Farma Kočov
Martin Süss


Moravskoslezský Kočov 57, Bruntál 792 01
Farma Kočov v oblasti Jeseníků je to pravé nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro romantické výlety nejen na elektrokolech.

Restaurace:
- stylová restaurace s krbem
- kapacita restaurace včetně privátního salónku 110 míst
- domácí kuchyně
- letní zahrádka s dětským koutkem, hřištěm a houpačkami - 80 míst
- bowling - 2 bowlingové dráhy - možnost zapůjčení obuvi
- privátní salonek
- pořádání - školení, svatby, promoce, firemní akce, oslavy narozenin, silvestry se zajištění cateringových služeb.

Ubytování:
- 28 lůžek
- pokoje se sociálním zařízením, sprchový kout, TV LCD, satelit, Wifi připojení a 3 x 4lůžkové zařízené apartmány s kuchyňským koutem.
- 2x čtyřlůžkový apartmán vybavený LCD, satelit, wifi, sprchový kout, WC, kuchyňka.
Možnost úschovy kol, motorek, lyží.

2 tenisové kurty s osvětlením, s umělým povrchem - možno také využít na nohejbal a volejbal. Půjčování raket a míčků.

Cykloturistika - v okruhu několika kilometrů můžete navštívit přehradu Slezská Harta, poutní místo Uhlířský vrch, zámek ve městě Bruntál, lázně Karlova Studánka, nejvyšší horu Moravy Praděd, koupání aquapark bruntál a spusta dalších míst pro letní i zimní rekreaci.

Zapůjčení elektrokol:
- 3x pánské a 2x dámské elektrokolo
- dojezd do 60 km
- půjčovna doplňků.

Vyjížďky kočárem:
- kočár tažený párem kladrubských koní
- projížďky kočárem po okolí Bruntálu
- svatební kočár.

Ideální místo pro rodiče s dětmi.
V ohradě před restaurací osel makedonský.
Pravidelné konání cimbálových a country večerů.

Další produkty a služby
  • půjčovna horských kol, úschovna bicyklů, přeprava jízdních kol, služby pro cyklisty
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce
  • bowlingové dráhy, turnaje v bowlingu, půjčovna bowlingových bot, kulečníkový stůl karambol, tága k zapůjčení
  • squashové kurty, půjčovna squash vybavení, squash s trenérem, antukové tenisové kurty, půjčovna tenisových raket
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí

Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava.

Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy.

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Související články
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Hotel PRATOL s.r.o.

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.


Další produkty a služby
Svatební kočár učiní váš den nezapomenutelný | Bruntál

Svatební kočár učiní váš den nezapomenutelný | Bruntál

Chcete svůj stavební den korunovat neobvyklým zážitkem? Co takhle si pronajmout svatební kočár, který vás odveze vstříc vašemu novému životu? I to je možné v restauraci FARMA nedaleko města Bruntál pod kopci Jeseníků. Tato atraktivní oblast je pro pořádání svateb jako stvořená. Jestliže máte rádi přírodu, bude to to pravé právě pro vás a vaši svatbu - řadí se totiž mezi nejméně ekologicky poškozená místa v České republice. Krásné prostředí restaurace FARMA je pro pořádání svateb naprosto ideální. K dispozici je stylová restaurace s privátním salónkem až pro sto deset hostů, dalších osmdesát míst nabízí letní zahrádka s dětským koutkem a houpačkami. Připraveno je pro vás i útulné ubytování, které stojí pouze pár kroků od restaurace. Pokud tedy někdo přijede na vaši svatbu zdaleka, je možné jej u nás ubytovat. A pronajmout si u nás můžete také již zmíněný svatební kočár. Speciální svatební kočár jistě ohromí nejednoho svatebního hosta. I vy na tuto událost budete nejen díky tomu jistě dlouhou dobu vzpomínat a na zážitek jen tak nezapomenete. Kočár je kromě svateb k dispozici také k běžným projížďkám, kdy vás kočí sveze po okolí Bruntálu, Lipovou alejí na Uhlířský vrch nebo jen krásnou okolní přírodou. Volba je jen na vás. Stačí restauraci FARMA kontaktovat a projížďku kočárem si domluvit.


Půjčovna a zapůjčení elektrokol, cyklo výlety Jeseník, Bruntál

Půjčovna a zapůjčení elektrokol, cyklo výlety Jeseník, Bruntál

Pokud by jste si rádi udělali cyklo výlet do přírody, ale netroufáte si na dlouhé trasy, tak vám zapůjčíme elektokolo, které vám ušetří vaši energii. Farma Kočov v oblasti Jeseníků nově otevřela půjčovnu elektokol. Půjčovna elektrokol: - dojezd až 60 km na jedno nabití - provozní doba je denně od 8.00 až do 20.00 hod - 2x pánské elektrokolo - 3x dámské elektrokolo. Neváhejte a užijte si krásnou vyjížďku například na Praděd nebo okolo Slezské Harty.


Ubytování v apartmánech na farmě pro rodiny s dětmi Bruntál

Ubytování v apartmánech na farmě pro rodiny s dětmi Bruntál

Na Farmě Kočov se můžete ubytovat v pokojích i apartmánech. Farma nabízí ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi, restauraci, tenisové kurty i bowling a také vyjížďky kočárem po okolí Bruntálu a Kočova. Jedete do Bruntálu na dovolenou nebo jen na výlet? Pokud ano, tak neváhejte navštívit Farmu Kočov nedaleko Bruntálu, kde se odreagujete od rušného prostředí města. Čeká vás tu stylová restaurace s krbem, bowling, letní zahrádka a klidné ubytování v přírodě. Farma Kočov: - celoroční ubytování - pokoje se sociálním zařízením, TV, satelitem a Wi-Fi - 22 lůžek - 2x čtyřlůžkový vybavený apartmán - možnost úschovy kol, motorek, lyží - 2 tenisové kurty s osvětlením - stylová restaurace s krbem s domácí kuchyní - letní zahrádka s dětským koutkem - hřiště a houpačky - bowling - 2 bowlingové dráhy - možnost zapůjčení obuvi - privátní salonek. U nás najdete vše pro váš aktivní odpočinek.


Bowling, firemní školení, oslavy, vyjížďky kočárem Bruntál

Bowling, firemní školení, oslavy, vyjížďky kočárem Bruntál

Navštivte naši stylovou restauraci s krbem, domácí kuchyní a bowlingem. Kapacita restaurace včetně privátního salónku je 110 míst. Prostory jsou vhodné k pořádání firemního školení, svateb, promocí a oslav narozenin. Zajistíme i cateringové služby. V naší restauraci nabízíme speciality - grilované koleno, uzená žebra, tatarský biftek, steaky, polévka nebo guláš podávaný v bochníku chleba a další. Konání různých akcí - večery u cimbálu nebo country večery. Bowling na Farmě - dvě bowlingové dráhy pro Vaše potěšení. Zahrajte si u nás bowling na dvou moderních drahách. Pro Vaše pohodlí Vám zapůjčíme i speciální obuv. Nabízíme vyjížďky kočárem taženým párem kladrubských koní. Prožijte úžasný zážitek z projížďky kočárem po okolí Bruntálu. Nabízíme také odvezení Vaší svatby speciálním svatebním kočárem.


Půjčovna, zapůjčení elektrokol, cyklo výlety Bruntál

Půjčovna, zapůjčení elektrokol, cyklo výlety Bruntál

Nově na farmě Kočov nabízíme zapůjčení elektrokol - půjčovna elektrokol. Půjčíme Vám elektrokola s dojezdem až 60 km na jedno nabití. Užijete si přírody a kopce se Vám budou zdát rovné na elektrokole... K dispozici máme 3x dámské kolo Apache Elba a 2x pánské kolo Apache Elbrus. Tipy na cyklo výlety: - okolo Slazské Harty - cca 50 km - Praděd - cesta tam i zpět - cca 50 km - Karlova Studánka - cca 40 km Provozní doba půjčovny je denně 8 - 20 hod.


Předsilvestrovská zábava Kočov Bruntál

Předsilvestrovská zábava Kočov Bruntál

Farma Kočov Vás zve 28.12.2012 od 19.00 na předsilvestrovskou zábavu! Předsilvestrovská zábava na Farmě v Kočově: - s hudbou osmdesátých a devadesátých let hraje DJ TOMY - bohatá tombola. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Pivní rodeo, pivní slavnosti Kočov, Bruntál

Pivní rodeo, pivní slavnosti Kočov, Bruntál

Zveme Vás na Pivní rodeo na Farmě v Kočově ! ! 17.9.2011 od 10 hodin - hoď pivním sudem co nejdál - vypij co nejrychleji sklenici piva - udrž nejdéle tuplák piva - nebo se zúčasti jiné soutěže . . . a vyhraj jednu z cen! ! ! Hudební program po celý den: - Cimbálová muzika Zdeňka Valáška z Velkých Pavlovic - Country kapela Šviháci z Ostravy - Skupina Berto z Valšova - DJ Tomy. Pivní rodeo = 6 značek piva ! ! K zakousnutí grilované maso a klobásy. Těšíme se na Vaši návštěvu.