Petr Košťál


Zaříčany 35, Čáslav 286 01

Vše pro Vaši Jawu a ČZ
Veškeré informace a objednávky na tel:604855078. Nabízíme kompletní renovace Vašich motocyklů Jawa a ČZ.- Zabýváme se chromováním, leštěním a renovací původních dílu (spojovací materiál, šroubky, rozpěrky, držáčky, řidítka, brzdové-startovací a řadící páky, osy kol, bubny kol, kryty kluzáků atd.atd...) - Leštění hliníku (štíty brzd, spínací skříňky ucpávky řidítek atd.atd) - možnost osobní asistence při renovaci nebo GO motoru - kompletní renovace původního laku na Vašem veteránu - jemné pískování např. i třeba rám na velorexe (bez poškození Vašich dodaných dílů) - klempířské práce + autogen, CO2 - lakování na profesionální úrovni - ruční linkování - leštění starého laku.

IČ: 71285661
DIČ:
Okres: Kutná Hora
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Košťál

Další produkty a služby
  • prodej motocyklů, prodej skútrů, mopedy a vícekolky, prodej motodoplňků

Podlahové studio Jegla se zabývá prodejem a odbornou pokládkou podlah. Vyberte si ze široké škály nejkvalitnějších materiálů, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností a snadnou údržbou.

Související články
Prodej a montáž pneumatik na motocykly
Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.


Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině
Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Pokud hledáte profesionální servis pro vaši motorku nebo čtyřkolku, který poskytuje nejen opravy, ale také zajištění veškerých náhradních dílů na všechny druhy motocyklů a další profesionální služby, tak se obraťte na společnost Rimoto, s.r.o. v Třebíči, která vám poskytne kompletní servis.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.


Svařování auto a moto plastů, mezi které patří nárazníky, světlomety, blatníky, budíky a další části vašeho automobilu
Svařování auto a moto plastů, mezi které patří nárazníky, světlomety, blatníky, budíky a další části vašeho automobilu

Potkala vás nehoda nebo srážka? Či se jednalo jenom o chvilku nepozornosti a malér je na světě? Ztratili jste při nehodě nějaký díl vašeho vozu? Nebo máte značně poškozenou některou z hlavních či vedlejších částí? Pak neváhejte a obraťte se na zkušené odborníky ve svařování plastů Pavla Petroše v Brně.