Domovy důchodců zajišťují ubytování, stravování a kompletní zdravotnické služby pro seniory. Poskytují nepřetržitou sociální službu i pro seniory se sníženou soběstačností a zdravotním hendikepem, společenské a zájmové aktivity a ošetřovatelskou péči.

Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Domov pro seniory Pohodlí se nachází v obležení krásné přírody zhruba šest kilometrů od Litomyšle. Služby které poskytujeme jsou vhodné jak pro mobilní tak i částečně, nebo plně imobilní seniory. Našim klientům nabízíme ubytování v nově zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích. K dispozici je také společenská místnost, zahrada a miniobchod.
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Jsme soukromý domov pro seniory s rodinnou atmosférou, nacházející se v klidném a malebném prostředí Posázaví v obci Javorník. Našim klientům nabízíme nejen komplexní ošetřovatelskou péči, ale i porozumění. Snažíme se o udržení fyzické i psychické svěžesti seniorů a vytváření co nejlepších podmínky pro prožití důstojného stáří.
Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Poskytování pobytové sociální služby pro osoby s chronickým duševním onemocněním.

Péče o seniory. Poskytujeme celodenní péči v rodinném prostředí v nově zrekonstruovaných dvou, tří lůžkových pokojích a apartmánech, 5x denně stravu, celodenní pitný režim a program na celý den. Služba není určena osobám, které potřebují celodenní zdravotní péči, popř. celodenní osobní asistenci.

Domov pro osoby se zdravotním postižením. Chránění bydlení.

Nabízíme - sociální a zdravotnické služby seniorům

Domov pro seniroy. Jídelna: -rozvoz jídla. Prádelna.

Dům s pečovatelskou službou: - pečovatelská služba a domy s pečovateskou službou - denní stacionář - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež.

Domov pro osoby se zdravotním postižením "U Dubu" - sociální služby pro seniory

Penzion, ubytování - kapacita 53 lůžek - jedno a vícelůžkové pokoje - manželská apartmá - péče dlouhodobě nemocným seniorům, osobám starším 26ti let - krátkodobé i dlouhodobé pobyty - velká zahrada, gril, ohniště - večírky s živou hudbou.

Sdružená zařízení pro péči o dítě v Olomouci jsou zdravotnickou příspěvkovou organizací. Kojenecký ústav – U Dětského domova 269, Olomouc. Dětský domov - Dolní Hejčínská 35, Olomouc. Dětský stacionář – Mošnerova 1, Olomouc.

Ochrana majetku a osob Pečovatelská služba Úklidová služba

Domácí zdravotní péče - ošetřovatelská rehabilitace - osobní asistence - celková hygiena - aplikace injekcí - celková péče

Domov pro seniory, domov důchodců. Odlehčovací služba. Pečovatelská služba.

Poskytování sociálních, zdravotních a kulturních služeb občanům.

Domov pro seniory (domov důchodců). Pečovatelská služby. Denní stacionář.

Nestátní charitní zdravotnické zařízení pro pacienty s roztroušenou mozkomíšní sklerózou. V současné době můžeme v domově nabídnout přechodný pobyt - max.3 měsíce, kdy je pacietnům poskytována nepřetržitá zdravotnická péče včetně rehabilitace, vitaminoterapie, psychoterapie a ergoterapie. Kapacita zařízení v dnešní době je 14 lůžek na ...