Lahoferova 545
Znojmo 671 82
tel.: +420 603 360 753
email: marianga@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 11.10.2017

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva

Potřebujete oplotit dům, zahradu nebo halu či sportoviště? Nebo naopak potřebujete kvalitní plot či oplocení pro firemní objekt nebo jiný průmyslový pozemek? Pak Vám pomůže firma Ploty Gaves.

Ploty, pletiva, oplocení, Ploty Gaves Marian Garaj

Pozinkované druhy pletiva

Máme produkty, které jsou nejlevnější v České republice. Klasická pletiva patří k nejběžnějším a nejpoužívanějším u nás. Používají se pro ohraničení zahrad, pozemků a dalších staveb. Vyrábí se z pozinkovaného drátu, který zaručuje vysokou pevnost oplocení. Plot je díky tomu stálý, opravdu pevný a odolný. Dokonce takovéto oplocení splňuje požadavky na estetiku i na dlouhodobou životnost.

U nás najdete kompletní sortiment – pletiva, ploty, brány a další druhy oplocení

Čtyřhranné pletivo poplastované

Mezi další standardní typy se řadí pletivo poplastované. Povrchová úprava je složena z pozinkování a poplastování. Barva je klasicky zelená, což nijak nenarušuje celkový dojem, naopak se tato barva krásně hodí do venkovního prostředí, je nenápadná a přitom hezky esteticky vzhledná. Tento typ pletiva je balený v rolích. Jedná se o úplně bezúdržbový typ, který má mimořádně vysokou odolnost vůči korozi. Hodí se k rodinným domkům, ale také k průmyslovým stavbám, na oplocení pozemků ve stavebnictví a zemědělství a pro další účely.

Doprava po Jihomoravském kraji je zdarma i při nákupu nad 15 000Kč po celé ČR

Provedeme stavbu oplocení na klíč

Naše firma se o své zákazníky stará důkladně a proto provádíme také zakázkové stavby oplocení na klíč. Montáž oplocení jsme schopni provést na území celé ČR. Rádi vypracujeme nabídku na konkrétní typ oplocení hřiště, zahrady nebo jiného objektu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.gaves-plot.cz

Další články z oboru

Kovová vrata a ploty
E-shop, Maloobchod, Montáž, Velkoobchod, Výroba
20 zhlédnutí
Další PR články firmy
Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Plánujete k vašemu rodinnému domu, průmyslovému objektu, zahradě, hale, sportovišti či jakémukoliv pozemku pořídit nové ploty? Je důležité si uvědomit, že ploty nejsou krátkodobá záležitost - pokud zvolíte vhodný materiál od spolehlivé společnosti, vydrží vám mnoho let.

Prohlédněte si nabídku společnosti GAVES-PLOT, na e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně najdete širokou škálu plotů i plotových prvků z nejrůznějších materiálů.

Vydáno 21.03.2016

VÍCE
GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

Výběr oplocení je velmi důležitý krok pro zabezpečení vaší nemovitosti. Při koupi totiž musíte zohlednit několik podstatných faktorů, což může být trochu komplikované. Nemusíte ale zoufat, s výběrem plotů a oplocení pozemku vám pomůže společnost GAVES PLOT Znojmo. Představíme vám výhody i nevýhody jednotlivých pletiv, a vy se tak budete moci rozhodnout, který plot je pro vaše potřeby ideální.

Vydáno 07.02.2015

VÍCE
Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Oplocení domu, zahrady nebo třeba průmyslové haly není radno podceňovat. Správný plot totiž nejen jasně vymezí váš pozemek, ale dodá vám také pocit bezpečí a ochrání vás před nezvanými hosty. A co víc, když si správně vyberete, mohou se ploty stát také ozdobou a skvělým doplňkem vašeho domu. Ve společnosti GAVES PLOT Znojmo to víme, a proto vám již řadu let nabízíme ploty a oplocení nejrůznějších druhů a materiálů, které využijete k ohrazení rodinného domu, sportovišť i velkých výrobních hal.

Vydáno 13.02.2015

VÍCE
Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Oplocení k rodinnému domu si často nepořizujeme na pár let, ale byli bychom rádi, kdyby nám vydrželo co nejdéle. Zároveň by také v našich očích mělo splňovat určité estetické požadavky. Naopak u některých typů plotů a oplocení řešíme spíše to, zda manipulace s nimi bude jednoduchá a bude možná jejich demontáž – jako třeba pokud pořádáme festival nebo jinou kulturní akci. Se všemi stránkami týkajícími se plotů a oplocení, tedy estetikou, funkčností i montáží se však můžeme obrátit na odborníka a ušetřit si tak spoustu starostí a často i financí. Jedním z nich je společnost GAVES PLOT Znojmo.

Vydáno 28.01.2015

VÍCE
Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Kvalitní oplocení je nejen jedním z preventivních opatření proti nezvaným lidským i zvířecím návštěvníkům a ukazatelem výměry pozemku, ale může plnit i funkci estetickou. Ať už sháníte oplocení pro jakýkoliv účel, prvořadým kritériem při výběru plotu je kvalita materiálu, dále pak bezúdržbový provoz, snadná instalace, vzhled nenarušující okolí atd. Obraťte se na PLOTY GAVES – odborníky na oplocení všeho druhu.

Vydáno 06.11.2013

VÍCE