ASPro PACK s.r.o.


Televizní 2618, Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Společnost ASPro Pack, s.r.o. se specializuje na výrobu papírových kelímků na kávu s sebou i s víčkem, u kterých je možné udělat potisk dle přání zákazníka. Jedná se o jednorázové kelímky.

V Rožnově pod Radhoštěm vyrábíme pouze dvouvrstvé papírové kelímky na kávu. Jednovrstvé kelímky neposkytují komfort pro zákazníka, jelikož mohou silně pálit, dvouvrstvé nikdy nepálí a proto u nás jiné nenajdete.

K potisku kelímků nepoužíváme ofsetové potisky, jelikož ty mohou po nalití horkého nápoje lehce zapáchat, ale kvalitnější flexotisk.

Zákazníci si mohou vybrat mezi vlastním potiskem nebo univerzálním potiskem.

Jakmile si Váš zákazník zakoupí u Vás kávu, stává se z papírového kelímku reklamní předmět a potisk by měl vhodně zaujmout okolí a tím přilákat další nové zákazníky na Vaši dobrou kávu.

U nás si můžete objednat celoplošný barevný potisk kelímku nebo jednoduchý jedno až dvoubarevný potisk na bílém pozadí. V případě potřeby Vám pomůžeme při tvorbě grafického návrhu potisku.

Dvouvrstvé papírové kelímky na horké nápoje s sebou – typy:
- Malý – objem 130 ml
- Střední – objem 200 ml
- Velký – objem 300 ml

Kelímky s univerzálním potiskem jsou skladem a tedy ihned k dostání, u zákaznického potisku doba dodání 4 týdny s minimálním množství odběru 1500 ks.

Kelímky dodáváme s dobře padnoucími víčky ke každé velikosti.

Pro nezávaznou kalkulaci nám napište nebo zavolejte, případně stačí vyplnit a odeslat jednoduchou žádost o kalkulaci, kterou naleznete na naších webových stránkách u každého produktu.

Produkty
  • papírové krabice, lepenkové krabice, balicí papír, dortové krabice, dárkové papírové krabice, krabice na stěhování, krabice na potraviny

Lesní hospodářství, výkup a prodej dřevní hmoty.

Lesní hospodářství, výkup a prodej dřevní hmoty

Decentralizovaná výroba energie Kralupy nad Vltavou, ukládání energie, záložní napájení.

Decentralizovaná výroba energie Kralupy nad Vltavou, ukládání energie, záložní napájení

Související články
Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

ProTrade, s.r.o.

Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.


Výroba šedé lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.


Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Pivobox

Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.


Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Model Pack Shop Praha

Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Každá firma, obchod, e-shop či různá odvětví jako třeba zdravotnictví využívá zásilkové služby pro komfortnější přístup k zákazníkovi. A aby byl obsah zásilky v pořádku doručený, tak jsou potřebné kvalitní obalové materiály, které obsah nejen ochrání, ale i samotné balení usnadní. A veškeré požadavky splňují chytré obaly Quick pack, které vám zajistí firma Model Pack Shop Opava.


Firemní články
Nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou - dvouvrstvé nepálí

Nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou - dvouvrstvé nepálí

Káva správně zabalená na cestu v nepálivém kelímku? To jsou dvouvrstvé nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou, které vyrábí a prodává společnost ASPro PACK s.r.o. z Rožnova pod Radhoštěm.


Kvalitní papírové kelímky na kávu s vlastním potiskem

Kvalitní papírové kelímky na kávu s vlastním potiskem

Dvouvrstvé kelímky na kávu s vlastním potiskem vhodným pro Vaší reklamu vyrábí firma ASPro PACK s.r.o. Zamyslete se nad správnou volbou kelímku, který Vám padne do ruky a vyberte si vlastní design.