Spreje se zinkem pro retušování a ochranu – nejúčinnější forma tohoto kovu na dnešním trhu

KVP servis s.r.o.

Spreje se zinkem pro retušování a ochranu – nejúčinnější forma tohoto kovu na dnešním trhu

Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Svařovací zdroje, agregáty a dráty, elektrody, hořáky a náhradní díly, svářecí stroje Fronius, Alfa-in, Einhell, Esab, invertorové a odbočkové svářečky, veškeré příslušenství ke svařování v ochranné atmosféře metodou MIG/MAG, TIG/WIG, plazmové řezačky s příslušenstvím, ochranné pomůcky pro svářečské práce, samostmívací kukly, technické plyny pro svařování Vám dodá nebo i zapůjčí firma KVP servis s.r.o. v Opavě, profesionál z oboru technologie svařování a prodeje svařovací techniky.

Svařovací zdroj, KVP servis s.r.o. Opava

Svářečky a sety pro svařování, zdroje, hořáky, elektrody, svařovací stroje a svařovací kukly

Pro poloautomatické svařování kovů v ochranné atmosféře inertního (MIG) nebo aktivního (MAG) plynu Vám doporučíme odbočkové svářečky a sety, pro svařování metodou MMA/TIG máme k dispozici invertorové svářečky. Pro svařování metodou MIG/MAG dodáváme svařovací hořáky, včetně spotřebních a náhradních dílů i hořáky pro svařování metodou TIG. Do námi nabízeného sortimentu svařovací techniky patří i svářecí elektrody, svářecí dráty, zdroje a agregáty pro svařování, plazmové řezačky s příslušenstvím, dále vysoce kvalitní samostmívací svařovací kukly pro svařování metodami MIG/MAG a MMA, TIG a potřebné ochranné pomůcky pro svářečské práce. V nabídce nechybí ani špičkové svářecí stroje spolehlivých značek Alfa-in, Einhell, Esab, Fronius a další. Ve firmě KVP servis s.r.o. si můžete veškerý sortiment z oboru svařování zakoupit, nebo jsme připraveni Vám potřebnou svařovací techniku i zapůjčit.

Svařovací technika a příslušenství, KVP servis s.r.o.


Dodávka technických plynů pro svařování, revize svářecí techniky

Naše firma KVP servis s.r.o. se zabývá i prodejem technických plynů pro svařování a řezání kovů. Dodáme Vám technické plyny pro svařování v ochranné atmosféře, dále argon, CO2, směsný plyn dvousložkový i vícesložkový, kyslík, a z nevzdušných technických plynů, velmi používaných, acetylen. U nás seženete i plyn pro výčepní zařízení, freshmix.
Protože svařování doopravdy rozumíme, s veškerým sortimentem Vám odborně poradíme, doporučíme nejvhodnější řešení, garantujeme záruční i pozáruční servis u nás zakoupeného svařovacího zařízení. A navíc provedeme i revizi veškeré techniky a příslušenství pro svařování.


PODSTRÁNKY

Svařování

Svařování
Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Pilové pásy a pásové pily

Pilové pásy a pásové pily
Pásové pily špičkových značek Pilous, Bomar, Pilana a pilové pásy Wikus, Röntgen

Profesionální nářadí

Profesionální nářadí
Elektrické nářadí, aku a benzínové nářadí Milwaukee, Ryobi® a AEG
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KVP servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KVP servis s.r.o.
www.kvpservis.cz
Adresa

Adresa

Wolkerova 1716/58B
Opava - Kateřinky 747 05

info@kvpservis.cz
+420 553 034 114


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha