Novoměstský pivovar spol. s r.o.


Vodičkova 20, Praha 1 110 00

Pivovar.

IČ: 45276846
DIČ:
Okres: Praha-město
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Pronájem salónku Praha 1

Pronájem salónku Praha 1

Novoměstský pivovar spol. s r.o. nabízí pronájem salónků. Druhy salónků: I. Gotický salonek - 30 míst - konzumace minimálně 9 000,- Kč - při nižší konzumaci nájem 800,-Kč/ 1 hod. - záloha předem 4 000,- Kč. II. Gotický salonek: - 14 míst - konzumace minimálně 4 200,- Kč - při nižší konzumaci nájem 400,-Kč/ 1 hod. - záloha předem 2 000,- Kč III. Gotický salonek: - 22-24 míst - konzumace minimálně 6 600,- Kč - při nižší konzumaci nájem 600,-Kč/ 1 hod. - záloha předem 3 000,- Kč Radní salonek: - 45 - 50 míst - konzumace minimálně 20 000,- Kč - při nižší konzumaci nájem 1000,-Kč/ 1 hod. - záloha předem 5 000,- Kč Stodola: - 20 míst - konzumace minimálně 6 000,- Kč - při nižší konzumaci nájem 600,-Kč/ 1 hod. - záloha předem 3 000,- Kč Tato stylová, staročeská restaurace v Praze 1 se 400 místy k sezení je také ideální pro uspořádání firemních akcí, večírků, školení a prezentací. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Zabijačkové hody Praha 1

Zabijačkové hody Praha 1

Novoměstský pivovar spol. s.r.o. Vás zve na zabijačkové hody. Zabijačka se koná 2.2.2013 u nás v pivovaru na Praze 1. Pořádáme již třetí ročník této oblíbené akce. Nabízíme: - Novoměstský kvasnicový 11°ležák, který poteče proudem celý den 0,5l pouze 29,-Kč - zabijačkový jídelní lístek + možnost zakoupit studené produkty i s sebou domů. - tombola ve 14h losováni - prohlídka pivovaru - kurz plnění jitrnic od 12.30h - harmonikář - živá pivovarská muzika. Pro mimopražské nabízíme možnost ubytování ve 3hvězdičkovém hotelu se snídaní za 300Kč/osoba noc. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • pivní ležáky, pivní speciály, kvasnicové pivo, světlá piva, tmavá piva, polotmavá piva, nealkoholická piva, ovocná piva, výčepní zařízení na pivo


Související články
Ocenění pivovaru roku 2017
Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem
Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát
Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát

Změna je život, a proto jsme se i my v Pivovaru Rohozec rozhodli dát našim výrobkům novou podobu. Výsledek v podobě inovovaného loga a nových etiket je tu. Na trh se dostaly lahve vašeho oblíbeného piva s novými a přehlednějšími etiketami. Ale nebojte se, jeho lahodná chuť zůstala zachována.