Naskové 1
Praha 5 150 00
tel.: +420 257 211 673
email: info@spelsberg.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.04.2014
Topováno 29.01.2018

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme a díky tomu si už dlouho držíme přední pozici na trhu. Inteligentní řešení, optimalizované výrobní procesy, spolehlivý servis a dialog se zákazníkem – to je společnost Spelsberg.

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál, na který se můžete spolehnout

Za sto let našeho fungování jsme shromáždili bohaté zkušenosti a know-how, ze kterého neustále čerpáme, abychom vám vždy dodali ten nejlepší elektroinstalační materiál. Víme, co potřebujete. Spolehlivý a především bezpečný materiál s dlouhou životností. Snažíme se maximálně vyjít vstříc vašim potřebám, proto jsou naše robustní spojovací krabice řady Abox/Abox-i a praktické rozvaděče systému GTi bezhalogenové a mají i spolehlivé krytí proti prachu a vlhkosti. Velkou výhodou je pro elektroinstalatéry i rozšířenost našich výrobků, díky čemuž jsou k dostání takřka v každém specializovaném velkoobchodě.

Bezpečnost, kvalita, spolehlivost a flexibilita

Přesně takové jsou elektroinstalační produkty firmy Spelsberg. Díky tomu jsou využitelné skutečně takřka kdekoliv, mají dlouhou životnost a nemusíte se bát, že by selhaly v tu nejméně vhodnou chvíli. Důkazem vysoké kvality našich výrobků je nejen množství certifikátů, ale také oblasti užití, ve kterých je náš elektroinstalační materiál hojně používán. Využívá se například v tunelech, kde jsou kladeny obzvlášť vysoké nároky na bezpečnost technického zařízení. Musí být funkční i v případě požáru, odolný proti nárazu, povětrnostním vlivům, tlaku i tahu. Bez obav můžete naše elektroinstalační zařízení použít i v betonových konstrukcích, kde velmi záleží na dobře naplánované a výkonné elektroinstalaci. Jsme také průkopníci v oboru elektroinstalací pro fotovoltaické systémy. Už 25 let se podílíme na vývoji v této oblasti a díky tomu dnes nabízíme kompletní řešení pro připojení fotovoltaických systémů.

Vyrábíme i elektroinstalační materiál na míru

Individuální řešení v oblasti elektroinstalačních skříní jsou žádanější, než kdy dřív. Sériové výrobky totiž často nevyhovují specifickým požadavkům zákazníků a ti pak musí hledat jiná řešení. Ideální je přijít k nám a nechat si vyvinout a vyrobit skříně na míru, u kterých budete mít stoprocentní záruku co nejrychlejšího zpracování, maximální kvality, spolehlivosti i bezpečí. Díky našim speciálním modulárním strojům je vše hotové velmi rychle a také vás to nestojí tolik peněz.

Vyvíjíme, vyrábíme, radíme i pomáháme

Na co je třeba dbát při instalaci venkovních nízkonapěťových rozvodných zařízení? Jak mohu systém co nejefektivněji rozšířit? S tím i mnoha dalšími problémy vám umí poradit a pomoci vysoce kvalifikovaní pracovníci společnosti Spelsberg. Pravidelně informujeme architekty a projektanty o aktuálních trendech, vývojových novinkách, důležitých normách i předpisech z oboru elektroinstalace. Ochotně vám poradíme dokonce i přímo na vašem staveništi, neboť každá stavba má svá specifika, která nejde vždy zprostředkovat. Ať už vyrábíte produkty pro průmysl, anebo se snažíte najít řešení provozní a systémové techniky ve vašem podniku, vždy pro vás máme ten správný výrobek i užitečné rady.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.spelsberg.cz

267 zhlédnutí
Další PR články firmy
Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Vydáno 10.05.2017

VÍCE
Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.

Vydáno 28.04.2016

VÍCE
Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu instalačních krabic. Ty jsou určeny jak pro běžné, tak i specifické realizace. V nabídce naleznete např. produkty, určené pro stavbu rozvaděčů, tunelů nebo protipožárních elektroinstalací.

Vydáno 08.01.2016

VÍCE