UNION TRADE SERVICE, s.r.o.


Pomezní 1753/33, Dobrá Voda u Českých Budějovic 373 16
Telefon: +420 602 431 416

Společnost Union Trade Service, s.r.o. zajišťuje elektroinstalační, plynařské a topenářské práce. Postaráme se o montáž, opravy a údržbu vyhrazených elektrických zařízení, realizaci podlahového vytápění i rozvody plynu. Součástí našich služeb je servisní činnost pro všechny typy výstavby.

Jsme certifikovaná firma, která se zaměřuje na služby v oblasti průmyslové, bytové a komerční výstavby budov.

Klientům nabízíme instalaci elektrických zařízení do 1000 V (a to včetně hromosvodů) a zajišťujeme rovněž jejich revizi a údržbu. Zároveň poskytujeme topenářské práce, servisní činnost všech typů výstavby a také dodáváme příslušenství pro zateplení.

Provádíme topenářské práce, vodoinstalace, rozvody plynu a tlakového vzduchu a montáž podlahového vytápění. Součástí našich služeb je servisní činnost pro všechny typy výstavby.

Zajistíme pro vás projektování a montáž plynovodů, montáž plynoinstalací, výměnu plynových kotlů, opravu plynovodů a plynospotřebičů, revizi plynových zařízení.
Montáže vodovodního a odpadního potrubí, výměny záchodů, opravy vodoinstalací, montáže vodovodních baterií.

V rámci elektroinstalací řešíme silnoproudé a slaboproudé rozvody a obchodní a zprostředkovatelskou činnost. Staráme se také o zprovozňování všech typů domácí elektrotechniky, elektroniky a kuchyňských spotřebičů.

Zajistíme pro vás silnoproudou elektroniku. Montáž, servis a údržbu vyhrazených zařízení, hromosvodů, temperovacích a topných systémů, frekvenčních měničů či osvětlovací techniky, instalaci a servis tepelných čerpadel a klimatizačních zařízení.

Zajistme i slaboproudou elektroniku. Technika pro komunikaci a zvuk, přístupové systémy, bezdrátové systémy, infra čidla, systémy EZS.

Veškeré produkty značek Grohe, Hüppe a Geberit se vyznačují prvotřídní kvalitou. Potřebujete servis některého z nich? Obraťte se na nás.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, další informace najdete na našich webových stránkách.

Sídlíme v Českých Budějovicích, ale zakázky máme po celé ČR a dokonce i v zahraničí.

IČ: 26021668
DIČ: CZ26021668
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 30 mil. až 60 mil. Kč

Telefon:
+420 602 431 416
+420 602 252 784
+420 602 474 120

Email:
rottner@uts-cb.cz

Web:


GPS: 48°58′12.5″ N, 14°31′57.11″ E

QR kód firmy UNION TRADE SERVICE, s.r.o.

Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath.

Výstavba bytových a nebytových prostor a stavební a zednické práce - Ivan Horvath

Rekonstrukce bytových jader a koupelen, instalatérské a zemní práce Plzeň.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

PIRES s.r.o.

Firma Pires s.r.o. sídlí v Třinci a zabývá se hořákovými a topnými systémy průmyslových pecí, rozvody technických a topných plynů, modernizací starých regulačních stanic a mnoho dalšího

Pomohou vám vybrat vhodné nové zařízení nebo zmodernizují staré. Poradí s výběrem nebo představí možnosti, které jsou v dnešní době na trhu. Průmyslové pece, hořákové systémy, zabezpečovací prvky nebo rekonstrukce či modernizace průmyslových pecí, to vše je samozřejmě možné.


Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.