Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.

Crossfit podlaha s vysokou odolností

CrossFit cvičení vyžaduje podlahu z pryžových desek

CrossFit je skvělé cvičení, které ale vyžaduje odpovídající vysoce odolný sportovní povrch, který se nezničí častými nárazy činek a jiného sportovního náčiní. Zároveň musí být šetrný vůči vašim kloubům a tlumit hluk, otěruvzdorný a odolný vůči změnám teplot. Snadná údržba je dalším požadavkem na tyto sportovní podlahy.

Crossfit podlahy od NOKO Servis - ukázka


Pryžové desky od NOKO Servis

Všechny výše uvedené požadavky na podlahy pro crossfit a jiné sportovní aktivity splňují pryžové desky od firmy NOKO Servis s.r.o., která je specialistou na sportovní a crossfit podlahy. Zajišťuje jak prodej kvalitních pryžových desek, tak jejich profesionální pokládku, nejen v Praze, ale prakticky v celé ČR a na Slovensku.

Máte-li dotazy nebo objednávky, kontaktujte NOKO Servis s.r.o.!


Účast na crossfit akci roku 2017

Zajímáte se o crossfit cvičení a chcete pro něj odpovídající podlahu? Pak navštivte Crossfit akci roku 2017, která se koná ve dnech 10-11.6.2017 na pražském výstavišti v Holešovicích pod záštitou organizace Crossfit Commited. Společnost NOKO Servis s.r.o. je dodavatelem pryžových desek pro tuto akci. Po skončení budete mít navíc možnost vystavenou crossfit podlahu zakoupit za velmi výhodných podmínek!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nokoservis.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha ve fitness centru je velice namáhaná. Proto je zapotřebí položení speciálně vyvinuté podlahy právě pro tento účel, aby se nejen šetřilo celé zařízení, ale také aby byl pobyt v tomto sportovišti příjemným. Pro cvičící i pro obsluhující personál.

Vydáno 22.06.2018
Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je sportovní náčiní uskladněno v době, kdy se nepoužívá. Podlaha musí proto být odolná proti poškození, ale také proti hluku. Zároveň musí být protiskluzová. Ideálním řešením jsou speciální pryžové desky od společnosti NOKO servis s.r.o., která je specialistou na sportovní podlahy. Vhodnou podlahu Vám nejen dodá, ale také Vám poradí a zajistí profesionální pokládku!

Vydáno 28.06.2015
Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.

Vydáno 02.05.2016Vydáno 03.04.2017
335 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2020

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví