Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba

Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha ve fitness centru je velice namáhaná. Proto je zapotřebí položení speciálně vyvinuté podlahy právě pro tento účel, aby se nejen šetřilo celé zařízení, ale také aby byl pobyt v tomto sportovišti příjemným. Pro cvičící i pro obsluhující personál.

puzzle s žebrováním

Nenechte si činkami zničit fitness

Každý provozovatel fitness centra nebo jiného sportovního zařízení ví, že nejvíce v tomto zařízení trpí podlaha. Především v těch místnostech, kde se provádí cvičení s činkami. Proto je nutné mít speciální podlahu, která by odolala vysokému náporu. K tomu může dojít při odhození činky cvičícím. Pryžové desky nebo puzzle s žebrováním jsou kvalitní výrobky, které se vyznačují bezpórovitým celistvým povrchem a efektivním odpružením díky spodnímu žebrování. Tím, že je produkt vyroben kombinací dvou vrstev, je zde zaručena perfektní odolnost a utlumení pádů těžkých činek a náhradních kotoučů. Tato podlaha je přínosná také ve smyslu utlumení hluku. Což je jistě nejen cvičícími, ale také personálem opravdu velmi vítáno. Kromě toho se i snižuje možnost úrazu. Podlaha je totiž protiskluzová.

Pryžové desky Praha


Podlahy vydrží i extrémní zátěž

Další z možností jsou i tlumící a anti vibrační desky s melírem EPDM. Jedná se o velice houževnaté jednovrstvé desky, které jsou vyvinuty právě pro oblast sportu. Při kombinaci s EPDM přinášejí vysoký komfort. I tento materiál je mimořádně účinný pro tlumení nárazů a je rovněž otěruvzdorný. Jeho nasákavost je mimořádně nízká – pod jedno procento. Uvedené vlastnosti se nemění ani při extrémním namáhání (vlhko, teplo, deformace v tlaku). Barevné melírové provedení je různé, ale základem je vždy černá barva.

Podlahy pro fitness


Poraďte se s odborníky

Podlaha ve fitness centru musí být nejen příjemně měkká, ale také musí bezpodmínečně odolávat proti dopadu cvičebního nářadí. Zejména, pokud se jedná o činky větších váhových kategorií. Dalším požadavkem je utlumení zvuku na minimum. Ne každá podlaha tyto vlastnosti má. Proto se poraďte s odborníky pražské společnosti NOKO Servis s.r.o., která s vámi vše prokonzultuje a v případě zájmu podlahu i profesionálně položí.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO Servis s.r.o.

Vydáno 03.04.2017
Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je sportovní náčiní uskladněno v době, kdy se nepoužívá. Podlaha musí proto být odolná proti poškození, ale také proti hluku. Zároveň musí být protiskluzová. Ideálním řešením jsou speciální pryžové desky od společnosti NOKO servis s.r.o., která je specialistou na sportovní podlahy. Vhodnou podlahu Vám nejen dodá, ale také Vám poradí a zajistí profesionální pokládku!

Vydáno 28.06.2015
Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.

Vydáno 02.05.2016Vydáno 22.06.2018
242 Zhlédnutí
Topováno 02.08.2020

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví