ovládáním a programováním.

Produkty
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků
  • stavební suti, služby fekálními vozy, zpracování železného šrotu, nakládání s nebezpečnými odpady
  • provozování skládky odpadů, sběrný dvůr, třídění odpadů, odpadové hospodářství, ekologická likvidace vraků

Prodej a servis kvalitních roštů MIK Brno, rošty pro prasata, skot a drůbež, montáž roštů MIK.

Prodej a servis kvalitních roštů MIK Brno, rošty pro prasata, skot a drůbež, montáž roštů MIK

Obec Kbelany v okrese Plzeň-sever, výlety po okolí rozhledna Heřmanova Huť, přehrada Hracholusky.

Obec Kbelany v okrese Plzeň-sever, výlety po okolí rozhledna Heřmanova Huť, přehrada Hracholusky

Související články
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

EKO-KOM, a.s.

Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Výroba šedé lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.


Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

Výroba a prodej šedé lepenky ze sběrového papíru, výrobky ze strojní lepenky, ale také výkup a recyklace sběrového papíru či skartace. To jsou činnosti, kterými se zabývá společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s r.o. z Novosedlic.


Firemní články
Sběrný dvůr Havlíčkův Brod

Sběrný dvůr Havlíčkův Brod

Firma HBH odpady s.r.o. provozuje sběrný dvůr pro město Havlíčkův Brod a služby v oblasti nakládání s odpady.


Kovošrot Havlíčkův Brod – HBH odpady s.r.o.

Kovošrot Havlíčkův Brod – HBH odpady s.r.o.

Kovošrot HBH odpady s.r.o. v Havlíčkově Brodě vykupuje veškeré druhotné suroviny. Sběrný dvůr HBH odpady s.r.o. je vám plně k dispozici. Neváhejte se zbavit starých kovů a dalšího nepotřebného odpadu. Třídění odpadu je pro nás maličkost. Děláte pořádek nebo vyklízíte staré nepotřebné věci a vše se vám hromadí kolem? Našli jste jak staré haraburdí ze železa tak z barevných kovů? Kovošrot v Havlíčkově Brodě je vám plně k dispozici svojí třídící linkou na veškeré odpady. Odložit nejen kovy do kovošrotu u nás můžete v pracovní době: po – pá: 6.00 – 16.00 hodin so: 8.00 – 12.00 hodin a v době svátků naleznete termíny na našich stránkách. Náš sběrný dvůr v Havlíčkově Brodě pro vás dále provozuje výkup, sběr a úpravy druhotných surovin a svoz nebezpečných odpadů.


Výkup kovů, papíru a elektroodpadu - Havlíčkův Brod

Výkup kovů, papíru a elektroodpadu - Havlíčkův Brod

Proč výkup kovů, elektroodpadu nebo sběr papíru? Každý den spotřebujeme velké množství materiálu, aniž bychom si to plně uvědomovali. Papír, na který jsme si napsali seznam na nákup, vybité baterie, které dosloužili v nástěnných hodinách. Všechny tyto užitečné věci se najednou stávají odpadem a ztrácí svůj původní smysl. Co s nimi? Je zbytečné, aby se vám hromadily doma a zabíraly místo a prostor ve vašem životě. Jednou z možností je využít sběrného dvora. Pokud žijete v lokalitě blízko Humpolce či Havlíčkova Brodu, zavítejte do sběrného dvora HBH odpady. V tomto sběrném dvoře je k dispozici výkup kovů, výkup papíru i výkup elektroodpadu, tedy všechny služby v nakládání s odpady máte po ruce. Pokud byste služeb rádi využili, kromě výkupu kovů, papíru, a elektroodpadu máte k dispozici také zpětný odběr elektrozařízení, tedy elektrospotřebičů, baterií a osvětlovacích zařízení, jakými jsou zářivky. Co vám sběrný dvůr HBH odpady nabízí? - výkup kovů - výkup papíru - výkup elektroodpadu - výkup druhotných surovin - kompletní seznam odpadů - pronájem kontejnerů - odvoz odpadů Pokud se i vy chcete zbavit odpadu a hledáte výkup kovů, výkup papíru nebo výkup elektroodpadů, zajděte do HBH odpady. Podrobnější informace o cenách a nabídce služeb naleznete na webových stránkách v kategorii ceník.


Odpadové hospodářství nám není lhostejné - Humpolec

Odpadové hospodářství nám není lhostejné - Humpolec

Odpadové hospodářství je v České republice poměrně mladým oborem. My ve společnosti HBH odpady se sídlem v Havlíčkově Brodě ale víme, jak je správné nakládání s odpady důležité a tomuto oboru se věnujeme v celém regionu Vysočiny už od roku 1991. Nabízíme tak nejen výkup kovů, papíru a elektroodpadu a jejich další zpracování, ale i další, pro odpadové hospodářství důležité služby, jako jsou exkurze a školení občanů. Odpadové hospodářství je něco, na co je obzvláště v dnešní době nutné brát velký zřetel. Množství odpadu, které vytváříme, je totiž stále větší a jeho nesprávné zpracování může mít na životní prostředí neblahý vliv. Ve společnosti HBH odpady proto dbáme na to, aby veškeré odpady byly znovu využité a co nejméně jich skončilo na skládkách nebo ve spalovnách. K tomu nám pomáhá také moderní technika v podobě linky na třídění odpadu a soustavy dopravníků, kterou vlastníme. Efektivně se tak můžeme postarat o odpady domácností, firem i velkých měst. Naším úkolem ale není pouze výkup a ekologické zpracování odpadů. Snažíme se také o to, aby se odpadové hospodářství dostalo do povědomí široké veřejnosti. V rámci environmentální osvěty proto nabízíme bezplatné exkurze pro jednotlivce, školní i jiné skupiny, zajistíme ale i pořádání akcí a přednášek na téma odpadové hospodářství. Chcete i vy nakládat se svým odpadem efektivně a pozitivně podpořit odpadové hospodářství? Obraťte se na naši společnost a zapojte se do svozu a třídění odpadů ještě dnes. Najdete nás sice ve městě Humpolec, služby ale nabízíme pro celý okres Havlíčkův Brod.