Komplexní klempířské a pokrývačské práce zahrnují pokládku střech, opravy a rekonstrukce střech, výměny střešních krytin, hydroizolace a zateplení, instalace hromosvodů, montáže okapů, oplechování střech, montáže venkovních parapetů, zákryvek, říms a lišt.

Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Břidlicové a prejzové krytiny na střechy nových či historických budov odborně položí kvalifikovaní odborníci ze společnosti Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Průhonic. Nejen členitý charakter střech památkových objektů, ale i rovné střechy novostaveb vyžadují kvalitní materiál, širokou škálu odstínů, odolnost, dlouhou životnost a tepelnou i zvukovou ...
Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Kompletní dodávka střechy na klíč přesně podle vašich představ a bez starostí
Střechu na míru vám postaví firma Střechy Višňovský z Ostravy. Již více než 20 let se zabývá dodávkou střech na klíč, jejich stavbou, rekonstrukcí a dodávkou střešních krytin včetně montáže. Zajišťujeme kompletní realizaci šikmých, sedlových a plochých střech. Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Ušetříme vám práci i starosti.
Kompletní dodávka střechy na klíč přesně podle vašich představ a bez starostí
Střechy na míru - kompletní pokrývačské a klempířské práce
Kompletní realizace střechy přesně dle vašeho přání? To zajistí firma KLEMPOS – STŘECHY. Obstaráme pokrývačské, tesařské, izolatérské i klempířské práce, a to při realizaci střech plochých i šikmých. Také výběr střešní krytiny necháme zcela na Vás. Chcete střechu z pálených či betonových tašek, nebo střechu plechovou? Vyhovíme všem Vašim přáním!
Střechy na míru - kompletní pokrývačské a klempířské práce
Opravy a rekonstrukce střech, nátěry, zateplení, nadkrokevní izolace, palubkové obklady, stavební práce.

Veškeré klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken, nátěry střech.

Komplexní výroba, montáž: - střechy. Tesařství. Klempířství. Pokrývačství. Výroba: - pergoly - dřevostavby.

Střechy na klíč Kompletní práce: - klempířské - pokrývačské - tesařské.

Práce: - pokrývačské - klempířské.

Práce: - tesařské - pokrývačské - klempířské

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce: - střechy - pergoly - verandy.

Klempířství, klempíř, klempířské práce

Pokrývačské a klempířské práce - dodávka a montáž střešních krytin a oken. POKRÝVAČSKÉ PRÁCE -dodávku a krytí všemi dostupnými druhy krytin ( Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Šindel, Onduline, IKO, atd. ) -demontáž staré krytiny a její likvidace -dodávku a montáž systému LINDAB, SATJAM apod. -realizace plochých střech KLEMPÍŘSKÉ ...

Klempířství: - klempíř, klempířské práce

Pokrývačství, tesařství, klempířství.

Pokrývačství, zednictví, klempířství, izolatérství, tesařství.

Výstavba: - pozemní stavby - rekonstrukce staveb. Tepelné izolace průmyslové. Hydroizolace. Komplexní dodávka šikmých střech. Pokrývačské a stavebně klempířské práce. Pronájem nemovitostí.

Práce: - klempířské - pokrývačské.

Pokrývačské práce: - střechy na klíč.

Práce: - klempířské, klempíř - pokrývačské, pokrývač.

Provádí: - stavební klempířské práce - pokrývačské práce - ploché střechy a hydroizolace - montáže.

Práce: - klempířské práce - pokrývačské práce - tesařské práce - opravy střech - pokrývání střech. Výroba: - americké okapové systémy. Půjčovna, pronájem, půjčování, montáž: - rámové stavební lešení SPRINT 0, 75.

Tesařství: - výroba a montáž krovů - rekonstrukce a výměna krovů. Pokrývačství. Klempířství. Podhledy. Práce ve výškách horolezeckou technikou.

Pokrývačství, zednictví, klempířství, izolatérství, tesařství, technickoorganizační služby v oblasti vyhrazených plynových zařízení.

Služby: - kominické práce - revize komínů - klempířství

Provádění stavebně řemeslných prací.