Developerská činnost zahrnuje nákup pozemků pro výstavbu a následný prodej či pronájem nemovitostí, realizaci domů i dřevodomů na klíč, financování projektu, nákladové studie, projektové dokumentace a stavební povolení, výběr dodavatelů a řízení stavby.

Mezinárodní kamionová doprava a spediční činnost: - spediční služby - celovozové zásilky - dokládky Naše firma disponuje vlastním vozovým parkem čítajícím 3 tahače zn. DAF XF a návěsy Kögel pro bezpečné a rychlé zajištění vašich přeprav. Prostřednictvím nejmodernější techniky (všechny naše vozy jsou tovární značky DAF XF 105 &106, s ...

Činnost: - developerská společnost - bytová výstavba

Developerská společnost: - příprava, realizace průmyslových, kancelářských i polyfunkčních projektů.

Výstavba, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí: - plynovody a plynovodní přípojky. Stavební práce: - zemní výkopové práce za použití kolových i pásových bagrů. Developerská činnost.

Činnost - realitní činnost - developerská činnost - pronájmy bytů - prodej nemovitostí.

Služby: - realitní kancelář - správa nemovitostí - developerská činnost.

Dopravní a inženýrské stavitelství. Stavební činnost.Stavební firma. Kompletní výstavba inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch, chodníků, zastávek atp. Prodeje stavební materiály, stavebniny. Stavební práce: -opravy výtluků a vozovky, poruch na vozovce -rekonstrukce komunikací, zpevněných ploch -výstavba a rekonstrukce ...

Služby: - developerská společnost - výstavba a prodej rezidenčních a komerčních nemovitostí

Stavební firma: - kompletní stavební činnost - developerské projekty v bytové výstavbě - zemní a výkopové práce - ruční, strojní - výstavba solárních elektráren. Půjčovna stavebních strojů. Prodej, servis: - stavební jeřáby - mobilní betonárky. Prodej konstrukčních stěnových polystyrenových systémů.

Developerské projekty. Prodej pozemků.

Společnost je certifikována dle ISO 9001:2001. STAVEBNÍ ČINNOST: - stavby na klíč, novostavby (včetně projektu) - rodinné domy a domky i větší projekty - architektonické studie a návrhy - rekonstrukce bytů a nebytových prostor - půdní vestavby, nástavby, přístavby - rekonstrukce střech, dodávky - nové střešní pláště, šikmé i ploché ...

Služby - správa nemovitostí - developerská činnost - organizační a ekonomické poradenství.

Zajišťujeme prodej a pronájem: -byty, nebytové prostory -architektonický ateliér -návrhy a realizace interiérů a staveb -developerská činnost.

Činnost: - developerské služby - bytová výstavba - projektová činnost - realitní činnost

Developerská činnost - projekt Na Malé Růži. Vzorový dům Husova 252 19 Drahelčice

Realitní, inženýrská a developerskou činnost.

Developerská činnost - prodej bytů v exkluzivní lokalitě Praha 5 Smíchov.

Realitní kancelář - prodej nemovitostí. Správa nemovitostí - běžná správa a údržba domů. Developerská činnost - výstavba mezonetových bytů.