Lepítka.cz
David Urban


Rašínovo nábřeží 14, Praha 2 128 00
Firma Lepítka.cz se zabývá výrobou reklamních bločků všeho druhu, indexové štítky a upomínkové magnetky. Naše společnost se nachází na Praze 2.

V našem sortimentu naleznete samolepící bločky, které nabízíme klasické, v papírovém a kartonovém přebalu, s tužkou nebo propiskou a produktové u nichž si můžete zvolit velikost, barvu a počet listů.
Tyto produkty můžete využít jako kancelářský doplněk či dárek.

Indexové štítky slouží k založení jakékoliv stránky (např. v časopise), využijete je jako základ k zatřídění dokumentů i také díky jejich barevnosti.
Nabídneme vám tyto typy:
- klasické
- v papírovém a kartonovém přebalu
- s tužkou nebo propiskou a produktové.

Z- bločky standartní, produktové a v papírové krabičce se používají především na rychlé nečekané poznámky, nalepíte je na viditelná místa.

Samolepící kostky ( 3D bločky) jsou praktické a působí velice atraktivně, díky tvaru kostky můžete jednotlivé listy postupně z bločku odtrhávat.
Jejich výhodou je ofsetový tisk na listech a sítotisk po straně. Na výběr máte klasické a atypické.

Upomínkové magnetky vyrábíme pro prodejny suvenýrů, restaurace, jednotlivce atd.
Jsou vyrobeny z dřevěných destiček.

Z ostatního sortimentu dále nabízíme:
- reklamní magnetky a bloky s kroužkovou vazbou
- magnetické bločky
- samolepící nástěnky.

Produkty
  • prodej reklamních předmětů, potisk reklamních předmětů, dárkové balení pro reklamní předměty
  • zboží pro školu, kancelářský sortiment, školní sešity, poznámkové bloky, papírové obaly, papíry a kartony

Soudní znalec v oblasti nemovitostí Kroměříž, oceňování majetku, převod nemovitostí.

Soudní znalec v oblasti nemovitostí Kroměříž, oceňování majetku, převod nemovitostí

Realizace roubených staveb Trutnov, výstavba roubenek včetně realizace interiérů.

Realizace roubených staveb Trutnov, výstavba roubenek včetně realizace interiérů

Související články
Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Activity promotion s.r.o.

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.


Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny

Reklamní potisk, s.r.o.

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny

Kdo by si nepamatoval časy na střední a hlavně maturitní ples? Vzpomínky na tento večírek zůstanou v každém a jeho originalita spočívá v mnoha záležitostech. Na maturitním večírku totiž nemůžou chybět stužky a šerpy s potiskem zaměřeným přímo pro vás a také potištěné skleničky nebo i trička a mikiny. A vše včetně materiálů a potisku pro vás zařídí Reklamní potisk, s.r.o. z Telče.


Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

EPOS spol. s r.o.

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Co mají společného parkovací automaty, pokladny nebo třeba bankomaty? No přece papír, tedy konkrétněji papír v rolích. A přesně ten vyrábíme ve společnosti Epos Zlín. Zabýváme se výrobou, potiskem a prodejem nejrůznějších kotoučků, rolí nebo vstupenek. Ať už tak potřebujete pokladní kotoučky, kotoučky do tachografu nebo role do bankomatů, u nás pořídíte vše potřebné.


Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

ProTrade, s.r.o.

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.


Firemní články
Samolepící bločky - osvěžovač paměti i netradiční dárek

Samolepící bločky - osvěžovač paměti i netradiční dárek

Znáte to, někdo vám volá, aby vám sdělil důležitou informaci. Pakliže máte brilantní paměť, tleskáme. My ostatní potřebujeme informaci zapsat i někam jinam než do mozku, protože právě paměť nás často zrazuje. Patříte-li i vy mezi zapomětlivé, zapište si raději hned, že je nejvyšší čas kontaktovat společnost Lepítka.cz.


Samolepicí bločky jsou nepostradatelným pomocníkem (Praha)

Samolepicí bločky jsou nepostradatelným pomocníkem (Praha)

Chcete prezentovat vaši firmu tak, aby s vámi zákazníci neztratili kontakt a měli vás stále na očích? Nechte vyrobit samolepicí bločky u firmy Lepitka.cz! Skvělí pomocníci, kteří se hodí do kanceláře a vytrhnou trn z paty kdykoliv, kdy si nutně potřebujete něco poznamenat, avšak nemáte kam. Je vám situace povědomá? Proto jsou samolepicí bločky to pravé pro vaše klienty. Navíc s vaším jasně umístěným logem, značkou, nabízenými službami či produkty na vás odběratelé jen tak nezapomenou. Běžná situace v práci. Někdo zavolá, chce nechat vzkaz a vy nemáte po ruce žádný papír. V tomto okamžiku vás zachrání samolepicí bloček, na který poznámku napíšete a následně si ji můžete přilepit na monitor počítače, nástěnku či pracovní stůl. Jednoduše a efektivně. Navíc díky samolepicím bločkům z Lepitka.cz i reprezentující vaši firmu. Na Lepitka.cz vyrábíme samolepicí bločky na míru. Natisknout vám na ně můžeme: - Vaše logo - Název výrobku nebo služby -Váš slogan -Adresu vašeho webu -Slevový kód na objednávku -Jakákoli další sdělení Samolepicí bločky: Máte na výběr i z několika typů: - klasické, takzvané POST-IT bločky - samolepicí bločky v papírovém přebalu - zde je prostor k testovému nebo obrázkovému sdělení - v kartonovém přebalu – tvrdý karton s lesklým povrchem působí luxusním dojmem - samolepicí bločky s tužkou či propiskou – výjimečná kombinace dvou produktů - produktové samolepicí bločky – originalita nade vše – bloček, který imituje tvarem vámi nabízený produkt


Upomínkové magnetky, reklamní bloky s kroužkovou vazbou

Upomínkové magnetky, reklamní bloky s kroužkovou vazbou

Jedinečné upomínkové magnetky i reklamní bloky s potiskem podle vašich přání pro vás vyrobí společnost Lepítka.cz. Pro prodejny suvenýrů, informační centra, zájmové spolky, restaurace, hotely i jednotlivce vyrábíme upomínkové magnetky přesně podle vašich přání a představ. Upomínkové magnetky vyrábíme z dřevěné destičky, na jejíž přední straně je požadovaný motiv či fotka a na zadní straně je magnetická fólie. Magnetky jsou velké 75x45 mm a vyrábíme je v minimálním množství 48 kusů. Pro jakékoliv účely - ať už prezentaci vaší firmy, jako upomínku na kulturní akce či suvenýr z tiskových konferencí - vyrábíme také reklamní bloky s kroužkovou vazbou. Reklamní bloky pro každodenní použití v praktických a pevných deskách opatřujeme vlastní grafikou. Doplňujeme je také samolepícími bloky v kombinaci s indexovými bločky nebo Z-bločky. O podobě desek, jejich grafice i grafice listů reklamního bloku rozhodujete vy. Chcete mít na deskách fotografii svého pracovního týmu anebo třeba kresbu pejska a kočičky? Vše je možné. Na míru vám tedy vyrobíme: - upomínkové magnetky - reklamní bloky v pevných deskách s kroužkovou vazbou - reklamní bloky v papírových deskách s kroužkovou vazbou - reklamní bloky A5 i A4 Všechny potřebné informace najdete na našich webových stránkách Lepítka.cz. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou nejen upomínkových magnetek, ale také dalších produktů.


Samolepící bločky, z-bločky Praha

Samolepící bločky, z-bločky Praha

Jste geniální myslitel a pamatujete si vše, co uslyšíte nebo uvidíte? Jistěže ne, takových na světě existuje jen hrstka. Pro nás ostatní jsou tu samolepící bločky, které nám jsou vždy na očích a připomínají nám tak důležité události či informace. Ty nejlepší seženete u společnosti Lepítka.cz. Kromě klasických samolepících bločků vám nabízíme také možnost jejich potisku. Představte si vaše logo na malém žlutém papírku kdekoliv u svého klienta. Vaše firma tak bude neustále na očích a podvědomě bude působit na potenciální zákazníky. My ve společnosti Lepítka.cz rozhodně nejsme nudní, proto nabízíme hned několik druhů samolepících bločků: - Klasické samolepicí bločky – nabízíme několik rozměrů, různý počet listů a paletu barevných provedení. - V papírovém přebalu – na přebal můžete umístit jakýkoliv vzor, takové bločky jsou ideálním dárkem nejenom pro zapomnětlivého kolegu. - V kartonovém přebalu – samolepící bloček je umístěn v tvrdém kartonu s lesklým povrchem a tvoří tak perfektní dárkovou sadu například pro obchodní partnery. - Samolepicí bločky s tužkou nebo propiskou – co víc ještě potřebujete? Snad jen informace, které teď díky samolepícím bločkům snadno uchováte. - Produktové – tvoří nejvyšší ligu v oblasti samolepících bločků. Váš produkt teď může ostatním připomínat důležitá data, atd. Samolepící bločky od Lepítka.cz totiž imitují tvarem i vzhledem jakýkoliv váš produkt. Ideální dárek pro zákazníky, obchodní partnery, atd. Přiznejme si to, kdo z nás nepotřebuje oživovač paměti? Samolepící bločky jsou tak ideálním společníkem v každodenním životě. Každý zapomíná, proto jsou samolepící bločky praktickým dárkem, který ocení opravdu každý. Omrzely vás už klasické 2D samolepicí bločky? Společnost Lepítka.cz je přenesla do dalšího rozměru! Teď jsou tu z-bločky, 3D provedení samolepících bločků, umístěných do Z-skladu. Výsledkem je pak ideální uspořádání prostoru, ve kterém máte z-bločky okamžitě připraveny k použití. Na všechny, nebo jen vybrané stránky z-bločků, ale i na samolepících bločků vám společnost Lepítka.cz potiskne: - Logo vaší firmy - Název výrobku či služby - Slogan - Webovou adresu vaší společnosti - Slevový kód na objednávku - Jakákoliv další sdělení


Samolepící bločky s vlastním tiskem

Samolepící bločky s vlastním tiskem

Vyrábíme kvalitní samolepící bločky na zakázku v mnoha rozměrech a provedení. Minimální množství je již 100 ks. Příkladová kalkulace samolepící bloček papír: 80g ofset, bílý počet listů: 25 potisk: 2 barvy - možno i na spad množství: 100 / 200 / 500 ks cena za ks: 36,90 / 20,90 / 10,65 Kč Ceny jsou bez DPH, dopravy a případných grafických prací. Termín dodání je cca 2-3 týdny.