Dělnický dům v Odrách, příspěvková organizace


Kopečná 188/23, Odry 742 35
Dělnický dům v Odrách, příspěvková organizace je komplex, který se skládá z hotelové části, restaurace, vinárny a kavárny. Kromě ubytovacích a gastronomických služeb nabízíme i kulturní a společenské zázemí.

Hotel:
Příjemné ubytování v 15-ti nově a moderně zařízených pokojích a širokou nabídku gastronomických služeb. Parkování přímo u hotelu zdarma.

Restaurace:
Široká nabídka gastronomických specialit i národní kuchyně a patří k ojedinělým stravovacím zařízením ve městě.

Kavárna:
Kapacita cca 35 osob. Tato místnost je využívaná jako jídelna pro hotelové hosty. Lze si ji pronajmout na menší hostiny, večírky, schůze nebo školení.

Vinárna:
Kapacita cca 45 osob. Lze si ji pronajmout pro rodinné oslavy, svatby, večírky, firemní rauty.

Kultura:
Dělnický dům pořádá divadelní představení pro dospělé i děti, zábavná představení, koncerty, plesy, zábavy, společenské a sportovní akce, přednášky i prodejní nabídkové akce. V přísálí se každý týden, ve středu, promítají filmy.

Naleznete nás na adrese Kopečná 188/23, Odry.

Produkty
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly
  • výroba a distribuce vín, degustace vín, prodej archivních vín, prodej sudových vín, vinařská turistika
  • prostory pro firemní meetingy, prostor pro školení a semináře, ubytování pro velké množství lidí, salónky pro konference, školící místnosti
  • vegetariánská jídla, denní menu, hotová jídla, české pokrmy, zahraniční speciality, mořské speciality, hotová jídla, minutková kuchyně

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře

Specialista na zrcadlové leštění a opravy forem. Mikronavařování, laserové navařování a gravírování.


Související články
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

Vinařský dům Znojmo

Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

V roce 2022 pokračujeme v úspěšném tažení národními a mezinárodními výstavami a soutěžemi. Jsme rádi, že ocenění získává celé portfolio našich vín - mladá vína řady Fresh, perlivá vína řady Sparkles, strukturní vína řady Selection, naturální vína řady Special kvevri i velká a plná vína vinifikovaná na akátových a dubových sudech z řady Special barrel. V letošním roce nás ještě čeká účast na velké mezinárodní soutěži AWC Vienna 2022 a nominační kolo do Salonu vín ČR.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Firemní články
Restaurace Dělnický dům v Odrách – česká kuchyně a gastronomické speciality

Restaurace Dělnický dům v Odrách – česká kuchyně a gastronomické speciality

Znáte plno restaurací ale ne do každé, když přijdete tak si můžete dát jako předkrm langoše! A tohle je předkrm, který my Češi určitě oceníme.


Hledáme brigádníky číšník/číšnice Dělnický dům v Odrách, hledáme brigádníky na výpomoc při akcích

Hledáme brigádníky číšník/číšnice Dělnický dům v Odrách, hledáme brigádníky na výpomoc při akcích

Hledáme brigádníky číšník/číšnice Dělnický dům v Odrách, hledáme brigádníky na výpomoc při akcích, nástup možný ihned, ukážeme zaučíme, výhodná brigáda na léto.


Nesoutěžící festival A proč ne, amatérské divadlo Odry, Hranice

Nesoutěžící festival A proč ne, amatérské divadlo Odry, Hranice

Dělnický dům v Odrách a divadelní spolek Lojza z Oder uvádějí pod záštitou Těšínského divadla a města Odry 5. ročník nesoutěžícího festivalu amatérského divadla v Odrách A PROČ NE. Tento festival je amatérskou přehlídkou rádoby ochotných činoherních nezávislých ENSAMBLES. Festival se koná od 3. do 8. listopadu 2014. Program festivalu aneb na co se můžete těšit: 3. listopadu - v 19.00 hodin proběhne zahájení festivalu a po té bude následovat lehkovážná komedie s názvem Jak je důležité míti Filipa 4. listopadu - bude festival věnován klasické komedii Naši furianti 5. listopadu - je pro vás přichystaný muzikál Josef a jeho pestrobarevný plášť 6. listopadu - se můžete těšit na divadelní hru Williama Shakespeara s názvem Veselé paničky windstorské 7. listopadu - proběhne divadelní hra Záskok 8. listopadu - festival bude zakončen černou komedií Jezinky a bezinky. Pokud máte zájem o bližší informace, tak nás neváhejte kontaktovat.


Podzimní divadelní předplatné Odry - Darda, Tančírna, Manželské vraždění

Podzimní divadelní předplatné Odry - Darda, Tančírna, Manželské vraždění

Dělnický dům v Odrách Vás srdečně zve na podzimní divadelní představení - Darda, Tančírna, Manželské vraždění a koncert DASHA a PAJKY PAJK QUARTET. Již teď si můžete zakoupit divadelní předplatné 2014 nebo vstupenky si můžete rezervovat. Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Cena předplatného je 1200 Kč. Info a předprodej vstupenek v Dělnickém domě v Odrách. Co Vás čeká: - pátek 3. října 2014 v 19.00 hodin - divadelní hra DARDA - pátek 10. října 2014 v 19.00 hodin - divadelní hra TANČÍRNA - úterý 11. listopadu 2014 v 19.00 hodin - nejúspěšnější francouzská hra Manželské vraždění - středa 10. prosince 2014 v 19.00 hodin koncert - DASHA A PAJKY PAJK QUARTET DARDA Dramatizace Ireny Douskové s názvem Darda je posledním volným pokračováním Hrdého Budžese, který patří k nejznámějším klenotům české divadelní pokladnice. Bára Hrzánová se vrací jako Helenka Součková. Režie: Arnošt GOLDFLAM Divadlo Na Jezerce Praha TANČÍRNA Hra má nejen svou hloubku i humor, je navíc ozdobena nekonečným množstvím kostýmů a propojena desítkami světově známých melodií, což vytváří v sále ojedinělou atmosféru. Hrají: Karel Hábl, Jan Révai, Petr Vágner/Ondřej Brzobohatý, Petr Oliva, Michal Roneš, Antonín Hardt, a další Režie: Hana Gregorová Divadlo Radka Brzobohatého Praha Manželské vraždění Jedna z nejúspěšnějších francouzských her současnosti. Je to souboj, ve kterém jde v pravém slova smyslu o život. Líza a Gilles hledají Ariadninu nit, která by je vyvedla z labyrintu malých i velkých manželských zločinů – vždyť se přeci kdysi brali z lásky! Hrají: Jaroslav Dušek a Nataša Burger. Režie: Jan Hřebejk Divadlo Na Jezerce Praha DASHA A PAJKY PAJK QUARTET - koncert


Oderský den, koncert Heidi Janků, NO NAME, Buty, ohňostroj Odry

Oderský den, koncert Heidi Janků, NO NAME, Buty, ohňostroj Odry

Dělnický dům v Odrách vás zve na již tradiční výstoupení Oderského dne 2014. Zábavný dopolední program si užijí především děti, které se jistě už teď těší na vystoupení: - MŠ Čtyřlístek - Zvonečky - Zvonky - Juventus Odry a další. Odpolední program se začne věnovat hudbě a příjemným melodiím od těchto kapel a souborů: - Vlčnovjanka - Smyčcový soubor žáků - Heidi Janků - David Deyl - NO NAME. Večerním a nočním programem vás bude provázet Věra Špinarová a kapela Buty. Samozřejmě nesmí chybět ohňostroj, který bude tento rok nezapomenutelný a také kolotoče, které děti tak milují. Oderský den 2014 se koná 14.6.2014 od 9.30 hodin.


Vystoupení Františka,pohádka pro děti,koncert Ewa Farná Odry,Hranice

Vystoupení Františka,pohádka pro děti,koncert Ewa Farná Odry,Hranice

Dělnický dům v Odrách pořádá Předvečer Oderského dne 2014. Máme připravený bohatý program, který je určen nejen pro děti a mládež. Představení proběhne v zahradě Dělnického domu v Odrách 13. června 2014 v 16.30 hodin. Těšit se můžete například na vystoupení Michala Nesvatby s Františkem, které určitě znáte z Kouzelné školky nebo na pohádku O kouzelné kuličce. Dále na vás čeká žonglérský výstup a žonglérská dílna, kterou s dětmi rádi prozkoumáte. Dospělí se můžou roztančit při koncertu: - Ewa Farná - kapela Nevím - skupina Lucie Revival - kapela Jiný Level. Věříme, že si Předvečer Oderského dne opravdu užijete.


Festival pěvěckých sborů, cimbálová muzika, dětský pěvecký sbor Odry

Festival pěvěckých sborů, cimbálová muzika, dětský pěvecký sbor Odry

Dělnický dům v Odrách Vás srdečně zve na již čtvrtý ročník nesoutěžního festivalu pěveckých sborů v Odrách s názvem PíseňFest. Tento projekt se koná za podpory Nadace Bohuslava Martinů a Nadace Leoše Janáčka. Festival pěveckých sborů se koná 1. března 2014 od 14 hodin. Čeká na Vás bohatý program a skvělý hudební zážitek: - dětský pěvecký sbor - ženský pěvecký sbor - posezení s cimbálovou muzikou a další. Cena vstupného: 70 Kč dospělí 30 Kč děti. Těšíme se na Vás.


Kulturní akce, cestopisná přednáška Kolbaby Odry, Fulnek, Hranice, Nový Jičín

Kulturní akce, cestopisná přednáška Kolbaby Odry, Fulnek, Hranice, Nový Jičín

Zveme Vás na cestopisnou přednášku známého dobrodruha Jiřího Kolbaby jejíž téma bude - Fotograf na cestách & Splněný sen. V této přednášce Vám již zmiňovaný cestovatel Jiří Kolbaba představí zajímavé snímky z přírody, lidských tváří a zvířat ze všech kontinentů světa. Termín a místo přednášky: 24.2.2014 v 18.00 hod. Dělnický dům v Odrách (Dělnická 188/23). Věříme, že z této kulturní akce budete mít nezapomenutelný zážitek. Pro více informací nás kontaktujte na telefoním čísle 556731428 nebo 603559678