Time4Fun
produkční a eventová agentura


Herbortice 2, Lanškroun 563 01

Pro Vaši společnost, firmu, sdružení, obec, rodinu uspořádáme akci na klíč. Zabýváme se pořádáním nejrůznějších druhů eventů, večírků a oslav. Vaši akci zařídíme od A do Z a Vám tak zbyde čas na zábavu. Zajistíme pro Vás od ozvučení, osvětlení a moderace, také vystoupení široké škály umělců, dále bohatý doprovodný program, zábavní atrakce pro děti i dospělé, až po kompletní cateringové služby a mnoho dalšího. Záleží pouze na Vás, jak si přejete, aby Váš event vypadal. Nebojte se vyslovit svá přání, jsme tu pro Vás. Vyzkoušejte našich služeb, které Vás cenou i svou rozmanitostí zcela určitě překvapí. Disponujeme obrovskou databází kontaktů na dodavatele čehokoliv, se kterými máme sjednány exkluzivní podmínky pro naše zákazníky, proto je každá námi uspořádaná akce zcela jedinečná a originální. Váš den D se tak pro všechny stane nezapomenutelným zážitkem. V případě jakýchkoliv dotazů nebo poptávek nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme koncept celé Vaší akce, čímž Vám uspoříme spoustu času a v naprosté většině případů i nemalé množství finančních prostředků. Těšíme se na spolupráci! Time4Fun, s.r.o.

IČ: 02855844
DIČ: CZ02855844
Okres: Ústí nad Orlicí
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bc. Růžena Tesařová

Pořádáte firemní večírek, event pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Jsme tu právě pro Vás, udělejte si čas na zábavu.

Pořádáte firemní večírek, event pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Jsme tu právě pro Vás, udělejte si čas na zábavu.

Pro Vaši společnost, firmu, sdružení, obec, rodinu uspořádáme akci na klíč. Zabýváme se pořádáním nejrůznějších druhů eventů, večírků a oslav. Vaši akci zařídíme od A do Z a Vám tak zbyde čas na zábavu. Zajistíme pro Vás od ozvučení, osvětlení a moderace, také vystoupení široké škály umělců, dále bohatý doprovodný program, zábavní atrakce pro děti i dospělé, až po kompletní cateringové služby a mnoho dalšího. Záleží pouze na Vás, jak si přejete, aby Váš event vypadal. Nebojte se vyslovit svá přání, jsme tu pro Vás. Vyzkoušejte našich služeb, které Vás cenou i svou rozmanitostí zcela určitě překvapí. Disponujeme obrovskou databází kontaktů na dodavatele čehokoliv, se kterými máme sjednány exkluzivní podmínky pro naše zákazníky, proto je každá námi uspořádaná akce zcela jedinečná a originální. Váš den D se tak pro všechny stane nezapomenutelným zážitkem. V případě jakýchkoliv dotazů nebo poptávek nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme koncept celé Vaší akce, čímž Vám uspoříme spoustu času a v naprosté většině případů i nemalé množství finančních prostředků. Těšíme se na spolupráci! Time4Fun, s.r.o.Další produkty a služby
  • zábavní akce pro děti, zábavní akce pro dospělé, zábavní akce pro firmy, kulturní akce pro školy kulturní vystoupení


Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.