A-ROYAL Service s.r.o.
Ostraha objektů a ochrana osob Praha
Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis

Zabezpečení firemních objektů, rodinných domů a bytů kamerovými systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC nabízí společnost s mnohaletou zkušeností v oboru A-Royal Service s.r.o. se sídlem v Berouně. Zákazníkům připravíme projektovou studii, vhodný kamerový systém nainstalujeme, postaráme se o záruční i pozáruční servis, zdarma poskytneme odbornou konzultaci v oblasti kamerových systémů CCTV.

Zabezpečení objektů, CCTV kamerové systémy - A-ROYAL Service

Videoostraha objektů pomocí kamerových systémů na míru podle požadavků zákazníka

Kamerové systémy CCTV patří v současnosti k nejrozšířenějším způsobům videoostrahy objektů. Zákazníkům vypracujeme studii kamerového systému na míru, zaškolíme do systému CCTV, samozřejmostí je servis kamerového systému v záruční i pozáruční lhůtě. Periferie a příslušenství kamerových systémů pečlivě vybíráme, aby splňovaly kontrolní a bezpečnostní hlediska žádaná klientem.

Kamerové systémy CCTV


Nejmodernější kamerové systémy, jednorázový pronájem fotopastí a CCTV setů

Naši specialisté vždy kladou důraz na optimální navržení kamerového systému z hlediska účelnosti. Neustále sledujeme rozvíjející se technologii CCTV, a proto jsme připraveni realizovat jakoukoliv zakázku od projektu až po instalaci kamerového systému. Nadto poskytujeme odborná školení v oblasti videotechniky, kamerových systémů, docházkových a přístupových systémů. Zakazníkům můžeme jednorázově pronajmout fotopast či vhodný CCTV set. Využijte našich profesionálních zkušeností pro váš klid a bezpečí!

Ostraha objektů kamerovým systémemOstraha objektů, úklidové služby

Ostraha objektů, úklidové služby

Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Lovecké potřeby

Lovecké potřeby

Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis