Zemědělské družstvo Kokory


č. 381, Kokory 751 05
Telefon: +420 581 292 811

Zemědělské družstvo Kokory se zaměřuje na rostlinnou a živočišnou výrobu.

V živočišné výrobě soustřeďuje na výrobu mléka a chov hovězího dobytka. V rostlinné výrobě jsou hlavní plodiny pšenice ozimá, ječmen jarní, řepka olejka, mák, kukuřice a chmel.

Chov skotu je zaměřen na kombinovanou užitkovost - produkci mléka a masa. Na farmě Kokory tvoří základní stádo 260 ks dojnic s užitkovostí 7000 l mléka na dojnici za rok, odchov 200 ks jalovic a 300 ks telat.

Středisko Brodek je plně zaměřeno na produkci jatečních býků z vlastních i nakoupených telat.

V současné době obhospodařuje naše zemědělské družstvo 153 ha chmelnic a jsme jen krůček od toho, abychom byli opět největší pěstiteli této komodity v Tršické oblasti, i když primát již teď držíme v pěstování Žateckého poloraného červeňáku, který je nežádanějším artiklem ve světě.

V Brodku u Přerova provozujeme rovněž vlastní jatka. Porážíme zvířata z vlastního chovu, takřka přímo ze dvora, bez stresu z dlouhé dopravy a ustájení v předporážkovém prostoru. K výrobě masných výrobků používáme maso bez rostlinných náhražek. Výrobky, s výjimkou jitrnic, jelit a polévek, neobsahují lepek a jsou tedy vhodné pro alergiky a bezlepkovou dietu.

Dále mezi naše služby patří provoz motorestu a pískovny.

IČ: 00149225
DIČ: CZ00149225
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 100 mil. až 200 mil. Kč

Telefon:
+420 581 292 811

Email:
info@zdkokory.cz

Web:


GPS: 49°29′28.36″ N, 17°22′49.87″ E

QR kód firmy Zemědělské družstvo Kokory

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o..

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Dodavatel měřících přístrojů a služeb pro vážení, měření a analýzy.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

SILYBA a.s.

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Miroslav Slabihoudek

Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod názvem Miroslav Slabihoudek.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

ŘEZNICTVÍ LUKÁŠ GEBAUER s.r.o.

Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé vlastnoručně vyrobené uzenářské výrobky, které už roky mají rádi.


Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Andrla CZ s.r.o. Opava

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Chystáte se stavět, a chcete pro své potřeby využít kvalitní sypké materiály od spolehlivého dodavatele? Opavská společnost Andrla CZ se zabývá prodejem sypkých materiálů pro velké stavební firmy i menší stavitele. Každý rok tato firma prodá desítky tisíc tun těchto materiálů, což svědčí o jejich výborné kvalitě a spokojenosti ze strany klientů.