Svařovací technika, pilové pásy, pásové pily, elektrické nebo vzduchové nářadí, a nebo Vás snad zajímá jiný sortiment? Navštivte společnost KVP servis s.r.o. v Opavě.

Byť byla naše firma založena v roce 2010 a je z pohledu stáří firmou mladou, nese si ve svém složení odborníků a specialistů čtrnáctiletou praxi a zkušenosti z bývalé firmy. Tuto jako spolumajitel společnosti opustil a s torzem kvalitních a spolehlivých lidí založil společnost KVP servis s.r.o.

KVP servis s.r.o., Opava: pásové pily, pilové pásy, ruční nářadí

Spojte se s námi

I s mnoha problémy, které stály na počátcích firmy, je v současné době KVP servis s.r.o. dynamicky se rozvíjející a flexibilní firmou, jenž cílevědomě rozšiřuje své portfolio nabízeného sortimentu a služeb svým zákazníkům, což jde ruku v ruce s rostoucím počtem odborníků a specialistů zaměstnaných společností. Velký zájem zákazníků tento trend jedině posiluje.

V současné době a pevně věříme, že natrvalo, najdete firmu v moravskoslezské „bílé“ Opavě na Wolkerově ulici 1716/58B v části Kateřinky, kde se nemusíte bát přijet třeba i s nákladním automobilem, neboť s parkováním a dojezdem nebudete mít jakýkoliv problém.

KVP servis s.r.o. Opava


Svařovací technika a příslušenství

Je libo svařovací zařízení pro svařování metodou v ochranné atmosféře MIG/MAG, nebo WIG (TIG), či bude chtít svařovat obalenou elektrodou MMA, nebo snad plamenem? Určitě u nás najdete zajímavé řešení pro své potřeby, jakož i zastoupení několika domácích a světových výrobců svařovací techniky jako například KÜHTREIBER, ALFA IN, SELCO, LORCH, FRONIUS, ESAB a spousty jiných značek, které Vám rádi na místě nebo po dohodě předvedeme i u Vás.


Termické dělení materiálu

Ani tato oblast u nás není v opomnění a jak pro dělení (řezání) plamenem, tak v současné době stále více používané řezání plasmovým obloukem u nás má své široké zastoupení. Nejen pro ruční řezání plazmovým obloukem, ale také CNC řízené portálové zařízení ve spojitosti s odsávanými pracovními stoly u nás rozhodně najdete. Zde můžeme jmenovat značky SELCO, HYPERTHERM a např. již dříve zmiňovaný ALFA IN.


Technické plyny

Novinkou v našem sortimentu je i kompletní nabídka technických plynů ať je to CO2, argon v různých čistotách, směsné plyny různých složeních včetně třísložkových plynů, kyslík, acetylén a také formovací plyny. Přijďte se přesvědčit, určitě Vás překvapí zajímavé ceny a jiné bonusy.


Odsávání výrobních hal a pracovišť

S neustále rostoucími potřebami našich zákazníků o stav ovzduší ve svých výrobních halách a výrobních prostorách nás čím dál tím více spojuje ve spolupráci se společnostmi, pro které otázka odsávání výrobních hal a pracovišť prioritou, jako jsou například firma NEDERMAN nebo KEMPER.


Pásové pily a pilové pásy

Tento segment u nás zaujímá vedle svařovací techniky velmi důležité postavení. Pilový pás musí splňovat mnoho kritérií. Musí být přesný a mít maximální výkon, aby obstál i při velkém zatížení a právě takové pilové pásy nabízí naše firma ve spolupráci s německou firmou WIKUS. Ta dodává nejen bimetalové pilové pásy na kov i nemetalické materiály, ale také speciální pilové pásy pro řezání houževnatých materiálů, jaké představují pilové pásy s tvrdokovem, jež nabízejí různé geometrie tvrdokovu pro různé aplikace. Také pilové pásy pro dělení dřeva na kmenové řezání firmy RÖNTGEN najdete na naší adrese. Uspokojíme i poptávku drobných truhlářů.

To vše by bez pásových pil netvořilo celek, a proto v našem portfoliu najdete takové značky pásových pil, jako je PILANA, BOMAR a PILOUS, jejichž pásové pily zasahují svým programem i do segmentu dělení dřeva.


Potřebujete vhodné elektrické nebo AKU nářadí pro svou práci? Zajímá Vás kvalita i cena? U nás si vybere každý.

Zastupujeme nadnárodní konsorcium Techtronic Industries Co. Ltd. (TTI), v jejichž portfoliu najdete značky, jako je MILWAUKEE®, AEG®, RYOBI® a jiné.

MILWAUKEE® s původem na americkém kontinentu patří mezi Top značky mezi elektrickými nářadími určené pro strojírenství, těžký průmysl a stavebnictví, jako jsou například HILTI a FESTOOL, a tvoří absolutní špičku v oblasti AKUmulátorového nářadí.

AEG®, původem z Německa, se svým programem elektrického a AKU nářadí je určeno řemeslníkům a pro údržby výrobních firem.

RYOBI® je původně japonskou značkou a patří mezi značky s kvalitním renomé pro domácnost a hobby a tato skutečnost je korunována i řadou nářadí určenou pro zahradu. Svařovací technika, kompresory, vzduchové nářadí, rozvody tlakového vzduchu, obráběcí stroje a centra, stojanové a sloupové vrtačky, tlakové myčky, profesionální vysavače, průmyslové značení, měřidla, technická chemie, ochranné pracovní prostředky, veškeré příslušenství k našemu sortimentu a samozřejmě servis, ať již záruční či pozáruční, je nepřehlédnutelnou samozřejmostí našich služeb. Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají, aby Vám nabídli své služby na opravdu profesionální úrovni.

Toto a mnohem více najdete u nás pod jednou střechou, kdy budete obslouženi příjemným personálem, který se vynasnaží Vám vyhovět ve Vašich potřebách a určitě pro Vás udělá i něco navíc.

Naším krédem je „spokojený zákazník“, takový, který se k nám rád a opakovaně vrací!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kvpservis.cz/

Vydáno 17.03.2015
277 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava
Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a ...

Odsávací technologie nejen pro svařování, ale i pro mnohá další odvětví

Odsávací technologie nejen pro svařování, ale i pro mnohá další odvětví
Odsávací technologie zasahují do širokého odvětví průmyslu a do mnohých dalších pracovních oborů. Jsou vhodné pro svařování, ale také pro broušení. Zachytí poletující prach, emulze i jiné typy mlhy například z olejů. Lepší pracovní podmínky zajistí moderní a spolehlivá zařízení.

AKU nářadí – současný trend pro profesionály i kutily s mnohými výhodami

AKU nářadí – současný trend pro profesionály i kutily s mnohými výhodami
Zatímco v minulosti bylo AKU nářadí považováno za praktické, ale nevýkonné, díky moderním technologiím a bateriím s velkou kapacitou je dnes vše jinak. AKU nářadí se z hlediska výkonu vyrovnává klasickým elektrickým nářadím, navíc vyniká praktičností, dlouhou výdrží, univerzálností i flexibilitou.
PODSTRÁNKY

Svařování

Svařování
Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Pilové pásy a pásové pily

Pilové pásy a pásové pily
Pásové pily špičkových značek Pilous, Bomar, Pilana a pilové pásy Wikus, Röntgen

Profesionální nářadí

Profesionální nářadí
Elektrické nářadí, aku a benzínové nářadí Milwaukee, Ryobi® a AEG
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KVP servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KVP servis s.r.o.
www.kvpservis.cz
Adresa

Adresa

Wolkerova 1716/58B
Opava - Kateřinky 747 05

info@kvpservis.cz
+420 553 034 114


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha