Vaňkát CZ, s.r.o., diamantové nástroje

Vaňkát CZ, s.r.o., diamantové nástroje

Energetika se stará o výrobu a distribuci energií, jako je plyn, elektrická energie a voda. Od toho se odvíjí prodej různých surovin, které mohou být přírodní anebo druhotné. Využijte i prodej polotovarů pro chemický, stavební nebo strojírenských průmysl.

Koksárenská baterie - výroba koksu. Dodávka, projekty, výroba. montáž, dokumentace: - obsluhovací stroje pro sypký provoz, pěchový provoz - skládkové stroje. Hašení koksu a koksová služba. Manipulace a úpravy sypkých hmot.

Výroba: - lamelové clony - svařovací zástěny. Prodej: - měkčeného PVC.

Společnost SVARMETAL s.r.o. se sídlem ve Skotnici poblíž Nového Jičína a Příboru nabízí široký sortiment nářadí a příslušenství nejen pro profesionály, ale také kutily. V sortimentu určitě nechybí kvalitní produkty značky Kowax, spojovací materiál, technické plyny, svařovací technika, svářečky a další potřeby ke svařování. U nás naleznete ...

Výroba, distribuce: - plastové (PVC) karty: - magnetické - čipové RFID a MIFARE - klíčenkové - s podpisovým proužkem - tvary na přání - letáky, průvodní dopisy, kompletace, rozesílání Využití plastových karet: - věrnostní, členské, identifikační, reklamní, vstupní, docházkové a mnoho dalšího.

Prodej: - zařízení válcoven - dělící a rovnací linky - tvářecí stroje a stroje pro zpracování kovového odpadu - metalurgie - ploché výrobky z oceli, odlitky, výkovky - ocelový šrot.

Velkoobchod - hutní materiál. - plechy - ocelové trubky - potrubní systémy - výkovky. Služby: - dělení materiálu - pískové tryskání - lakování a nátěry - automatické nedestruktivní zkoušení ultrazvukem.

Internetový obchod: - kompletní sortiment kovaných komponentů (ploty, brány, vrata, mříže, svícny a jiné dekorační prvky).

Prodej: - čalounický materiál (čalounické a sedlářské potřeby) - zdravotní matrace - rošty - lamelové, laťkové - postele - buk, borovice - polštáře a přikrývky, antialergické - prostěradla, froté, bavlna - nepropustné chrániče matrací - povlečení - ručníky, osušky - koupelnové soupravy - molitany do výšky 20cm - technické tkaniny - ...

Automotiv, vakuové pokovení: - skla, keramiky, plastu - plazmatický nástřik - pískování.

Firma Jiří Petřek – SISO-CZ je přímý dovozce nábytkového kování a zámků firmy SISO-Denmark. Velkoobchod a e-shop nabízí: - nábytkové zámky - kování na sklo - kování pro sprchové kouty - kování pro sauny - kování pro WC boxy - kolečka, nožky, kluzáky - transportní kolečka - příslušenství pro stoly - nábytkové a rozebíratelné spoje - ...

Velkoobchod, dodávka: - průmyslové chemikálie - plasty - přepravní nádoby (sudy, kanystry, dózy). Sběr průmyslových odpadů a jejich recyklace - odpady obsahující barevné kovy.

Stavební práce: - průmyslové tepelné izolace - zateplování - opláštění budov - izolace střech - klempířské práce. Prodej: - izolační a hutní materiál.

Maloobchod, prodej: - tuhá paliva - uhlí hnědé, černé - koks - brikety

Působení ve slévárenském a ocelárenském průmyslu. Pronájem atraktivních obchodních a kancelářských prostor ve vlastních nemovitostech. Sídlo společnosti: - Václavská 2027/11, Ostrava - Mariánské Hory.

Výroba, prodej: -odlitky ze šedé litiny -odlitky z litiny tvárné -zakázková výroba modelových zařízení.

Výroba a prodej přírodního kamene - kamenné zdi, zídky, kamenné cesty, obklady, chodníky, ploty, vinné sklepy.

Úspory a poradenství v oblasti energetiky.

-Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Velkoobchod a maloobchod Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Velkoobchod barev - průmyslové barvy a nátěry - izolační nátěry - protipožární nátěry - barvy na beton a zdivo - protikorozní ochrana.

Maloobchod, prodej: -malířské potřeby. Nabídka tónování barev.

Maloobchod, prodej: -malířské potřeby. Nabídka tónování barev.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - barvy - disperzní, minerální, interiérové, fasádní - lepící malty - omítkové směsi - betonové potěry - protipožární nátěry dřevěných konstrukcí. Povrchová ochrana staveb.

Firma Martina Skřivánka prodává a dodává čistící textílie. Velkoobchod, maloobchod: - čisticí textilie - čistící bavlna - PUTZWOL (nitě k čištění) - čistící hadry (hadr) - bavlněné hadry - bavlna na čištění - hadry na čištění - hadry k čištění - zbytky a zůstatky textilu k čištění - čistící textilíe a hadry na stroje, oleje, ...