BANDIT MODELS, s.r.o.


Rašínovo nábřeží 50/26, Praha 2 - Vyšehrad 128 00
Modelingová agentura.
Zastupujeme děti a teenagery pro svět reklamy.
Nábor dětských modelů, casting, fototest, módní přehlídky.

Děti a teenegeři do reklamy:
- fotky, fota, fotografie dětí do reklamy
dětský modeling Praha, teenageři do reklamy, fota fotky focení dětí do reklamy, castling pro děti
- casting pro děti
- castingy pro děti
- zastupování modelů
- módní přehlídky soutěže
- konkurzy pro reklamu
- nábor dětí
- focení dětí
- focení teenagerů
- fotografování dětí
- děti do reklamy
- děti do reklam
- dětský modeling
- děti do filmu a televize
- děti do seriálů
- teenageři do reklamy
-děti do reklam.

Spolupracujeme s fotografy, produkcemi významnými klienty.

Produkty
  • pronájem billboardů, realizace marketingových kampaní, budování značky, realizace marketingových průzkumů

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o..

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Výroba plastových směsí, výroba technických směsí, výkonné směsi na bázi polyolefinů, TABOREX, TABOREN,TABOCAB.

Výroba plastových směsí, výroba technických směsí, výkonné směsi na bázi polyolefinů, TABOREX, TABOREN,TABOCAB

Související články
Dopřej svojí značce péči

STILLUS s.r.o.

Dopřej svojí značce péči

Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba 3D reklamy

STILLUS s.r.o.

Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Firemní články
Modelingová agentura Praha -  pro děti teenagery, casting, fototest

Modelingová agentura Praha - pro děti teenagery, casting, fototest

Modelingová agentura pro děti a teenagery. Zabýváme se náborem dětských modelů a teenagerů, castingem i módními přehlídkami. Hledáme děti a teenageři do reklamy: - casting pro děti - zastupování modelů - módní přehlídky, soutěže, konkurzy - děti do reklamy, filmu, seriálu a televize. Agentura Bandit Models uplatňuje všechny typy dětí. Každému focení či natáčení reklamy předcházejí výběrová řízení - castingy. Přihlaste Vaše děti na casting. Najdete nás také na Facebooku!


Modelingová agentura nábor dětí do reklamy Praha

Modelingová agentura nábor dětí do reklamy Praha

Jsme pražská modelingová agentura, která shání a nabírá děti do reklam. Společnost BANDIT MODELS, s.r.o. působí na trhu 20 let. Zastupujeme děti a teenagery pro svět reklamy. Naši klienti stále poptávají nové zajímavé tváře do reklamních kampaní, filmů, seriálů a na módní přehlídky. Spolupracujeme s předními fotografy, producenty. Pokud chcete, aby i Vaše dítě bylo u nás zaregistrované, neváhejte nás kontaktovat. Na našich stránkách naleznete i registraci online. Více info naleznete na webových stránkách naší agentury.


BabyBandit, hledáme nové dětské tváře

BabyBandit, hledáme nové dětské tváře

Začít kariéru v modelingu anebo rovnou v televizi může i novorozeně, batole anebo malé dítě. Využijte příležitost pro Vaše potomky, kterou nabízí Divize BabyBandit, patřící pod významnou společnost Bandit Models. Šanci mají všechna miminka a děti, které nepřesáhly věkovou hranici tří let. Aktuálně je největší zájem o novorozeňata a o děti do jednoho roku. Registrace je možná pomoci naší internetové stránky, pro zapsání do databáze je důležité vyplnit veškeré údaje a zaslat co nejpovedenější fotografii potomka. BabyBandit je tou nejlepší příležitostí pro rodiče, kteří chtějí svým dětem už za tak raného věku zajistit slávu a co nejlepší život.


Malé děti, modely a modelky do 3 let  pro reklamu Praha

Malé děti, modely a modelky do 3 let pro reklamu Praha

Hledáme nejmenší modely a modelky od 0 do 3 let do rolí zejména v televizní reklamě. Náš projekt BabyBandit zastupuje nejmenší děti do tří let a zprostředkovává jejich uplatnění v reklamách či modelingu. Aktuálně hledáme do naší databáze baby modelů a modelek zejména miminka do jednoho roku a šikovné nebojácné dvouleté děti. Pro více informací navštivte náš web, kde také naleznete přihlášku do naší agentury.


Dětský modeling Praha, teenageři do reklamy, fota dětí do reklamy

Dětský modeling Praha, teenageři do reklamy, fota dětí do reklamy

Modelingová agentura pro děti a teenagery, nábor dětských modelů, casting, fototest, módní přehlídky, reklama. V Praze a na českém trhu působíme 20 let. Slavíme úspěchy u nás i ve světě. Děti a teenageři do reklamy: - fotky, fota, fotografie dětí do reklamy - casting pro děti - castingy pro děti - zastupování modelů - módní přehlídky, soutěže - konkurzy pro reklamu - nábor dětí - focení dětí - focení teenagerů - fotografování dětí - děti do reklamy - děti do reklam - dětský modeling - děti do filmu a televize - děti do seriálu - teenageři do reklamy - teenageři do reklam. Pokud máte zájem uplatnit i své dítě v reklamě, neváhejte nás kontaktovat.


Nábor dětí do reklamy dětský modeling Praha

Nábor dětí do reklamy dětský modeling Praha

Společnost BANDIT MODELS, s.r.o. provádí nábory dětí do reklamy. Modelingová agentura zastupuje děti a teenagery pro svět reklamy. Na českém trhu působíme od roku 1992. Naši klienti stále hledají zajímavé tváře do různých reklam, ať do české, nebo zahraniční produkce. Děti nesmí být stydlivé, musí se rády předvádět a zůstat sami sebou. Pokud chcete, aby se Vaše dítě stalo dětskou modelkou ( modelem ), můžete vyplnit online formulář. Formulář naleznete viz odkaz níže: Pokud nemáte možnost přiložit své fotografie v elektronické podobě, zašlete nám je poštou s výše uvedenými údaji na adresu: BANDIT MODELS, Rašínovo nábřeží 26 128 00 Praha 2 Zaslané fotografie nevracíme.


Zhotovení fota a videa dětí pro reklamu Praha

Zhotovení fota a videa dětí pro reklamu Praha

Společnost BANDIT MODELS, s.r.o. nabízí zhotovení fota a videa Vašich dětí pro reklamu. Jedná se o focení, nebo natáčení nejmenších dětí do 3 let. Fota či videa budou vyrobeny pro Vaši památku, nebo pro uplatnění dítěte v reklamně. Dlouhodobá spolupráce s fotografkou Bet Orten. Po dohodě s fotografkou používáme mnoho zajímavých rekvizit. Focení může probíhat u Vás doma, nebo v různých exteriérech, nebo interiérech v Praze. focení trvá i několik hodin. Natočíme i Memofilm, který se točí v domácím, přirozeném prostředí dítěte. Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.


Databáze dětí do reklamy Baby Bandit Praha

Databáze dětí do reklamy Baby Bandit Praha

Společnost BANDIT MODELS, s.r.o. nabízí spolupráci: - prezentaci v databázi Děti do reklamy - uplatnění nejmenších dětí v reklamě. Databáze je určena pro děti 0–3 roky. Našich služeb využívají castingové agentury a klienti, kteří obsazují dětské role pro reklamu. Negarantujeme uplatnění Vašeho dítěte v reklamním průmyslu. „Dejte Vašemu dítěti šanci prosadit se!“ Více info naleznete viz opdkaz níže: