SPELSBERG spol.s r.o.
Elektroinstalační materál Praha
Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materál Praha

Více než 108 let kvalitní spolupráce

Hledáte vhodné řešení pro betonovou konstrukci? Beton je základním prvek, který se běžně používá. Může se jednat o stavby účelové nebo bytové. Betonová konstrukce od společnosti Spelsberg zajistí vhodnou vestavbu do staveništního betonu. Nebo naopak hledáte řešení pro stavbu tulenu? Pak neváhejte obrátit se na produkty, které zajistí bezpečný přenos elektrické energie a to i v nouzovém režimu.

Filozofie společnosti


Inovativní řešení v každé oblasti

Neustále nacházejí nová řešení v mnoha oblastech průmyslu, dopravy včetně elektroinstalací pro organizace, firmy či hospodářství. Nízko paměťová rozvodná zařízení rozvádějí elektrickou energii spolehlivě a flexibilně. Jejich použití je opravdu mnohostranné. Bezpečnost, spolehlivý materiál a dlouhou životnost zajišťují zase například elektroinstalace. Spojovací krabice, rozvaděče a mnoho dalšího zajistí kvalitní výrobky tohoto typu.

Stavba tunelů


A jaké jsou jejich produkty?

Téma dané společnosti jsme ještě zdaleka nevyčerpali. Mnoho zajímavých produktů nás teprve čeká. Jedná se o prázdné skříně pro průmyslové použití, spojovací krabice, zachování elektrické funkčnosti, instalační systém do betonu nebo také skříň elektroměru a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.spelsberg.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Vydáno 28.04.2018
Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Elektroinstalační materiál nakupujte jedině u zkušeného výrobce

Když pracujete s elektroinstalačním materiálem, potřebujete mít stoprocentní záruku jeho maximální kvality. Tu vám už více než 100 let poskytuje firma Spelsberg, která dodává značkový vysoce kvalitní elektroinstalační materiál pro průmysl, drobné i větší společnosti i jednotlivé řemeslníky. Své výrobky neustále vyvíjíme a zdokonalujeme a díky tomu si už dlouho držíme přední pozici na trhu. Inteligentní řešení, optimalizované výrobní procesy, spolehlivý servis a dialog se zákazníkem – to je společnost Spelsberg.

Vydáno 21.04.2014
Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Nový rozvaděč AKIII Air s inovativní technologií

Rozvaděče s moderní Air technologií, které jsou skladné, praktické a maximálně spolehlivé nebo také instalační systémy, spojovací krabice nebo prázdné skříně pro průmyslové využití - to i mnohem více seženete u naší společnosti Spelsberg.

Vydáno 28.04.2016
Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu instalačních krabic. Ty jsou určeny jak pro běžné, tak i specifické realizace. V nabídce naleznete např. produkty, určené pro stavbu rozvaděčů, tunelů nebo protipožárních elektroinstalací.

Vydáno 08.01.2016Vydáno 10.05.2017
90 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018