Dodávky zemního plynu jsou spravovány podniky v jednotlivých obcích. Údržba sítě plynového vedení, havarijní služba a řešení mimořádných situací je další činností plynárenství, stejně jako výstavba plynárenských zařízení nebo kontrola plynových kotlů.

LAMA energy a.s.
LAMA energy a. s. se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá distribucí, prodejem a dodávkou zemního plynu po celé České republice i na Slovensku pod značkou levnyplyn.cz s vlastní těžbou ropy a plynu. Také dodává elektrický proud pro české domácnosti, firmy i podniky. Domácnostem vždy garantuje levnější cenu plynu a elektřiny než dominantní ...
LAMA energy a.s.
GLUMBÍK s.r.o.
Společnost GLUMBÍK s.r.o. poskytuje služby v oblasti výstavby a rekonstrukce plynovodů a produktovodů včetně všech souvisejících prací - zemních prací, ocelových konstrukcí apod. Ve svém oboru se díky dlouholetým zkušenostem, kvalifikovanému personálu a kvalitnímu technickému vybavení řadí mezi špičky v České i Slovenské republice. Montáž: - ...
GLUMBÍK s.r.o.
Společnost Right Power, a.s., organizační složka působí od roku 2007 jako specialista v oblasti prodeje a dodávek elektřiny a plynu, a to včetně široké nabídky bezplatných asistenčních služeb. Naše společnost patří mezi stabilní a spolehlivé dodavatele pro domácnosti, firmy, organizace i veřejný sektor. Elektřina, zemní plyn - spolehlivá ...

Společnost TAURON Czech Energy s.r.o. působí na českém trhu jako významný dodavatel elektrické energie a zemního plynu. Nabízené služby: - dodávka energie a plynu - klientské poradenství v oblasti úspor - spolehlivost dodávek - individuální přístup, jistota a vzájemná důvěra - možnost nadnárodní spolupráce (PL, SK) - individuální ...

Dodávka - elektrická energie Dodávka - plyn

Výroba, distribuce: - energie - elektřina, plyn, voda, teplo, stlačený vzduch. Služby: - drážní doprava na vlečkách. Elektroúdržba: - revizní, projekční činnost - elektroinstalační práce - výroba rozvaděčů - elektroúdržbářské práce - školení.

Dodavatel energie. Obchod s: - plyn - elektřina.

Dodavatel levného zemního plynu pro domácnosti a maloodběr (firmy, instituce, úřady).

Prodej, distribuce - elektřina Prodej, distribuce - plyn Nabízím také komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), zprostředkování požární ochrany (PO) a prodej osobních ochranných pracovních prostředků (OOPP) .

Služby pro plynárenské organizace a odběratele zemního plynu: - zejména "náhradní zásobování zemním plynem" do VTL a STL rozvodů plynu - činnost v oblasti alternativních paliv pro vozidla a činnosti se zaváděním technologií. Náhradní zásobování zemním plynem: - mobilní bateriové zásobníky se stlačeným zemním plynem. Sídlo ...

Pobočka. Stavební firma. Projekce, výstavba, stavební práce: - stavební projekce - montáže plynovodů, vodovodů a kanalizací z plastů.

Smluvní partner Severomoravské plynárenské a.s. (SMP) pro okres Bruntál. Montáže plynovodů. Plynovodní přípojky. Plynoinstalace. Topoinstalace. Vodoinstalace. Výstavba: - vodovody - kanalizace. Revize. Dodávka a montáž: - plynospotřebiče. Zemní práce.

Pobočka. Služby: - plyn - revize, projekce, dodávka - bioplyn a CNG (zemní plyn).

Montáže: - potrubní a plynové rozvody - ocelové konstrukce - elektro, měření a regulace včetně řídicích systémů. Výroba: - ocelové komponenty potrubních rozvodů - tlaková zařízení nerezových aparátů. Kovoobrábění.

Důlní průzkum a bezpečnost. Činnost: - těžba důlního plynu - výroba elektrické energie a tepla z důlního plynu - vrtné práce, důlní vrty - geologické laboratoře - degazace hlubinných černouhelných dolů.

Výroba: - tepelná energie - elektřina - rozvod tepelné energie. Dodávka tepla a teplé vody. Vodoinstalatérství, topenářství.

Stavební činnost, výstavba: - inženýrské stavby - čističky odpadních vod pro obce a města - venkovní přípojky - vysokotlaké, středotlaké, nízkotlaké plynovody - regulační stanice - zemní práce.

Distribuční společnost skupiny RWE. Distribuce: - zemní plyn.

Služby: - autorizované měření emisí střední zdroje - plynofikace rodinných domů, bytů, rozvody plynu - servis plynových kotlů a hořáků v případě havarií do 24 hodin, tel.: 602724409, 724302434 - vodoinstalace, rozvody vody - topenářské práce - výstavba plynových kotelen na klíč, rekonstukce uhelných kotelen.

Montáž a revize: - plynové zařízení - plynovody.

Revize - tlakové nádoby Prodej - technické plyny Prodej - kotle Revize - kotle (3. a 4. třídy) - plynová zařízení CEFG

Topenářské práce Montáž - plynové zařízení Vodoinstalační práce

Prodej - transformátory Prodej - technické plyny Servis - kotle JUNKERS

Prodej - technické plyny Montáž - plynové kotle především ARISTON prodej - kotle - náhradní díly Servis - plynové kotle (především ARISTON) Prodej - spotřební zboží Prodej - zámky Instalatérské práce