Ovoce a zelenina je hlavní složkou zdravého stravování. Peckoviny, citrusy, lesní či exotické ovoce, ale také kořenová, cibulová, plodová a listová zelenina a luštěniny od lokálních pěstitelů či mezinárodních dodavatelů nesmí chybět v žádném jídelníčku.

Velkoobchod: - ovoce - zelenina - brambory

Výroba, prodej: - vakuovaně balená zelenina - brambory - kořenová zelenina - krouhané zelí - loupaná cibule

Pěstování, prodej: - ovoce - zelenina - bedýnky (ovoce, zelenina, bylinky)

Prodej: - čerstvé i mražené borůvky

Výroba, dodávka: - sterilovaná zelenina, ovoce - sirupy.

Maloobchod, prodej: - ovoce - zelenina.

Velkoobchod, prodej: -ovoce, zelenina.

Paliva Prodej z kryté skládky: -suché uhlí hnědé, černé, koks, -brikety uhelné, dřevěné volné i balené -doprava na místo -úklid hydraulickým pásem -palivové dřevo měkké, tvrdé, vyschlé, volné i balené, třísky na podpal. Prodej: -propan-butanové bomby 2, 10, 33kg. Řidiči p.Křídlo 606646299 p.Fichtner ...

Velkoobchod, prodej a rozvoz potravin - vejce - žampiony - sýry - cibule.

Ekologická přestupní stanice. Nabídka zeleniny a ovoce v bio kvalitě v bedýnkách.

Zahradní architekt Simona Burešová nabízí profesionální zahradnické služby a zahrady na klíč. Provádíme také rekonstrukce starých zahrad, interiéry zimních zahrad, zahradní úpravy v okolí firem, údržbu. V našem zahradnictví najdete vše pro vaši zahradu: Prodej, služby: -pokojové a venkovní rostliny -svatební a smuteční vazby -ovoce a ...

Prodej: - sušené plody, ovoce - ořechy

Maloobchod, prodej: - zemědělské, chovatelské a zahrádkářské potřeby - hnojiva - krmiva - obiloviny - brambory - ovoce, zelenina - ovocné stromky - zemina - dřevěné brikety - pracovní oblečení.

Prodej bazénové chemie chlorové i bezchlorové, bazénového příslušenství, přípravků pro úpravu vody ve vířivkách, přípravků pro úpravu vody v koupacím nebo okrasném jezírku a krmiv pro okrasné jezírkové ryby.

Pálenice. Prodej ovoce na kvas. Příprava kvasu. Zpracování, výroba: - ovocné destiláty, pálenky. Rozvoz kvasu i zákazníků do pálenice i z pálenice.

Prodejna KAPA: -76001 Zlín, Rašínova 522 tel.:577211234, 577221234 po-pá 8-18, so 9-12. Velkoobchod, maloobchod, prodej, rozvoz dle přání zákazníka: -kancelářské potřeby, školní potřeby, papírnictví. Sklad Wastex-Napa Třída T.Bati 481 tel.577221235, 602554249 papírnictví Sklad WASTEX Prešov - ovoce, zelenina. Sklad ...

Výroba: - konzervárenské výrobky - zelenina jednodruhová - zeleninové směsi a saláty - kompoty - přípravky k nakládání. Podniková prodejna otevřena úterý až pátek 9.00-13.30 hodin.

Velkoobchod ovoce a zelenina - čerstvé ovoce a zelenina - houby, bylinky, exotické ovoce, lesní plody - loupaná a čištěná zelenina a ovoce.

Internetový prodej fairtradové kávy, čajů, čokolády, kakaa, vína, sušeného ovoce a oříšků, cukru. Možnost osobního vyzvednutí zakoupeného zboží. Velkoobchod i maloobchod. Veškeré zisky z prodeje pomáhají financovat činnost neziskové organizace NaZemi.

Prodej: - konzumní brambory - krmné brambory - loupané vákuově balení brambory - cibule i vákuově balené - mrkve i vákuově balené - zelí do závodních a školních jídelen, do hotelů i restaurací s dovozem.

Síť prodejen. Bistro, kavárna, cukrárna - hotová jídla - saláty - sendviče - burgery - pečivo - ovoce a zelenina - sýry a mléčné výrobky.

Distribuce: - potraviny - mražené i chlazené zboží - ryby, drůbež, maso - mléčné výrobky - mražené ovoce, zelenina