Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Truhlářství. Výroba - kuchyňské linky - obývací stěny - dětské pokoje - kancelářský nábytek - dveře.

Výroba na zakázku, zakázkové práce: -nábytek z lamina -nábytek z masivu. Kancelářský nábytek: -stoly, stolky i pod PC.

Výroba, prodej: -kancelářské židle, křesla. Antares a.s. - sídlo Národní třída 43 110 00 Praha 1

Specialista na nábytek pro lékárny. Vybavení lékáren na klíč (od projektu, přes stavební práce až po zařízení), nově také revitalizace lékáren. Vlastní moderní výroba, prodej: - lékárenský a laboratorní nábytek - kancelářský nábytek - bytový nábytek. Dodávka lékarenského vybavení a přístrojů.

3D návrhy a realizace interiérů (dětské a studentské pokoje, ložnice, kuchyně, obývací pokoje...), prodej nábytku a bytových doplňků (sedací soupravy a křesla, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, kancelářský nábytek, obývací stěny, šatní skříně, koberce, bytový textil, matrace, rošty, zrcadla, stolní a stojací lampy, stropní svítidla, ...

Služby: - montáž kuchyňských linek a nábytku.

Nabízíme: - kancelářský nábytek - interiérový nábytek - nábytek pro hotely - nábytek pro bary - nábytek pro restaurace.

Výroba, maloobchod, velkoobchod, prodej: - kancelářské židle a křesla - barové a pracovní židle - kuchyňské a restaurační židle - konferenční židle - pohovky a multisedáky.

Návrhy, dodávka, montáž, odvoz: - pracovní i bytové nábytkové vybavení interiérů na klíč.

Výroba nábytku převážně z masivu a dýhy. Provádíme zpracování: - masivu - dýhy - ohýbání - tvarování - sklo - čalounění - nerez.

Výroba: - školní a kancelářský nábytek - atypický nábytek na zakázku - kuchyně na zakázku. Vybavení: - interiéry. Provozovna: Zdětín č.p.3.

Kompletní vybavení interiérů od návrhu, přes zakázkovou výrobu až po montáž, truhlářské práce na míru zejména pro Mělník a okolí, Prahu a severní Čechy. Zakázková výroba nábytku na míru. Vybavení interiérů pro byty, kanceláře, školy (odborné učebny), hotely a ubytovací zařízení, domovy sociálních služeb a laboratoře. 3d grafické návrhy, ...

E-shop: - vybavení pro Vaši dílnu, sklad, kancelář i venkovní prostory - dílenský nábytek - manipulační technika - odpadkové koše - kancelářský nábytek - žebříky, schůdky - lavičky

Truhlářské práce z lamina. - kuchyňské linky - vestavěné skříně - ložnice - obývací stěny - dětské pokoje, dětský nábytek - komody - kancelářský nábytek

Lakšmi - kvalitní indický nábytek to je luxus na dosah. Každý kus je vyroben ručně a proto je jedinečný. Tento nábytek je vhodný pro vybavení rodinných domů, velkých bytů, hotelů, restaurací, prodejen a zámků.

DIVIZE INTERIÉRŮ, EXTERIÉRŮ nabízí klientům širokou škálu služeb v oblasti interiérů i exteriérů.

Velkoobchod a maloobchod: -kancelářský, školní nábytek -kancelářské stoly, židlě -školní lavice, židle -zdravotnický nábytek

Prodej vybavení interiérů. Nábytek: - kancelářský - bytový - školní - zdravotnický - kuchyňský - postele.

Služby: - vybavení interiétů administrativních objektů - doprava a montáž vybavení - opravy a servis nábytku.

Truhlářství, výroba: - kuchyně - kancelářský nábytek Prodejna pro kutily.

Poskytujeme komplexní služby od zaměření, návrhu a cenové kalkulace po výrobu a montáž.

Zakázková výroba a montáž nábytku pro soukromé a komerční interiéry. Kuchyňské linky, pracovní a jídelní stoly, obývací pokoje, pracovny, ložnice, šatny a skříně, interiérové dveře a obložení, kancelářský nábytek. Dýhování.

Návrh, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek.

Společnost vznikla v roce 1994 a již od svého vzniku se specializuje na montáže nábytku. Truhlářská výroba, montáž - kuchyně na míru - kuchyňské linky včetně montáže vestavných spotřebičů - kancelářský nábytek - sedací nábytek - interiéry na klíč - pokládka - plovoucí podlahy.

Truhlářství, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - postele - vestavěné skříně - kancelářský nábytek - pergoly