Elmot Milan Vašuta
Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí

Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávyVydáno 16.04.2018
15 Zhlédnutí

Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.

Navíjení a převíjení elektromotorů, Elmot Milan Vašuta

Zajistíme veškerý servis

Naše firma opravuje bazénová, ponorná i kalová čerpadla. Zjistíme závadu a odborně zařízení opravíme. Provádíme také revizi nejenom čerpadel, ale i elektromotorů. Vždy se snažíme odborně zařízení opravit či renovovat tak, aby bylo schopné dalšího dlouhodobého provozu. Díky revizním kontrolám či pravidelnému servisu máte zajištěnou i bezpečnost z hlediska daného pracoviště.

Provádíme opravy elektromotorů do 40 kW


Převíjení a navíjení

Zákazníkům z Brna a jeho okolí zajistíme opravy elektromotorů, jednofázových asynchronních elektromotorů i elektromotorů k nejrůznějším typům čerpadel. Naše služby zahrnují také převíjení. K tomuto účelu využíváme kvalitní lakované měděné dráty.

Podle potřeby pracujeme také velice rychle – expresní dodání až k vám domů do 24 hodin


Opravy a služby

Provádíme nejenom opravy všech typů čerpadel a to jak české tak tuzemské výroby, ale také servis veškerého elektrického ručního nářadí. Zajistíme správný chod zařízení a samozřejmě zabezpečení. Vyhotovíme revizní zprávu nebo třeba poradíme s nákupem. Máme zkušenosti s opravami těch nejznámějších i méně známých značek. Pravidelný servis navíc zaručí, že každé nářadí bude po mnoho dalších let správně fungovat.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elektromotory-elmot.cz