CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@pradelnacistirnapraha.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 776 606 382

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Kyselova 1657 - (vchod z ulice Opálkova)
Praha 8 180 00

Chemická čistírna a prádelna Ládví
Vyžehlená košile Praha

Prádelna a čistírna Ládví Praha 8 - kvalitní a komplexní péče o váš textil.

Prádelna a čistírna Ládví na Praze 8 představuje ideální řešení pro ty, kdo hledají profesionální a kvalitní služby v oblasti péče o oblečení. S desetiletou tradicí a zkušenostmi nabízíme široký spektrum služeb, od praní prádla a chemického čištění až po žehlení oděvů.
Naše služby jsou dostupné pro klienty po celé Praze a Středočeském kraji, přičemž klíčem k našemu úspěchu je kombinace špičkové kvality práce, profesionálního přístupu a příznivých cen.

Produkty a služby:
- nabízíme komplexní služby praní, které zahrnují jak praní osobního, ložního i stolního prádla, tak i praní prošívaných dek, pracovních oděvů a záclon. Naše chemické čištění se postará o vaše letní i zimní bundy, obleky, kabáty a další oděvy, zatímco služba žehlení zahrnuje jak ruční žehlení košil a blůzek, tak i mandlování ložního a stolního prádla.

Kromě toho nabízíme i speciální služby jako impregnaci outdoorových oděvů, napínání krajkových deček, drobné opravy oděvů, čištění peří a koberců.
Naše prádelna měsíčně zpracuje v průměru 10 tun prádla, což dokládá naši schopnost zvládnout i velké objednávky s vysokou mírou spokojenosti našich zákazníků.


Objednávkový proces:
- objednávání našich služeb je snadné a pohodlné. Díky možnosti online objednávky můžete využít naše služby z pohodlí domova. Postup je jednoduchý: po objednání služby si vaše prádlo vyzvedneme, pečlivě ho vyčistíme a vyžehlíme a následně vám ho vrátíme zpět. Tím vám šetříme čas i starosti a zajišťujeme, že se můžete těšit z čistého a pečlivě upraveného oblečení.

Profesionální péče o firemní prádlo a textilie:
- v Prádelně a čistírně Ládví na Praze 8 jsme odborníci na poskytování profesionálních služeb v oblasti praní, žehlení a čištění pro firmy různých velikostí a zaměření. Díky naší bohaté zkušenosti a pokročilé technologii nabízíme individuální přístup a flexibilní cenové podmínky, které reflektují objem a náročnost zakázek našich firemních klientů.

Naše služby jsou ideální pro hotely, penziony, ubytovny, AirBnB, restaurace, mateřské školy, zdravotnická zařízení a další provozy, které vyžadují pravidelné profesionální praní, čištění a žehlení prádla nebo koberců. Rozumíme specifickým potřebám a standardům každého sektoru a jsme připraveni nabídnout řešení na míru, které zabezpečí, že veškerý textil bude vždy v perfektním stavu.

Proč si vybrat právě nás?
Volba naší prádelny a čistírny znamená nejen využití špičkových služeb za příznivé ceny, ale také ušetření času a starostí s praním. Naši zákazníci oceňují kvalitu našich služeb, prvotřídní servis a vysokou míru spokojenosti, která je odrazem naší dlouholeté praxe a profesionality. Zvolte si nás pro vaše praní a přesvědčte se o kvalitě našich služeb na vlastní kůži.

V Prádelně a čistírně Ládví Praha 8 se zavazujeme k poskytování vysoce kvalitních služeb, které odpovídají potřebám a očekáváním našich zákazníků. Díky kombinaci moderní technologie, kvalitních přípravků a osobního přístupu jsme schopni zajistit, že vaše prádlo bude vždy dokonale čisté, svěží a připravené k použití. Obraťte se na nás a přesvědčte se o kvalitě našich služeb, které přinášejí nejen čistotu, ale i pohodlí a klid do vašeho života.

moreless
Katalog firem

KrejčovstvíČistírny a prádelnyBytový textil

SLOGAN: Vyzvedneme a vyčistíme vaše oblečení do 24 hodin v Praze.

Štítky: ruční žehlení a praní košil, mandlování ložní prádlo, šití dek a opravy oděvů

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s námi zvládnete hravě!

Expresní praní, čištění a žehlení prádla Praha - velký vánoční úklid s ...

Praní a žehlení prádla rozhodně nepatří mezi oblíbené činnosti žádné hospodyňky.

Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 % slevu na první tři zakázky

Praní prádla pro firmy Praha - rezervujte si naše služby a získejte 25 ...

Profesionální praní, žehlení a čištění pro firmy v Praze a okolí. Naše služby jsou flexibilní, cenově výhodné a zahrnují individuální přístup ke každému klientovi.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Ruční žehlení a praní košil jednotlivcům a firmám s dovozem Praha

Při tradičním ručním žehlení a praní košil se soustředíme na detaily, jakými jsou dokonalé puky na rukávech nebo správné postavení límců u košil. ...

Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas ...

Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná ...

I košile se dájí žehlit s láskou

I košile se dájí žehlit s láskou

Padáte únavou a žehlení se vám kupí na hromadách? Nechte si raději vyžehlit u https://www.pradelnacistirnapraha.cz/ Budete mít více času na sebe, ...


Kontakty

Chemická čistírna a prádelna Ládví
Kyselova 1657 - (vchod z ulice Opálkova)
Praha 8 180 00
GPS: 50°7′38.5″ N, 14°28′3.58″ E

50°7′38.5″ N, 14°28′3.58″ E

QR kód firmy Chemická čistírna a prádelna Ládví
WEBOVÁ STRÁNKA Chemická čistírna a prádelna Ládví Vyžehlená košile Praha
Adresa

Adresa

Kyselova 1657 - (vchod z ulice Opálkova)
Praha 8 180 00

info@pradelnacistirnapraha.cz
+420 776 606 382

Kontaktujte nás

captcha