Traffic Consulting Group, s.r.o.


Karlovo náměstí 290/16, Praha 2 120 00

Zabýváme se poradenskou činností v oblasti dopravních přestupků, chráníme řidiče před nepřiměřenými pokutami a zastupujeme ve správním řízení

IČ: 24269751
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Janošík

Právní ochrana proti pokutám Praha

Právní ochrana proti pokutám Praha

Společnost Traffic Consulting Group, s.r.o. nabízí právní ochranu proti pokutám. Jak to funguje: - vyplníte objednávku a uhradíte částku za ochranu na požadované období. Obdržíte od nás základní informace a pokyny pro jednání při řešení přestupků. Jakmile s Vámi policie bude chtít řešit přestupek v blokovém řízení, nebudete se k případu vyjadřovat a budete trvat na předání do správního řízení Proti blokovému řízení již není možné se odvolat. Počkáte na dokumentaci, tu nám předáte a my Vás ve správním řízení obhájíme. Pokud to nebude možné, zaplatíme za Vás pokutu a získáte finanční plnění za přidělené body. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • dědické právo, vlastnické právo, rozvody a výživné, právo obchodních společností, obhajoba v přípravném řízení


Související články
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.