Tandemy KANTOR
Jindřich Kantor


Regnerova 1, Mladá Boleslav 293 01
Firma Tandemy KANTOR byla založena roku 1998 a od roku 2007 je výhradním provozovatelem komerční činnosti v oblasti parašutismu na letišti Mladá Boleslav (Tandemy KANTOR).

V roce 2009 jsme získali statut výcvikového střediska od Aeroklubu České republiky (Paraškola KANTOR).

Zájemcům nabízíme např. tandemové seskoky nebo propagační seskoky, kdy vám sneseme z nebe vlajku s logem Vaší firmy v jakékoliv velikosti, až do 10×20 metrů nebo dárek oslavenci, či oslavence samotného.

Od roku 1998 s námi skočilo tandemový seskok více než 12 200 nadšených pasažérů, kteří od nás odešli s úsměvem a velmi spokojeni. Pečlivě dbáme na výběr našich spolupracovníků. Máme zkušenosti s pořádáním tzv. firemních akcí, kdy pro nás není problém uskutečnit až 50 seskoků padákem za den.

Nabízené služby:
- tandemové seskoky
- propagační seskoky
- pilotem na zkoušku
- základní výcvik
- AFF výcvik
- půjčení - padáky / plachty na plesy (Široká nabídka velikostí i barev. Stačí si vybrat.).

Produkty
  • provoz sportovních zařízení, rekreace pro rodiny, lyžařské areály, školy v přírodě
  • sportovní komplex s ubytováním, rekreační ubytovací jednotky, turistické ubytovny


Související články
Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

SPORTS CONNECT s.r.o.

Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

Máte doma mladého nadějného hokejistu? Naše přední sportovní agentura z Prahy je tu, aby z něj vychovala budoucího šampiona! Specializuje se na komplexní rozvojové programy pro hokejisty všech věkových kategorií a úrovní. Od individuálních tréninků na ledě i na suchu, přes letní kempy, až po účast v prestižních turnajích i na mezinárodní scéně. Zkrátka poskytuje vše, co hokejový talent potřebuje pro svůj růst.


Dopřejte vašim dětem nezapomenutelné léto na letních příměstských táborech 2024

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Dopřejte vašim dětem nezapomenutelné léto na letních příměstských táborech 2024

Letošní prázdniny mohou být pro vaše děti plné vzrušujících dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků! A kde nejlépe začít? Dětské příměstské tábory 2024 v PROSTORU PRO BALANC jsou přesně tím pravým místem, kde se vaše dítě může ponořit do světa zábavy, učení a objevování.


Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

Ponořte se do světa pohybu a rovnováhy v úžasném centru PROSTOR PRO BALANC v srdci Velkých Bílovic. Užijte si cvičební lekce navržené pro ženy, muže, seniory i děti, které vám přinesou radost, energii a posílení jak těla, tak mysli. Přijďte a objevte pohyb jako nikdy předtím!


Stylová roubenka v Rokytnici nad Jizerou

Benátecká chalupa

Stylová roubenka v Rokytnici nad Jizerou

Hledáte místo, kde si můžete užít klid, pohodu a krásu přírody? Chcete si zalyžovat na sjezdovkách, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé? Toužíte po domácí a chutné stravě, která vás zahřeje a dodá vám energii? Pak je pro vás ideální volbou Benátecká chalupa v Rokytnici nad Jizerou, stylová roubenka, která poskytuje celoroční ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, vlastní kuchyní, lyžařským vlekem a parkování přímo u penzionu. Je ideální pro rodinnou dovolenou, školní a skupinové akce, tréninková soustředění, lyžařské kurzy a další příležitosti.