Wolkerova 1716/58B
Opava - Kateřinky 747 05
tel.: +420 553 034 114
email: info@kvpservis.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 23.11.2017
Topováno 12.02.2018

Odsávací technologie nejen pro svařování, ale i pro mnohá další odvětví

Odsávací technologie zasahují do širokého odvětví průmyslu a do mnohých dalších pracovních oborů. Jsou vhodné pro svařování, ale také pro broušení. Zachytí poletující prach, emulze i jiné typy mlhy například z olejů. Lepší pracovní podmínky zajistí moderní a spolehlivá zařízení.

Odsávací technologie, KVP servis s.r.o.

Dopřejte si lepší a zdravější podmínky

U vlastního podnikání, které vykonáváme nejčastěji doma nebo někde blízko v jiných prostorách, často zapomínáme na své vlastní zdraví. Jenomže to bychom nikdy neměli podceňovat. Proto je dobré zaměřit se na kvalitní odsávací technologie moderního typu. Ty mohou být dokonce formou přenosného zařízení, takže je možné umístit toto zařízení podle potřeby právě tam, kde ho využijete nejvíce.

Naše firma se již delší dobu věnuje oblasti odsávacích technologií

Značka Nederman a Kemper

Patří mezi špičku ve svém oboru. Pro každý typ odvětví Vám můžeme doporučit jiné zařízení se speciálním filtračním systémem. Těch je hned několik a specializují se na různé druhy průmyslu. Možné jsou typy na dřevo a papír, chemikálie, pro hutnictví, kouř, oděvní průmysl a mnohá další. Odborně Vám poradíme a všechno samozřejmě zařídíme.

U nás najdete různé technologie, které Vám pomohou zlepšit podmínky v zaměstnání

Jednoduché mobilní filtrační systémy

Mobilní filtrační systémy jsou vhodné pro svařování. Zachytí drobné částečky, které létají vzduchem, a navíc je můžete přemístit. Díky tomu budete dýchat čistější a zdravější vzduch.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.kvpservis.cz

Další články z oboru

Svářecí stroje
Maloobchod, Opravy a servis, Revize, Velkoobchod
26 zhlédnutí
Další PR články firmy
AKU nářadí – současný trend pro profesionály i kutily s mnohými výhodami

AKU nářadí – současný trend pro profesionály i kutily s mnohými výhodami

Zatímco v minulosti bylo AKU nářadí považováno za praktické, ale nevýkonné, díky moderním technologiím a bateriím s velkou kapacitou je dnes vše jinak. AKU nářadí se z hlediska výkonu vyrovnává klasickým elektrickým nářadím, navíc vyniká praktičností, dlouhou výdrží, univerzálností i flexibilitou.

Vydáno 14.11.2016

VÍCE
Svařovací technika, pilové pásy, pásové pily, elektrické nebo vzduchové nářadí, a nebo Vás snad zajímá jiný sortiment? Navštivte společnost KVP servis s.r.o. v Opavě.

Svařovací technika, pilové pásy, pásové pily, elektrické nebo vzduchové nářadí, a nebo Vás snad zajímá jiný sortiment? Navštivte společnost KVP servis s.r.o. v Opavě.

Byť byla naše firma založena v roce 2010 a je z pohledu stáří firmou mladou, nese si ve svém složení odborníků a specialistů čtrnáctiletou praxi a zkušenosti z bývalé firmy. Tuto jako spolumajitel společnosti opustil a s torzem kvalitních a spolehlivých lidí založil společnost KVP servis s.r.o.

Vydáno 17.03.2015

VÍCE
Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.

Vydáno 01.03.2016

VÍCE