Plastové, magnetické karty HiCo a Loco, potisk věrnostních, identifikačních a přístupových karet

Ať už potřebujete nové slevové, věrnostní, klubové a dárkové karty, nebo zaměstnanecké a přístupové karty, neváhejte se obrátit na společnost IdentCORE s.r.o., která prodává plastové karty typu HiCo a LoCo s magnetickým páskem. Zabývá se potiskem karet, jak věrnostních, klubových a dárkových, tak i identifikačních a přístupových karet.

Plastové karty HiCo s magnetickým páskem dodává společnost IdentCORE s.r.o.

Kvalitní potisk plastových karet, vhodné pro dárkové, klubové, slevové a věrnostní karty

Plastové karty najdou své využití v mnoha odvětvích a způsobech použití – ať už jako zákaznické, věrnostní, slevové, klubové a dárkové karty, tak i jako vizitky. Ať už Vaše firma využívá plastové karty pro jakýkoliv účel, důležitý je její potisk, díky kterému je snadno identifikovatelná a zapamatovatelná, a neztratí se tak v žádné peněžence. Využijte proto našich služeb při potisku těchto karet. Poskytujeme individuální přístup, nízké ceny a vysokou kvalitu. Při výrobě spolupracujeme s profesionály jak ze zahraničí, tak i z ČR, a tak si můžete být kvalitou výsledného produktu stoprocentně jisti.

Potisk plastových karet


Plastové karty s využitím v bezpečnostních, identifikačních a přístupových systémech

Plastové karty se velice často využívají jako identifikační médium v docházkových, přístupových a zabezpečovacích systémech. Slouží jako zaměstnanecká nebo identifikační karta, určena pro konkrétní uživatele. Plastové karty pro tyto účely bývají nejčastěji vybaveny čipovou technologií nebo magnetickým proužkem. Kromě karet pro bezpečnostní a uživatelské účely. Veškeré typy naleznete v našem e-shopu.

Využití plastových karet


Typy plastových karet, HiCo a LoCo karty s magnetickým páskem ve formátu ISO standart

Plastové karty nabízíme ve 3 typech. Klasická bílá plastová karta o tloušťce 0,76 mm je vhodná k tisku na termotransferových a retransferových tiskárnách. Pokročilejší technologií jsou karty HiCo a LoCo s magnetickým páskem. Tyto dva typy karet se od sebe odlišují hustotou záznamu – LoCo má nízkou hustotu záznamu (300 – 650 OE), HiCo naopak disponuje vysokou hustotou záznamu (2750 – 4000 OE). Tyto karty najdou své využití jako identifikační médium, ale také jako bankovní, věrnostní či zákaznické karty. Všechny typy karet potiskujeme již od 1 kusu. Neváhejte využít naše kvalitní plastové karty ve formátu ISO standard s dodáním do 24 hodin od Vaší objednávky!

Nabídka plastových karet


PODSTRÁNKY

Potisk plastových karet

Potisk plastových karet
Plastové, magnetické karty HiCo a Loco, potisk věrnostních, identifikačních a přístupových karet

Bezkontaktní RFID technologie

Bezkontaktní RFID technologie
Bezkontaktní RFID technologie, využití ve formě bezkontaktních karet, náramků a klíčenek

Silikonové náramky

Silikonové náramky
Kvalitní a odolné silikonové náramky s RFID technologií, snadné řešení pro identifikaci návštěvníků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IdentCORE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IdentCORE s.r.o.
www.identcore.cz
Adresa

Adresa

Horní Česká 248/19
Znojmo 669 02

obchod@identcore.cz
+420 775 529 311


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha