Nakupujte spotřebiče pro domácnost, především bílou elektroniku jako ledničky, chladničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, nebo malé elektrospotřebiče jako kávovary, odšťavňovače, roboty nebo konvice. Pořiďte si spolehlivého pomocníka do domácnosti.

Velkoobchod, maloobchod: - domácí spotřebiče - pračky - chladničky

Prodej a servis domácích spotřebičů. -pračky a sušičky -myčky nádobí -chladničky a mrazáky -sporáky -trouby -vysavače -kuchyňské roboty -žehličky -vysoušeče vlasů

Servis plynových a elektrických spotřebičů.

Výhradní dovozce centrálních vysavačů zn.SMART. SMART centrální vysávací systém používá potrubí o průměru 50 mm instalované ve stěnách, nebo podlahách Vašeho domu, kterým se odnáší prach, špína a alergeny pryč z obytných prostorů do sběrné nádoby agregátu.

Práce: - elektrorevize Prodej: - záložní zdroje UPS

Instalatérské práce v oboru voda, topení, kanalizace v bytech, rodinných a panelových domech, chatách, firmách, rekreačních zařízeních, průmyslových budovách. Provádění tlakových zkoušek. Centrální vysavače - montáž.

Prodej: - filtrační konvice a láhve - náhradní vodní filtry - váhy - inhalátory a zvlhčovače - tlakoměry a teploměry - odvlhčovače - výrobky pro domácnost - termo skleničky - stojánky na kávové kapsle - vakuovací baličky potravin - vakuboxy

Velkoobchod, maloobchod, montáž a leasing: -spotřební elektronika -elektrospotřebiče -fény -vysoušeče vlasů -chladničky -holící strojky -kulmy -LCD televizory -držáky TV -videokamery -myčky -mobilní telefony. Dovoz zakoupeného zboží dovezeme do bytu.

Opravy praček, myček, sušiček a varné techniky. Spotřebiče vestavné i volně stojící. Opravy plynových spotřebičů. Varné desky SKD a indukční varné panely. Elektroinstalační práce, opravy světelných a zásuvkových obvodů. Poradenství a konzultace. Provozovna: - Praha 4-Michle, Magistrů 599/3.

Prodej: - elektrospotřebiče - výpočetní technika.

Velkoobchodní prodej plnoautomatických kávovarů, rychlovarných konvic, překapávačů, kávových filtrů, sáčků do vysavačů a košů.

Instalace voda, topení, plyn. Instalace podlahového vytápění Giacomini. Instalace sanitární techniky - koupelny, WC. Servis na plynové spotřebiče. Optická kontrola odpadního potrubí pomocí kamery bez nutnosti destrukce. Tepelná čerpadla IVT, NIBE, Viessmann. Třískové dělení - řezání potrubí pomocí pily poháněné vzduchem. Zemní práce za ...

Prodej domácích a kuchyňských potřeb, černého a bílého elektra, vestavných elektrospotřebičů a zahradních potřeb.

Práce: - revize, opravy elektrických spotřebičů

Opravy a prodej: -automatické pračky -myčky nádobí -sporáky a bojlery

Oprava, servis, montáž, prodej: -televizory -satelitní systémy -videa -audio technika -rádia -kuchyňské výrobky bílé. Autorizovaný servis - Philips. Maloobchod, prodej: -televizory -VCR -audio.

Internetový obchodní dům. Prodej: -značkové výrobky přes Internet. Výdejní místo HDS Brno: -Bidláky 20 639 00 Brno tel.: 577 055 721 (pouze pro informace ohledně výdeje zboží na HDS Brno) email: mediahall@doprava-domu.cz provozní doba: pondělí - pátek 9:00 - 18:00.

E-shop, internetový prodej, obchodní dům: - elektronika - elektrospotřebiče - počítače - fotoaparáty - videokamery - zahradnické potřeby - kutilské potřeby.

Pantin s.r.o. je obchodní společnost, která rozšířila v roce 2003 svou specializaci v oblasti elektro i o přímý dovoz různých produktů, především drobných domácích spotřebičů..

Plynoinstalační práce Dodávka a montáž - solární systémy - tepelná čerpadla - podlahové vytápění - ústřední vytápění ze železa, mědi a plastů Dodávka - centrální vysavače do bytů, rodinných domů, administrativních, ubytovacích a průmyslových objektů Instalaterské práce - rozvody vody a ...

Maloobchod, prodej: -spotřební elektronika -audio-video -elektrospotřebiče -ledničky, mrazáky, fritézy, roboty, kávovary, holicí strojky. Servis: -pračky, myčky, elektrické sporáky, zásobníky vody.

Autorizovaný servis zn. ROWENTA, TEFAL, KRUPS, MOULINEX, ETA, SOLAC, LAGOSTINA. Prodej, servis, zásilková služba po celé České republice. Spotřebiče pro domácnost, příslušenství a náhradní díly: - vysavače-hadice, hubice, sáčky k vysavačům, saponáty na praní koberců, klepače-turbokartáče pro všechny značky vyskytující se na českém ...

Pronájem: - plošina MP13, MP16 Nabízíme elektroinstalační práce: -revize -instalace, opravy, revize -hromosvody. Dodávka centrálních vysavačů.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové ...