Kancelářská křesla, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvky a další úložné prostory jsou základními prvky každé kanceláře, pracovny nebo studentského koutku. Ve školách najdou naopak uplatnění školní lavice, méně robustní židle a školní skříňky.

Zakázková výroba a montáž nábytku pro soukromé a komerční interiéry. Kuchyňské linky, pracovní a jídelní stoly, obývací pokoje, pracovny, ložnice, šatny a skříně, interiérové dveře a obložení, kancelářský nábytek. Dýhování.

Návrh, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek.

Společnost vznikla v roce 1994 a již od svého vzniku se specializuje na montáže nábytku. Truhlářská výroba, montáž - kuchyně na míru - kuchyňské linky včetně montáže vestavných spotřebičů - kancelářský nábytek - sedací nábytek - interiéry na klíč - pokládka - plovoucí podlahy.

Truhlářství, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - postele - vestavěné skříně - kancelářský nábytek - pergoly

E-shop: - kancelářské potřeby - drogerie, úklid - kancelářský nábytek - kancelářská technika

Práce, řemesla: - truhlářství - tesařství - pokrývačství Výroba: - nábytek na míru - schodiště, dveře - kuchyně - vestavěné skříně - kancelářský nábytek

Navrhujeme a vyrábíme nábytek na míru, vestavěné skříně, kuchyně, dětský i kancelářský nábytek, plovoucí podlahy, žaluzie. Provádíme i drobnější zakázky.

Zabýváme se pracemi v interiéru od návrhu až po samostatnou realizaci.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE: - návrhy - projekty - výroba. Výroba atypického nábytku zejména pro hotely a restaurace, dále pro privátní zákazníky, kompletní interierové vybavení. Zabýváme se návrhy, zakázkovou výrobou a následně montáží nábytku vyššího standardu, celých interiérů pro vybavení: - hotelů - restaurací - bank - barů - ...

Prodej, interiéry: -nábytek -komplexní vybavení hotelů, restaurací, interiérů, bytů a kanceláří -obývací stěny -sedací soupravy -repliky starožitného nábytku -šatní, prádelní a předsíňové skříně -kuchyňské stoly a židle (Itálie) -kovová dvoulůžka, válendy, manželské postele -ratan -stylové anglické dveře. Prodej nábytku ...

Truhlářství. Výroba - vestavné skříně - kuchyně - ložnice - kancelářský nábytek - koupelnový nábytek - pergoly, přístřešky - zahradní domky a nábytek.

Výroba - dřevěná pískoviště a prolézačky - zahradní domky - pergoly Truhlářské práce - kuchyňský nábytek - vestavěné skříně, dětské pokoje, ložnice - školní nábytek

Prodej, montáž, oprava, doprava: - zdravotnické kartotéky - kovový nábytek.

Výroba nábytku pro lékárny a zdravotnická zařízení - kompletní řešení pro lékárny na klíč včetně lékárenských přístrojů a pomůcek.

Jsme dánská firma nabízející na českém trhu kompletní vybavení pro Vaši ložnici, obývací pokoj, kancelář, koupelny, okna, exteriér a interiér.

Jsme dánská firma nabízející na českém trhu kompletní vybavení pro Vaši ložnici, obývací pokoj, kancelář, koupelny, okna, exteriér a interiér.

Zakázková výroba - kuchyně - vestavné skříně - schody - kancelářský nábytek - koupelnový nábytek - obývací stěny - postele - zahradní domky, pergoly Řemesla, služby, opravy - truhlářské práce - restaurátorské práce - podlahářské práce

Výroba - speciální nábytek pro zdravotnictví - speciální nábytek pro kosmetické a pedikérské salony - speciální nábytek pro školy a odborná učiliště - zdravotnická technika - zdravotnické potřeby.

Truhlářství na míru. Výroba kuchyňského a kancelářského nábytku.

Truhlářství. Výroba - kuchyňský nábytek - vestavné skříně - kancelářský nábytek.

Firma Korbel se zabývá zakázkovou výrobou kuchyní a veškerého nábytku. Výroba nábytku na klíč: - skříně z masivu, vestavěné skříně, nábytek do kanceláře, pracovny, dětského pokoje, ložnice.

Zařízení a vybavení interiérů: -sádrokarton, tepelné izolace a stropní podhledy -malířské, lakýrnické práce a tapetování -prodej a pokládka podlahových krytin, včetně plovoucích podlah -výroba a prodej žaluzií -kancelářské židle a křesla -kancelářský nábytek a kuchyňské linky -šatní skříně - lamino LTD -domácí ...

Truhlářské práce. Výroba: -kuchyně, stoly -šatní skříně -obývací stěny -postele -koupelnový nábytek -dětské pokoje -kancelářský nábytek -schodiště.

Prodej nábytku - kuchyňský nábytek - kancelářský nábytek - rustikální a sedací nábytek

Kompletní úpravy interierů i exterierů -instalatérské práce -stavební práce - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - nábytkové sestavy - stoly, stolky - schodiště - kuchyňské linky včetně spotřebičů a připojení - snížená patra - podhledy - dveře - okna - obložení atd.