ASPro PACK s.r.o.

CZKASPro Pack s.r.o. vyrábí dvouvrstvé papírové kelímky na kávu s sebou

Společnost ASPro Pack, s.r.o. se specializuje na výrobu papírových kelímků na kávu s sebou i s víčkem, u kterých je možné udělat potisk dle přání zákazníka. Jedná se o jednorázové kelímky.

V Rožnově pod Radhoštěm vyrábíme pouze dvouvrstvé papírové kelímky na kávu. Jednovrstvé kelímky neposkytují komfort pro zákazníka, jelikož mohou silně pálit, dvouvrstvé nikdy nepálí a proto u nás jiné nenajdete.

K potisku kelímků nepoužíváme ofsetové potisky, jelikož ty mohou po nalití horkého nápoje lehce zapáchat, ale kvalitnější flexotisk.

Zákazníci si mohou vybrat mezi vlastním potiskem nebo univerzálním potiskem.

Jakmile si Váš zákazník zakoupí u Vás kávu, stává se z papírového kelímku reklamní předmět a potisk by měl vhodně zaujmout okolí a tím přilákat další nové zákazníky na Vaši dobrou kávu.

U nás si můžete objednat celoplošný barevný potisk kelímku nebo jednoduchý jedno až dvoubarevný potisk na bílém pozadí. V případě potřeby Vám pomůžeme při tvorbě grafického návrhu potisku.

Dvouvrstvé papírové kelímky na horké nápoje s sebou – typy:
- Malý – objem 130 ml
- Střední – objem 200 ml
- Velký – objem 300 ml

Kelímky s univerzálním potiskem jsou skladem a tedy ihned k dostání, u zákaznického potisku doba dodání 4 týdny s minimálním množství odběru 1500 ks.

Kelímky dodáváme s dobře padnoucími víčky ke každé velikosti.

Pro nezávaznou kalkulaci nám napište nebo zavolejte, případně stačí vyplnit a odeslat jednoduchou žádost o kalkulaci, kterou naleznete na naších webových stránkách u každého produktu.


Katalog firem:    

Papírové obaly a krabice

,  
Štítky:

papírové kelímky na kafe, výroba papírových kelímků, potisk, s víčkem, na kávu s sebou, jednorázové