KVP servis s.r.o.
Svařování

Svařování

Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Pilové pásy a pásové pily

Pilové pásy a pásové pily

Pásové pily špičkových značek Pilous, Bomar, Pilana a pilové pásy Wikus, Röntgen

Profesionální nářadí

Profesionální nářadí

Elektrické nářadí, akumulátorové nářadí, benzínové nářadí spolehlivých výrobců Milwaukee, Ryobi® a AEGVydáno 23.11.2017
31 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018

Odsávací technologie nejen pro svařování, ale i pro mnohá další odvětví

Odsávací technologie zasahují do širokého odvětví průmyslu a do mnohých dalších pracovních oborů. Jsou vhodné pro svařování, ale také pro broušení. Zachytí poletující prach, emulze i jiné typy mlhy například z olejů. Lepší pracovní podmínky zajistí moderní a spolehlivá zařízení.

Odsávací technologie, KVP servis s.r.o.

Dopřejte si lepší a zdravější podmínky

U vlastního podnikání, které vykonáváme nejčastěji doma nebo někde blízko v jiných prostorách, často zapomínáme na své vlastní zdraví. Jenomže to bychom nikdy neměli podceňovat. Proto je dobré zaměřit se na kvalitní odsávací technologie moderního typu. Ty mohou být dokonce formou přenosného zařízení, takže je možné umístit toto zařízení podle potřeby právě tam, kde ho využijete nejvíce.

Naše firma se již delší dobu věnuje oblasti odsávacích technologií


Značka Nederman a Kemper

Patří mezi špičku ve svém oboru. Pro každý typ odvětví Vám můžeme doporučit jiné zařízení se speciálním filtračním systémem. Těch je hned několik a specializují se na různé druhy průmyslu. Možné jsou typy na dřevo a papír, chemikálie, pro hutnictví, kouř, oděvní průmysl a mnohá další. Odborně Vám poradíme a všechno samozřejmě zařídíme.

U nás najdete různé technologie, které Vám pomohou zlepšit podmínky v zaměstnání


Jednoduché mobilní filtrační systémy

Mobilní filtrační systémy jsou vhodné pro svařování. Zachytí drobné částečky, které létají vzduchem, a navíc je můžete přemístit. Díky tomu budete dýchat čistější a zdravější vzduch.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kvpservis.cz