Bezpečné zásuvkové rozvaděče a skříně nakoupíte v našem e-shopu

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

Bezpečné zásuvkové rozvaděče a skříně nakoupíte v našem e-shopu

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.

Nový rozvaděč AKIII Air - Spelsberg spol. s r.o.

Prostor pro instalace v rozvaděčích a skříních

Heslo naší společnosti zní „Space for you!“, což vystihuje celou filozofii podniku s tradicí dlouhou přes 108 let. To, čím se zabýváme, je totiž prostor - a to doslova. Prostor instalace. Nabízíme prostor pro instalaci v rozbočovacích krabicích, rozvaděčích a skříních, stejně jako prostor pro nejvhodnější produkty i řešení přímo pro vás. Můžete se na nás spolehnout v každém kroku, od plánování přes realizaci až po uvedení instalace do provozu. Naše výrobky jsou spolehlivé, bezpečné a umožňují snadnou instalaci.

Instalace, rozvaděč, skříně


Inovativní rozvaděč AKIII Air

Novinkou v našem sortimentu je rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií. Rozvaděč AKIII Air patří k tomu nejlepšímu, co můžete v oblasti rozvaděčů mít. Stejně, jako ostatní rozvaděče z naší nabídky s technologií Air nevyžaduje téměř žádnou údržbu, vyniká vysokou rychlostí výměny vzduchu, spolehlivě vyrovnává tlak a je vybaven 100% ochranou před cizími tělesy. Ventilační prvek Air zabraňuje kondenzované vodě při zachování vysoké třídy krytí IP65 - vniklý kondenzát je díky výměně vzduchu okamžitě odváděn ven z pouzdra.

Nový rozvaděč AKIII Air


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.spelsberg.cz

Vydáno 28.04.2016
40 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru
Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití
S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu ...

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada
Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce
Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPELSBERG spol.s r.o.
www.spelsberg.cz
Adresa

Adresa

Věštínská 1611/19
Praha 5 - Radotín 153 00

info@spelsberg.cz
+420 257 313 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha