Dělnický dům v Odrách - příspěvková organizace


Dělnická 188/23, Odry 742 35

Dělnický dům v Odrách je komplex skládající se z vinárny, kavárny, hotelové části a restaurace. Dále také vytváříme kulturní a společenské zázemí.

Služby:
-hotel - ubytování
-pronájem sálů, místností, klubovny
-vylepování plakátů.

Provozování, pořádání:
-kinokavárna, kino
-loutkové divadlo
-parkoviště
-společenské akce, svatby, oslavy, promoce
-školení, semináře, schůze, prodejní akce.

Pohostinství:
-restaurace
-kavárna
-vinárna
-pivnice.

IČ: 68343957
DIČ: CZ68343957
Okres: Nový Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ivana Sochorová

Nesoutěžící festival A proč ne, amatérské divadlo Odry, Hranice

Nesoutěžící festival A proč ne, amatérské divadlo Odry, Hranice

Dělnický dům v Odrách a divadelní spolek Lojza z Oder uvádějí pod záštitou Těšínského divadla a města Odry 5. ročník nesoutěžícího festivalu amatérského divadla v Odrách A PROČ NE. Tento festival je amatérskou přehlídkou rádoby ochotných činoherních nezávislých ENSAMBLES. Festival se koná od 3. do 8. listopadu 2014. Program festivalu aneb na co se můžete těšit: 3. listopadu - v 19.00 hodin proběhne zahájení festivalu a po té bude následovat lehkovážná komedie s názvem Jak je důležité míti Filipa 4. listopadu - bude festival věnován klasické komedii Naši furianti 5. listopadu - je pro vás přichystaný muzikál Josef a jeho pestrobarevný plášť 6. listopadu - se můžete těšit na divadelní hru Williama Shakespeara s názvem Veselé paničky windstorské 7. listopadu - proběhne divadelní hra Záskok 8. listopadu - festival bude zakončen černou komedií Jezinky a bezinky. Pokud máte zájem o bližší informace, tak nás neváhejte kontaktovat.


Podzimní divadelní předplatné Odry - Darda, Tančírna, Manželské vraždění

Podzimní divadelní předplatné Odry - Darda, Tančírna, Manželské vraždění

Dělnický dům v Odrách Vás srdečně zve na podzimní divadelní představení - Darda, Tančírna, Manželské vraždění a koncert DASHA a PAJKY PAJK QUARTET. Již teď si můžete zakoupit divadelní předplatné 2014 nebo vstupenky si můžete rezervovat. Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Cena předplatného je 1200 Kč. Info a předprodej vstupenek v Dělnickém domě v Odrách. Co Vás čeká: - pátek 3. října 2014 v 19.00 hodin - divadelní hra DARDA - pátek 10. října 2014 v 19.00 hodin - divadelní hra TANČÍRNA - úterý 11. listopadu 2014 v 19.00 hodin - nejúspěšnější francouzská hra Manželské vraždění - středa 10. prosince 2014 v 19.00 hodin koncert - DASHA A PAJKY PAJK QUARTET DARDA Dramatizace Ireny Douskové s názvem Darda je posledním volným pokračováním Hrdého Budžese, který patří k nejznámějším klenotům české divadelní pokladnice. Bára Hrzánová se vrací jako Helenka Součková. Režie: Arnošt GOLDFLAM Divadlo Na Jezerce Praha TANČÍRNA Hra má nejen svou hloubku i humor, je navíc ozdobena nekonečným množstvím kostýmů a propojena desítkami světově známých melodií, což vytváří v sále ojedinělou atmosféru. Hrají: Karel Hábl, Jan Révai, Petr Vágner/Ondřej Brzobohatý, Petr Oliva, Michal Roneš, Antonín Hardt, a další Režie: Hana Gregorová Divadlo Radka Brzobohatého Praha Manželské vraždění Jedna z nejúspěšnějších francouzských her současnosti. Je to souboj, ve kterém jde v pravém slova smyslu o život. Líza a Gilles hledají Ariadninu nit, která by je vyvedla z labyrintu malých i velkých manželských zločinů – vždyť se přeci kdysi brali z lásky! Hrají: Jaroslav Dušek a Nataša Burger. Režie: Jan Hřebejk Divadlo Na Jezerce Praha DASHA A PAJKY PAJK QUARTET - koncert


Oderský den, koncert Heidi Janků, NO NAME, Buty, ohňostroj Odry

Oderský den, koncert Heidi Janků, NO NAME, Buty, ohňostroj Odry

Dělnický dům v Odrách vás zve na již tradiční výstoupení Oderského dne 2014. Zábavný dopolední program si užijí především děti, které se jistě už teď těší na vystoupení: - MŠ Čtyřlístek - Zvonečky - Zvonky - Juventus Odry a další. Odpolední program se začne věnovat hudbě a příjemným melodiím od těchto kapel a souborů: - Vlčnovjanka - Smyčcový soubor žáků - Heidi Janků - David Deyl - NO NAME. Večerním a nočním programem vás bude provázet Věra Špinarová a kapela Buty. Samozřejmě nesmí chybět ohňostroj, který bude tento rok nezapomenutelný a také kolotoče, které děti tak milují. Oderský den 2014 se koná 14.6.2014 od 9.30 hodin.


Vystoupení Františka,pohádka pro děti,koncert Ewa Farná Odry,Hranice

Vystoupení Františka,pohádka pro děti,koncert Ewa Farná Odry,Hranice

Dělnický dům v Odrách pořádá Předvečer Oderského dne 2014. Máme připravený bohatý program, který je určen nejen pro děti a mládež. Představení proběhne v zahradě Dělnického domu v Odrách 13. června 2014 v 16.30 hodin. Těšit se můžete například na vystoupení Michala Nesvatby s Františkem, které určitě znáte z Kouzelné školky nebo na pohádku O kouzelné kuličce. Dále na vás čeká žonglérský výstup a žonglérská dílna, kterou s dětmi rádi prozkoumáte. Dospělí se můžou roztančit při koncertu: - Ewa Farná - kapela Nevím - skupina Lucie Revival - kapela Jiný Level. Věříme, že si Předvečer Oderského dne opravdu užijete.


Festival pěvěckých sborů, cimbálová muzika, dětský pěvecký sbor Odry

Festival pěvěckých sborů, cimbálová muzika, dětský pěvecký sbor Odry

Dělnický dům v Odrách Vás srdečně zve na již čtvrtý ročník nesoutěžního festivalu pěveckých sborů v Odrách s názvem PíseňFest. Tento projekt se koná za podpory Nadace Bohuslava Martinů a Nadace Leoše Janáčka. Festival pěveckých sborů se koná 1. března 2014 od 14 hodin. Čeká na Vás bohatý program a skvělý hudební zážitek: - dětský pěvecký sbor - ženský pěvecký sbor - posezení s cimbálovou muzikou a další. Cena vstupného: 70 Kč dospělí 30 Kč děti. Těšíme se na Vás.


Kulturní akce, cestopisná přednáška Kolbaby Odry, Fulnek, Hranice, Nový Jičín

Kulturní akce, cestopisná přednáška Kolbaby Odry, Fulnek, Hranice, Nový Jičín

Zveme Vás na cestopisnou přednášku známého dobrodruha Jiřího Kolbaby jejíž téma bude - Fotograf na cestách & Splněný sen. V této přednášce Vám již zmiňovaný cestovatel Jiří Kolbaba představí zajímavé snímky z přírody, lidských tváří a zvířat ze všech kontinentů světa. Termín a místo přednášky: 24.2.2014 v 18.00 hod. Dělnický dům v Odrách (Dělnická 188/23). Věříme, že z této kulturní akce budete mít nezapomenutelný zážitek. Pro více informací nás kontaktujte na telefoním čísle 556731428 nebo 603559678Další produkty a služby
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • kulturně-vzdělávací střediska, společenská centra, pořádání plesů a koncertů, organizování akcí, umělecké agentury
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • moravská vína, ochutnávky a degustace vín, zajištění cimbálovky, sudová a archivní vína
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.