DECOMKOV Praha s.r.o.


Cukrovarnická 1071/62, Praha 6 - Střešovice 162 00
Společnost DECOMKOV Praha s.r.o. je společnost se zaměřením na výzkum, vývoj a grantové poradenství. Spojujeme podniky, které mají zájem inovovat své produkty a služby, a výzkumně-vývojové instituce, které spolu s těmito podniky provedou potřebný vývoj. Jakmile s takovými partnery definujeme výzkumný záměr, formulujeme projekt, na který zajistíme finanční krytí mj. z veřejných (grantových) prostředků. Pak pro řešitele projektu provádíme potřebné administrativní úkony tak, aby mohli soustředit své síly na samotný vývoj. V některých případech působíme zároveň jako spoluřešitelé. Našim partnerům poskytujeme nejen administrativní pomoc, ale i odbornost a zkušenosti, které v daném oboru máme. To se stává zejména při řešení projektů v oblastech přírodních věd, jakými jsou chemie, biochemie, farmacie, jaderná fyzika a ochrana před ionizujícícm zářením (radioaktivita) a jinými rizikovými materiály. I nadále realizujeme vlastní výzkumně-vývojové aktivity v oborech, jakými jsou zejména chemie, biochemie, farmacie, jaderná fyzika a ochrana před ionizujícícm zářením (radioaktivitou) a jinými rizikovými materiály.

Služby:
- grantové poradenství a konzultace
- sestavování řešitelských týmů z řad firem, vysokých škol, výzkumných institucí
- grantová administrativa „na klíč“
- zpracování grantové přihlášky
- zajištění manažera projektu
- v některých projektech účast i na věcném řešení etap projektu.

Produkty - výzkum, vývoj:
- imitanty kontaminace
- dekontaminační dezaktivační pěna PD-1c
- dekontaminační tekuté mýdlo Neodekont
- směs Hvězda - k dekontaminaci, dezinfekci
- činidla s antiparazitálním účinkem
- DEKOROL.

Díky nám našim partnerům odpadají starosti s grantovou agendou, kterou státní podpora výzkumu a vývoje přirozeně vyžaduje, a mohou se v klidu věnovat vývoji a výzkumu. Naleznete nás na adrese Cukrovarnická 1071/62, Praha.

Produkty
  • zlepšování výkonnosti organizací, motivace zaměstnanců, manažerské koučování, manažerské řízení firem, strategický management
  • vědecko-výzkumná činnost, realizace vědeckých projektů, výzkumné práce v terénu, vývojové laboratoře


Související články
Prodejte váš zavedený a fungující e-shop za nejlepší cenu

Byznys na prodej

Prodejte váš zavedený a fungující e-shop za nejlepší cenu

Chcete prodat zavedený a fungující e-shop? Máte skvělý produkt, spokojené zákazníky, ale už vás nebaví starat se o provoz, marketing a logistiku? Nebo máte jiné plány a potřebujete peníze na jejich realizaci? Pak je pro vás ideální řešení prodat váš e-shop na portále Byznys na prodej!


Jak prodat zavedenou firmu nebo úspěšně fungující byznys snadno a rychle?

Byznys na prodej

Jak prodat zavedenou firmu nebo úspěšně fungující byznys snadno a rychle?

Pokud hledáte způsob, jak prodat svůj byznys rychle, snadno a bezpečně, máme pro vás řešení. Byznys na prodej je portál, který vám umožní najít potenciální kupce pro váš byznys z celé České republiky i zahraničí. Na tomto portále si můžete vytvořit inzerát, ve kterém popíšete svůj byznys, jeho historii, finanční výkazy, konkurenční výhody, příležitosti a rizika. Také můžete nastavit cenu, kterou požadujete, nebo nechat kupce, aby vám nabídli svou nabídku.


AF Zora, první evropská odrůda pšenice s černými zrny, zahajuje novou éru v zemědělské inovaci

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

AF Zora, první evropská odrůda pšenice s černými zrny, zahajuje novou éru v zemědělské inovaci

V roce 2021 se na polích České republiky objevila nová a inovativní odrůda ozimé pšenice s názvem AF Zora, která přináší revoluci v oblasti genetiky a šlechtění. Co ji činí tak výjimečnou? AF Zora je první evropskou odrůdou pšenice s černým zrnem, kterého bylo dosaženo kombinací genů pro modrý aleuron a purpurový perikarp. Tento krok otevírá nové možnosti v oblasti zlepšování nutriční hodnoty pšeničného zrna a rozšiřuje spektrum potravinářských výrobků dostupných pro spotřebitele.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Firemní články
Vývoj a výroba dekontaminačních látek, imitanty Praha, imitanty aerosolové spreje nebo v kanystru

Vývoj a výroba dekontaminačních látek, imitanty Praha, imitanty aerosolové spreje nebo v kanystru

Vývoj a výroba dekontaminačních látek, imitanty Praha, imitanty aerosolové spreje nebo v kanystru, výroba roztoků pro výcvik práce s nebezpečnými látkami.