PODSTRÁNKY

Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla

Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla
Kvalitní sedací soupravy, ať už kožené nebo textilní ve variabilních sestavách i na zakázku, a další nábytek od předních českých výrobců do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, předsíní i kuchyní, máte možnost zhlédnout i zakoupit v prodejních prostorách rodinné firmy Nábytek Pohodlí se sídlem v Humpolci na Vysočině. Náš nabídkový sortiment zahrnuje kromě sedacích souprav také obývací stěny, konferenční stolky, křesla, pohovky, postele, skříně, předsíňové sestavy a mnoho dalších bytových doplňků. Poradíme nejen s výběrem nábytku, ale nabídneme i vhodné řešení pro vybavení bytu, domu, kanceláře.

Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba

Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba
Nábytkové sestavy do obývacích pokojů, kuchyní,šatní skříně, vestavěné skříně, konferenční stoly, noční stolky, předsíňový nábytek, botníky, lavice, kancelářský nábytek, univerzální nábytek do dětských pokojů, skříně, komody, regály, stoly, poličky, židle si vyberete ve specializované prodejně Nábytek Pohodlí v Humpolci na Vysočině. Spolupracujeme s renomovanými českými výrobci nábytku, zajistíme pro Vás i výrobu jakéhokoli typu nábytkového vybavení na míru.

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce
Nábytek POHODLÍ Radka Sobotková se sídlem v Humpolci se kromě nábytku specializuje i na prodej podlahových krytin. Na výběr jsou k dispozici Quick-Step laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy lepené i se zámkovým spojem, vysoce kvalitní podlahy z PVC. Všechny typy podlah z naší nabídky jsou cenově dostupné, v široké škále dekorů imitujících dřevo či kámen. Naše nabídka je rozšířena o sortiment koberců do obytných i komerčních prostor.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek pohodlí Radka Sobotková
WEBOVÁ STRÁNKA
Nábytek pohodlí
www.nabytekpohodli.cz
Adresa

Adresa

Dvorská 924
Humpolec 396 01

pohodli.humpolec@seznam.cz
+420 605 372 248


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha