KMT International, s.r.o.


Výstavní 2224/8, Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Společnost KMT International, s.r.o. se sídlem v Ostravě se specializuje na navařování tramvajových a železničních kolejnic. Provádíme renovaci a rekonstrukci tramvajových oblouků a výhybkových součástí pomocí patentované technologie navařování automatem pod tavidlem bez předehřátí.

Naše technologie pomáhá výrazně snížit náklady na rekonstrukci opotřebených kolejnic. Velkou výhodou je dosažená tvrdost návaru, která odpovídá tvrdosti kolejnice. Je možnost dle požadavku dosáhnout i zvýšené tvrdosti.

Navařování kolejnic:
- Navařování tramvajových oblouků - navařovací zařízení PS-01/ RAIL WALKER se používá pro rekonstrukci hlav kolejnic, navařování opotřebovaných kolejnic i preventivní navařování nových kolejnic. Práce lze provádět přímo v terénu, aniž by se musely kolejnice demontovat, navíc je možné veškeré práce provádět v nočních hodinách.

- Navařování výhybkových součástí - navařovací zařízení PS- 02/RAIL HOPPER pro navařování výhybkových součástí - vhodné pro navařování opotřebovaných kolejových křížení, hrotů srdcovek, křídlových kolejnic, výhybkových jazyků, konců kolejnic a dalších vad. Díky koncepci zařízení lze rekonstrukční práce provádět v terénu, nebo v dílenských podmínkách v zimních měsících. Pracovat můžeme i v nočních hodinách.

Mobilní kontejner MNZK / RUNNER zajistí veškeré potřebné rekonstrukce bez závislosti na vnějších zdrojích. Přepravit kontejner lze jak po silnici tak i po železnici. Navíc vyhovuje všem bezpečnostním a protipožárním předpisům.

Dále se zabýváme poradenstvím v oblasti ISO - poskytujeme zavedení QMS, EMS
- zavedení systému:
- managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001
- environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001
- managamentu kvality ve svařování dle ČSN EN ISO 3834:2006
- managamentu kvality ve svařování dle německých norem DIN - HP0
- managamentu kvality pro tlaková zařízení - EU PED
- managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ČSN OHSAS 18001:2008
- managementu kvality pro výrobu ocelových a hliníkových konstrukcí dle ČSN EN 1090-2 + A1

Pomůžeme Vám získat certifikát.

Další produkty a služby
  • výroba svařenců, obloukové a odporové svařování, svařování MIG/MAG, sváření TIG/WIG
  • realizace dopravních staveb, stavby mostů, stavby silnic, stavby dálnic, stavby přejezdů, stavby železniční sítě

Obec Doloplazy, součást mikroregionu Němčicko se zámkem s parkem i víceúčelovým hřištěm.

Obec Doloplazy, součást mikroregionu Němčicko se zámkem s parkem i víceúčelovým hřištěm

Maso a uzeniny, vepřové, hovězí i kuřecí maso, zabijačkové speciality, výroba, prodej.

Maso a uzeniny, vepřové, hovězí i kuřecí maso, zabijačkové speciality, výroba, prodej

Související články
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

Skanska a.s., divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací

Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací.


Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.


Svařovací robot IGM 477-S spojí dva materiály kvalitně a trvale

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Svařovací robot IGM 477-S spojí dva materiály kvalitně a trvale

Robotické svařování umožňuje vytvoření spojů tak pevných a trvalých, že je nic nerozdělí. Společnost ZAKO Turčín nově disponuje strojem, který svařování činí kvalitnějším i pečlivějším, a sice novým svařovacím robotem. Tento svařovací robot IGM 477-S má spoustu předností a výhod. Robotické svařování je rychlejší, ekonomičtější i variabilnější.


Kovoobráběčství a obráběcí práce včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění

KOVOBA, s.r.o.

Kovoobráběčství a obráběcí práce včetně frézování, soustružení a elektroerozívního obrábění

Kovoobráběčské práce vyžadují nejen kvalitu materiálů a konkrétní projektovou dokumentaci, ale také profesionály v této oblasti včetně dovedností, zkušeností a certifikace. Na strojírenství, kovoobrábění, frézování a soustružení včetně elektroerozívního obrábění je odborníkem firma KOVOBA, s.r.o.


Další produkty a služby
Renovace tramvajových a železničních kolejnic

Renovace tramvajových a železničních kolejnic

Provozování moderní kolejové dopravy je neoddělitelně spojeno s kvalitní a výkonnou údržbou kolejového svršku, zejména s renovací opotřebovaných tramvajových a železničních kolejnic. Při vlastním provozu dochází k největšímu opotřebení kolejnic na exponovaných místech, jako jsou tramvajové oblouky v městské dopravě, nebo kolejové výhybky a křížení (srdcovky, křídlové kolejnice, výhybkové jazyky), a to jak u tramvajových, tak i u železničních tratí.


Odborné poradenství v oblasti norem a předpisů BOZP, školení bezpečnosti práce

Odborné poradenství v oblasti norem a předpisů BOZP, školení bezpečnosti práce

Společnost KMT International s.r.o. se sídlem v Ostravě poskytuje odborné poradenství v oboru BOZP - normy a předpisy BOZP - dále školení bezpečnosti práce i v okrese Nový Jičín a Ostrava - Město.


Školení BOZP, dokumentace, poradenství od specialisty na trhu

Školení BOZP, dokumentace, poradenství od specialisty na trhu

Firma KMT International s.r.o. se Vám postará precizně o vytvoření dokumentace, poradenství a školení BOZP. Provedeme Vám celkovou prověrku bezpečnosti práce Vašich pracovišť v okolí Ostravy a Opavy.