Fitness pryžové kotouče na činky pro posilovny odolné vůči odhozu Praha

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba

Fitness pryžové kotouče na činky pro posilovny odolné vůči odhozu Praha

NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžová dlažba, to je ideální řešení pro dětská hřiště, která kladou vysoké nároky na bezpečnost a komfort povrchu. Pryžová profilovaná neboli protipádová dlažba z našeho sortimentu je vhodná pod herní prvky, splňuje požadované HIC koeficienty a na výběr je z několika barev i tlouštěk. Pryžová hladká dlažba pak najde využití v pochůzkových a oddychových zónách nebo jako izolant pro chodníky. V nabídce samozřejmě nechybí ani doplňující pryžové obrubníky a náběhy.

Pryžová protipádová dlažba pro herní komfort a bezpečnost dětí

Pryžová profilovaná dlažba pro dětská hřiště

Pod herní prvky na dětských hřištích je ideální volbou pryžová profilovaná dlažba, která v souladu s evropskými normami splňuje HIC koeficient od 1,0 - 3 m a nabídne dětem dostatečný komfort a bezpečnost při hře. Protipádová dlažba je vhodná pro betonové i štěrkové konstrukce a v případě zájmu lze desky spojit i plastovými kolíčky. V nabídce je černé, červené i zelené barevné provedení, v tloušťkách od 43 do 80 mm.

Odolná a bezpečná pryžová dlažba pro dětská hřiště


Pryžová hladká dlažba s vynikajícími izolačními vlastnostmi

Při řešení povrchů pochůzkových, parkovacích a oddychových ploch zvolte pryžovou hladkou dlažbu. Ta je velmi pevná, odolná proti poškození a také vysoce vodopropustná. Díky svým izolačním schopnostem navíc najde uplatnění i jako izolant pro chodníky či pochůzkové šachty. Vhodná je k položení na betonový podklad, k lepení i položení na štěrk. Dlažbu nabízíme v tloušťce 20, 30 a 40 mm, v černé, červené i zelené barvě.

Pryžová dlažba s jedinečnými vlastnostmi


Pryžové obrubníky a náběhy pro různé typy dlažeb

Součástí naší nabídky pryžové dlažby jsou samozřejmě i pryžové obrubníky a náběhy, které slouží jako doplňující, ukončující nebo překrývající prvek pro různé druhy dlažeb. Využití naleznou především ve sportovištích, na dětských hřištích, zahradách i chodnících. Na výběr je opět z černé, červené a zelené barvy, stejně tak jako z několika různých tlouštěk.

Kvalitní pryžová dlažba v řadě úspěšně realizovaných zakázekPryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví